هنگ کنگ؛ فرار دانشجویان چینی و احتمال برقراری حکومت نظامی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

هنگ کنگ؛ فرار دانشجویان چینی و احتمال برقراری حکومت نظامی جزئیات بیشتر🔽

سایت گلوبال تایمز چین وابسته به روزنامۀ مردم، ارگان رسمی حزب کمونیست این کشور در صفحه توییتر خود اعلام کرد که احتمالا دولت منطقه‌ای هنگ کنگ، برای آخر این هفته حکومت نظامی و مقررات منع آمد و شد اعلام خواهد کرد. این پیام دقایقی پس از انتشار، حذف شد.

معترضان طرفدار دموکراسی در این شهر جزیره‌ای، روز پنج‌شنبه برای چهارمین روز متوالی فعالیتهای آموزشی، اداری و اقتصادی را در هنگ کنگ فلج کردند. در بامداد پنج‌شنبه نیز پلیس بار دیگر برای پراکنده کردن معترضانی که در نزدیکی تونلی تجمع کرده بودند، از گاز اشک‌آور استفاده کرد. شمار قابل توجهی از دانشجویان چینی نیز پس از تشدید درگیری‌ها، آشوب در دانشگاه و تعطیلی کلاس‌ها مجبور به ترک هنگ کنگ شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خودسوزی یک دانشجو در فرانسه؛ دانشگاه لیون۲ به اشغال معترضان درآمدیکی دیگر از دانشجویان اعلام کرد: «دلیل اشغال پردیس توسط ما، امتناع تیم ریاست دانشگاه، همچنین دولت و مقامات مسئول از گفتگو با دانشجویان بوده است. پاسخ آنها به همه درخواست‌های گفتگو که از سوی دانشجویان مطرح شده، تنها سکوت بوده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند🔺آسوشیتدپرس: شبه نظامیان در غزه آتش بس میان اسرائیل و جهاد اسلامی را نقض کردند ⚡️خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که شبه نظامیان در غزه ساعاتی پس از اعلام آتش بس میان اسرائیل و گروه جهاد_اسلامی، اقدام به پرتاب موشک به خاک اسرائیل کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا «وضعیت اضطراری» در قبال ایران را یک سال دیگر تمدید کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اردبیل بیشترین آمار نزاع را در کشور داردبر اساس آمارهای استخراج شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور, بر حسب هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، به ترتیب استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی و البرز دارای بیشترین درصد نزاع و استان‌های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای کمترین درصد نزاع در کشور گزارش شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

عربستان 'فریبکاری ایران در ارائه ‌اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد | DW | 13.11.2019عربستان به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان داد و ضمن حمایت از تلاش‌های آژانس 'فریبکاری ایران در ارائه‌ اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد. عربستان خواستار همکاری ایران با آژانس شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سویلو: یکی از اعضای کلیدی داعش را در سوریه دستگیر کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »