رئیس مجلس ملی فرانسه تحت تعقیب قضایی قرار گرفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

رئیس مجلس ملی فرانسه تحت تعقیب قضایی قرار گرفت بیشتر بخوانید🔽

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در واکنش به این خبر حمایت خود را از یکی از چهره های نزدیک به دولت اعلام کرد. ریشار فران پیش از این در دولت امانوئل ماکرون عهده دار سمت وزارت بوده است.

او متهم است که در سال ۲۰۱۱ در حالی که مدیریت یک شرکت بیمه را برعهده داشته است ضمن «سوءاستفاده» از موقعیت خود تصمیم به اجاره اماکن تجاری متعلق به شریک زندگی خود از سوی شرکت بیمه گرفته است. رئیس مجلس ملی فرانسه پس از رئیس جمهوری، رئیس مجلس سنا و نخست وزیر چهارمین شخصیت با اهمیت از نظر سیاسی در کشور محسوب می شود.

دادستانی شهر لیل در شمال فرانسه خبر صدور کیفرخواست برای ریشار فران و تعقیب قضایی او را چهارشنبه شب اعلام کرد. گروه های سیاسی مخالف دولت فرانسه از جمله حزب سوسیالیست خواستار کناره گیری ریشار فران از سمت خود شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه با شکست آمریکا در جام جهانی بسکتبال شگفتی‌ساز شدتیم ملی بسکتبال فرانسه در عین ناباوری موفق شد تیم ملی بسکتبال ایالات متحده را در یک بازی پایاپای در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام جهانی از پیش رو بردارد و با رسیدن به مرحله نیمه نهایی حضور خود را برای بازی‌های المپیک توکیو هموار کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاسلو تروچانی رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا شداورزولا فن در لاین که به عنوان رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا برگزیده شد، مسئولیت اعضای کمیسیون را تعیین کرد و در این راستا لاسلو تروچانی از مجارستان را به عنوان مسئول گسترش این اتحادیه معرفی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار محمد بن سلمان و رئیس هیأت رهبران مسیحیت انجیلی در جدهشاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی سه‌شنبه 10
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخستین برد شاگردان ویلموتس در راه جام جهانی؛ ایران ۲ هنگ کنگ صفرتیم ملی ایران در دومین دیدار خود در چارچوب این رقابت ها روز هجدهم مهرماه در ورزشگاه آزادی مقابل تیم کامبوج قرار خواهد گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک تروریست تحت تعقیب در ترکیه از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ، بولتون را اخراج کردتهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که جان بولتون مشاور امنیت ملی خود را اخراج کرده است. - ترامپ: دیشب به بولتون اطلاع دادم که دیگر در کاخ سفید به خدماتش نیازی نیست. من و دیگران در دولت به شدت با پیشنهادهای او مخالف بودیم. - جان_بولتون: دیشب استعفای خود را مطرح کردم و رییس جمهوری گفت «فردا در موردش صحبت می‌کنیم.»
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »