دیدار محمد بن سلمان و رئیس هیأت رهبران مسیحیت انجیلی در جده

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی سه‌شنبه 10

سپتامبر 2019 در دفتر کارش در کاخ السلام در جده با جوئل روزنبرگ رئیس هیأت رهبران مسیحیت انجیلی و همراهان او دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی ، «طی این دیدار بر اهمیت تلاش مشترک برای تقویت همزیستی، تسامح و مبارزه با افراط‌گرایی و تروریسم تاکید شد.» بر اساس این گزارش در این دیدار «شاهزاده ریما بنت بندر بن سلطان بن عبدالعزیز سفیر خادم حرمین شریفین در ایالات متحده آمریکا، شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع سعودی، محمد العیسی دبیرکل انجمن جهان اسلام و عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه پادشاهی عربی سعودی در این دیدار حضور داشتند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژانس انرژی اتمی خطاب به ایران: باید 'به موقع و کامل' همکاری کنیدهمزمان با سومین گام ایران در کاهش تعهدات این کشور در برجام، کرونل فروتا، مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز با مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

همه انتخاب‌های بحث برانگیز فن در لاین در کمیسیون اروپااورسولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، نام کمیسرهای پیشنهادی این بازوی اجرایی اتحادیه اروپایی را اعلام کرد و در میان این نام ها، حضور برخی بسیار بحث برانگیز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد عبدالله از برخورد نیروهای امنیتی افغان با طرفداران مسعودانتقاد عبدالله از برخورد نیروهای امنیتی افغان با طرفداران مسعود پولیس کابل دها تن را به اتهام برهم زدن نظم عامه بازداشت کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد🔺در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد ⚡️مجله فوربز، فهرست ۱۰۰ تن از نوآورترین رهبران آمریکا در عرصه کسب و کار را منتشر کرد که تنها یک نفر از آنها، زن است؛ باربارا رنتلر، مدیر عامل فروشگاه های «راس».
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برکسیت؛ دیدار بدون نتیجه دونخست وزیر بریتانیا و ایرلند در روزهای پرالتهاببوریس جانسون با نخست وزیر ایرلند در دوبلین دیدار کرد اما موفق نشد نظر نخست وزیری ایرلند در جهت تغییر «پشتیبان مرزی» مندرج در برکسیت را تغییر دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیچ زائر ایرانی در حادثه کربلا آسیب ندیده استتهران - ایرنا - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌ احمر گفت: تاکنون در حادثه باب الرجاء مقابل حسینیه تهرانی در نزدیک باب القبله حرم مطهر امام حسین(ع) هیچ یک از زائران ایرانی عتبه حسینی و عباسی حاضر در شهر مقدس کربلا در این حادثه آسیب ندیده اند. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت: - علت اصلی حادثه ازدحام زائران و ریزش سازه بتنی مقابل درب ورودی حرم حضرت عباس (ع) اعلام شده است. - احتمال وجود زائران ایرانی در بین سانحه دیدگان وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »