فرانسه با شکست آمریکا در جام جهانی بسکتبال شگفتی‌ساز شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

فرانسه با شکست آمریکا در جام جهانی بسکتبال شگفتی‌ساز شد بیشتر بخوانید🔽

فرانسه در یک اتفاقی تاریخی توانست تیم بسکتبال آمریکا را در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مغلوب کند تا حریف آرژانتین در نیمه نهایی شود.

آخرین باری که تیم ملی بسکتبال آمریکا در نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی شکست خورده بود سال ۲۰۰۶ بود. آمریکایی‌ها که به‌دلیل لیگ حرفه‌ای بسکتبالشان دهه‌هاست فراتر از تمام تیم‌های ملی سایر کشورها بازی می‌کنند حریف فرانسه، یکی از پنج تیم قدرتمند جهان نشدند. نتیجه دیدار دو تیم تا ۳ دقیقه پایانی بازی برابر بود و فرانسوی‌ها در سه دقیقه پایانی با یک پرتاب سه امتیازی و دو پرتاب دو امتیازی به برتری تاریخی در مقابل آمریکا دست یافتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک بازداشت در ارتباط با نهی از منکر در بندرگز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مروری بر شش دهه مبارزه پزشک آلمانی با جذام در پاکستان | DW | 09.09.2019شماری از رسانه‌های آلمان به مناسبت نودمین سالروز تولد روت فاو به مرور تلاش‌های او برای کمک به جذامیان پاکستان پرداختند. از او به عنوان 'فرشته کراچی' و 'مادر جذامیان پاکستان' یاد می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اجرای بزرگترین تعزیه‌خوانی کشور در فدیشه نیشابور/ میزبانی از 70 هزار عزادار با قدمتی 400 سالههمزمان با عاشورای حسینی برپا شد؛ اجرای بزرگترین تعزیه‌خوانی کشور در فدیشه نیشابور/ میزبانی از 70 هزار عزادار با قدمتی 400 ساله
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سناتور منندز: نمی‌شود با طالبان گفت‌وگو کرد ولی دولت حاکم افغانستان را در آن شرکت ندادسناتور منندز: نمی‌شود با طالبان گفت‌وگو کرد ولی دولت حاکم افغانستان را در آن شرکت نداد وی گفت: «همه ما می‌خواهیم که نیروهایمان به خانه بازگردند؛ ولی باید به شکلی باشد که پاسداری از خون و ثروت ملی که در افغانستان هزینه شده را گرامی بدارد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حضور سرزده آنگلا مرکل در رستوران ایرانی؛ دل‌جویی با طعم کباب و میرزاقاسمی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سیاستمداران آمریکایی: گفتگو با طالبان در کمپ دیوید نباید اصلا برنامه‌‌ریزی می‌‌شدبخش انگلیسی صدای آمریکا - آشکار شدن گفتگوهای صلح برنامه ریزی شده با رهبران طالبان و اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان، و لغو آن ملاقات ها تازه ترین حرکت غیرمتعارف رئیس جمهوری ایالات متحده در سیاست خارجی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »