لاسلو تروچانی رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا شد

19/06/1398 01:59 ب.ظ

اورزولا فن در لاین که به عنوان رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا برگزیده شد، مسئولیت اعضای کمیسیون را تعیین کرد و در این راستا لاسلو تروچانی از مجارستان را به عنوان مسئول گسترش این اتحادیه معرفی کرد

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

اورزولا فن در لاین که به عنوان رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا برگزیده شد، مسئولیت اعضای کمیسیون را تعیین کرد و در این راستا لاسلو تروچانی از مجارستان را به عنوان مسئول گسترش این اتحادیه معرفی کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

فون در لای ین نام کمیسرهای پیشنهادی کمیسیون اروپایی را اعلام کردفون در لای ین نام کمیسرهای پیشنهادی کمیسیون اروپایی را اعلام کرد بیشتر بخوانید🔽

فون در لاین نام کمیسرهای پیشنهادی کمیسیون اروپایی را اعلام کرداورزولا فن درلاین، رئیس کمیسیون اروپا نام کمیسرهای پیشنهادی کمیسیون اروپایی را اعلام کرد بیشتر بخوانید🔽

با وجود انتقادات کاخ سفید، موگرینی به کوبا سفرکردنماینده سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وجود انتقادات ایالات متحده به هاوانا رفته است تا در نشست مشترک تفاهم بین اتحادیه اروپا و کوبا شرکت کند.

امضای قانون تعویق برکسیت و احتمال استعفای رئیس پارلمان بریتانیابوریس جانسون نخست‌ وزیر بریتانیا باید از اتحادیه اروپا بخواهد تا با تعویق خروج بریتانیا از این اتحادیه موافقت کند.

شمار زنان و مردان در ترکیب آتی کمیسیون اروپا تقریبا برابر استاز مجموع ۲۶ نفری که او برای تشکیل کمیسیون تحت ریاست خود به پارلمان اروپا معرفی کرده، ۱۳ نفر زن و ۱۴ نفر مرد هستند.

کاندیداهای کمیسیون اروپا؛ ۱۳ زن، ۱۴ مرد | DW | 09.09.2019کمیسیون اروپا نقش کابینه یا قوه مجریه اتحادیه را ایفا می‌کند و هر یک از کشورهای عضو، نماینده‌ای در آن دارند. لیست پیشنهادی خانم فون در لاین، رئیس آتی این کمیسیون، نسبت متوازنی از زنان و مردان را ارائه داده است.