آمریکا فروش سیگارهای الکترونیکی طعم‌دار را ممنوع می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا فروش سیگارهای الکترونیکی طعم‌دار را ممنوع می‌کند این گزارش را بخوانید 🔽

بنا بر اعلام وزارت بهداشت آمریکا، تا چند هفتۀ دیگر فروش همۀ طعم‌ها غیر از طعم واقعی تنباکو ممنوع خواهد شد.

مقامات وزارت بهداشت اعلام کردند این کار نه از آن‌رو که این طعم دهنده‌ها مضر هستند بلکه به این دلیل که نسل کاملی از جوانان را معتاد به نیکوتین کرده و سالها تلاش دولت برای ترک عادت سیگار کشیدن مردم جامعه را هدر داده‌اند، خطرناک هستند و باید از بازارهای فروش جمع‌آوری شوند.دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز از این تصمیم دفاع کرد. او روز چهارشنبه در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: «بسیاری فکر می‌کنند که سیگارهای الکترونیکی عالی هستند.

این نشست خبری از جنبه‌ای دیگر نیز خبرساز شد. آقای ترامپ در زمان اظهارنظر دربارۀ خطرات سیگار الکترونیک، با اشاره به همسرش ملانیا ترامپ که در کنارش نشسته بود و در ستایش تلاشهای او در تربیت فرزندشان بارون ترامپ گفت: «بانوی اول نیز در این راه قدم برداشته است. او یک پسر دارد....» آقای ترامپ به‌سرعت حرفش را اصلاح می‌کند و می‌گوید: «ما یک پسر داریم...». گویا تازه به یاد آورد که پسر ملانیا پسر او نیز هست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار مقامات هنگ کنک به معترضان: از آمریکا کمک نخواهیددیروز فعالان دموکراسی‌خواه هنگ کنگ مقابل کنسول‌گری آمریکا در هنگ‌ کنگ تجمع کردند و از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواستند تا از آنها حمایت کند. معترضان پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته بود 'رئیس جمهور ترامپ، لطفاً هنگ کنگ را نجات دهید'. رئیس اجرایی هنگ کنگ به فعالان سیاسی هشدار داد که از آمریکا کمک نخواهند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مقاومت عراق در برابر فشار آمریکا برای کاهش واردات گاز ایرانوزیر برق عراق با مقاومت در برابر فشار آمریکا برای توقف واردات گاز از ایران، اعلام کرد: عراق بدون ادامه واردات گاز از کشور همسایه خود به مدت سه تا چهار سال دیگر، برای تولید برق کافی دچار مشکل خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قضاوت «علی نیلی» سرداور ایرانی مسابقه فینال تنیس آمریکا جنجالی شد؛ تشویق داور توسط نادالقضاوت «علی نیلی» سرداور ایرانی مسابقه فینال تنیس آمریکا جنجالی شد؛ تشویق داور توسط نادال مسابقه فینال رقابت های تنیس آزاد آمریکا (به انگلیسی: US Open) را «علی نیلی» سرداور ایرانی قضاوت کرد. این دومین حضور او در مسابقه پایانی این رقابت ها بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: رایزنی‌ها با هیئت نظامی آمریکا فردا ادامه خواهد داشتوزارت دفاع ترکیه: رایزنی‌ها با هیئت نظامی آمریکا فردا ادامه خواهد داشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

معاون وزیر خارجه آمریکا بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌‌هایشان تاکید کردمعاون وزیر خارجه آمریکا در دومین مذاکرات ضدتروریسم با معاون وزیر خارجه روسیه، بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌های آنها تاکید کرد.\r\n بر اساس گزارشی که دفتر سخنگوی وزارت خارجه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حضور نیروهای ارتش ترکیه و آمریکا در مرز سوریهشماری از اعضای نیروهای مسلح ترکیه و آمریکا از نقطه صفر مرزی سوریه-ترکیه بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »