حسینی: نمی‌خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم/ کسانی که می‌خواهند برایم حاشیه بسازند را بیخیال/ فعلاً برای کری‌خوانی در دربی زود است

06/06/1398 01:49:00 ب.ظ

خودمان هم خسته شدیم از بس گفتیم هواداران صبر کنند حسینی: نمی‌خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم/ کسانی که می‌خواهند برایم حاشیه بسازند را بیخیال/ فعلاً برای کری‌خوانی در دربی زود است

گلر استقلال در مورد شرایط این تیم و دیدارهای لیگ برتر صحبت کرد. دروازه‌بان شماره یک استقلال درباره اینکه برخلاف تیم، با برند دیگری برای حضور در فصل جدید به توافق دست یافته گفت: همانطور که می‌دانید دروازه‌بانان طی مذاکره با باشگاه می‌توانند از برند دیگری برای حضور در رقابت‌ها در فوتبال ایران استفاده کنند.

چند پیشنهاد خوب داشتم اما خوشحالم که با این شرکت که البسه باکیفیت و در سطح جهانی را ارائه می‌دهد به توافق برسم.

وی افزود: هفته بعد یک بازی سخت با فولاد داریم و امیدوارم هواداران به کمک ما بیایند و چون نخستین بازی فصل در خانه‌مان است انتظار دارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کنند چرا که در بازی نخست خیلی نیاز به حمایت داریم و با توجه به نتیجه بازی رفت شرایط جوری است که حتماً باید پیروز شویم و حداکثر امتیاز را بگیریم که امیدوارم این اتفاق بیافتد. این اولین بازی فصل ما در استادیوم آزادی و در کنار هواداران عزیزمان است و امیدوارم استادیوم را تکمیل ببینیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

گلر استقلال در مورد وضعیت خودش در فصل جدید و وظیفه سنگینی که بر عهده دارد هم گفت: من وقتی برای امضای قرارداد با استقلال به عنوان شماره یک آمدم می‌دانستم فصل سختی در پیش دارم و انتظارات از من بالاست ولی با تجربه‌ای که در طول این چند سال حضور در استقلال داشتم سعی می‌کنم این فشارها را کنترل کنم و سعی کنم روی عملکردم تاثیر نگذارد. مطمئن هستم موفق می‌شوم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

توفان علیه دولتروزنامه‌_خوانی ششم شهریور: آرمان ملی: روحانی مایل به مذاکره_پنهانی با آمریکاست شرق: نباید از مذاکره هراس داشت اعتماد: خبرنگار پناهنده و عصر جدید جهان صنعت: خودروسازی، خانه‌ای از پای‌بست ویران همدلی: نفس سیستان و بلوچستان تنگ است بیشتر بخوانید:

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.

ظریف در ژاپن: به دنبال افزایش تنش‌ها نیستیموزیر خارجه ایران در توئیتی به زبان ژاپنی نوشت که برای تقویت روابط دوجانبه، کاهش تنش‌ها در خلیج فارس و تضمین مزایای توافق هسته‌ای «گفتگوهای سازنده‌ای» داشته است.

جانسون: می‌خواهم فعالیت پارلمان بریتانیا را معلق کنمنخست وزیر بریتانیا در تلاش است تا فعالیت پارلمان این کشور را در فاصله باقیمانده تا پایان مهلت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به حداقل ممکن برساند.

همتی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند/ ذخایر اسکناس مان خوب استرئیس بانک مرکزی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند حرف‌هایم از سر دلسوزی بود تا جلوی ضرر مردم گرفته شود ضرر سرمایه‌گذاری در بانک، از ضرر سرمایه‌گذاری روی ارز کمتر است

پوتین: رایزنی‌های ایران، روسیه و ترکیه برای حل مسئله سوریه موثر بوده استرئیس‌جمهور روسیه با اعلام حضورش در نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه گفت که رایزنی‌های این سه کشور بهترین راه برای حل‌وفصل مسئله سوریه بوده است.