حسینی: نمی‌خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم/ کسانی که می‌خواهند برایم حاشیه بسازند را بیخیال/ فعلاً برای کری‌خوانی در دربی زود است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خودمان هم خسته شدیم از بس گفتیم هواداران صبر کنند حسینی: نمی‌خواستند گلر یک استقلال باشم اما به این هدف رسیدم/ کسانی که می‌خواهند برایم حاشیه بسازند را بیخیال/ فعلاً برای کری‌خوانی در دربی زود است

حسین حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط استقلال و شکست مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی هفته اول برای ما به خاطر شکستی که خوردیم خیلی تلخ بود ولی باید بگویم به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم. درست است که در نیمه اول کمی ناهماهنگ بازی کردیم و بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی در نیمه دوم کاملاً سوار بر بازی بودیم و تیم حریف بیشتر به دنبال وقت کشی بود. با این وجود موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و با بدشانسی در دقیقه 95 یک چنین گلی دریافت کردیم که به نظرم روی بدشانسی ما بود.

وی افزود: هفته بعد یک بازی سخت با فولاد داریم و امیدوارم هواداران به کمک ما بیایند و چون نخستین بازی فصل در خانه‌مان است انتظار دارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کنند چرا که در بازی نخست خیلی نیاز به حمایت داریم و با توجه به نتیجه بازی رفت شرایط جوری است که حتماً باید پیروز شویم و حداکثر امتیاز را بگیریم که امیدوارم این اتفاق بیافتد. این اولین بازی فصل ما در استادیوم آزادی و در کنار هواداران عزیزمان است و امیدوارم استادیوم را تکمیل ببینیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

حسینی در مورد اینکه در فصل جدید گلر اول استقلال است هم عنوان کرد:‌ من ابتدای حضورم در استقلال به عنوان گلر سوم در تیم حضور داشتم. روزهای اول حتی روی سکوها حضور داشتم اما ذهنم را آماده این مساله کرده بودم که روزی گلر شماره یک استقلال شوم. آنقدر صبر کردم و تلاش کردم تا گلر یک تیم شدم و خوشحالم که زحماتم نتیجه داد و به جایگاهی که دنبالش بودم رسیدم. هیچ کس فکر نمی‌کرد حسینی روزی گلر شماره یک استقلال شود اما من می‌دانستم روزی به شماره یک خواهم رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توفان علیه دولتروزنامه‌_خوانی ششم شهریور: آرمان ملی: روحانی مایل به مذاکره_پنهانی با آمریکاست شرق: نباید از مذاکره هراس داشت اعتماد: خبرنگار پناهنده و عصر جدید جهان صنعت: خودروسازی، خانه‌ای از پای‌بست ویران همدلی: نفس سیستان و بلوچستان تنگ است بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف در ژاپن: به دنبال افزایش تنش‌ها نیستیموزیر خارجه ایران در توئیتی به زبان ژاپنی نوشت که برای تقویت روابط دوجانبه، کاهش تنش‌ها در خلیج فارس و تضمین مزایای توافق هسته‌ای «گفتگوهای سازنده‌ای» داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جانسون: می‌خواهم فعالیت پارلمان بریتانیا را معلق کنمنخست وزیر بریتانیا در تلاش است تا فعالیت پارلمان این کشور را در فاصله باقیمانده تا پایان مهلت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به حداقل ممکن برساند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

همتی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند/ ذخایر اسکناس مان خوب استرئیس بانک مرکزی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند حرف‌هایم از سر دلسوزی بود تا جلوی ضرر مردم گرفته شود ضرر سرمایه‌گذاری در بانک، از ضرر سرمایه‌گذاری روی ارز کمتر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین: رایزنی‌های ایران، روسیه و ترکیه برای حل مسئله سوریه موثر بوده استرئیس‌جمهور روسیه با اعلام حضورش در نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه گفت که رایزنی‌های این سه کشور بهترین راه برای حل‌وفصل مسئله سوریه بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »