آواز خوانی پرویز پرستویی برای کودکان سیل‌زده+فیلم

28/08/2019 01:34:00 ب.ظ

آواز خوانی پرویز پرستویی برای کودکان سیل‌زده+فیلم

پرویز پرستویی, رضا کیانیان

آواز خوانی پرویز پرستویی برای کودکان سیل‌زده+فیلم

توسط خیرین، جانبازان و هنرمندان؛ پانصد پارک‌بازی کودکان در روستاهای آسیب‌دیده از سیل و محروم کشور احداث می‌شود.

مکی یازع، دبیر جشنواره‌های خودجوش دانش آموزی فیلم دفاع مقدس گفت: با همت همگانی خیرین، هنرمندان، جانبازان و دیگر اقشار مردم، طرح نصب حداقل پانصد پارک‌بازی کودکانه در ایام سوگواری محرم و صفر، در مناطق سیل‌زده آغاز و با گسترش به مناطق دیگر از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان و... تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در اجرای این طرح، روند ایجاد نشاط سالم درروحیه این کودکان با رویکرد به سنت‌های مرسوم منطقه، مدنظر قرارگرفته شده تا در کنار نذرهای مرسوم با توجه به ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، مردم خیّر ایران بتوانند در این نذر و امر خیر با ظاهری متفاوت نیز شرکت نمایند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.

توضیح فدراسیون فوتبال درباره طرح پیراهن تیم ملیفدراسیون فوتبال برای جذب بهترین ایده‌ها و طراحی‌های مردمی برای لباس تیم ملی فراخوان داد

شنای کودکان کوبایی در استخر سیاراین استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می شد.

مشکل امنیتی برای ایام محرم نداریموزیر کشور: مشکل امنیتی برای ایام محرم نداریم همه تمهیدات لازم را برای تامین امنیت در نظر گرفته ایم

جان بولتون: سیاست‌های دولت آمریکا در قبال ایران عوض نشده استجان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که اعلام آمادگی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا برای

تجارت جهانی بچه فیل‌ برای نگهداری در باغ وحش ممنوع شدممنوعیت تقریبا کامل اسیر کردن بچه فیل های آفریقایی در حیات وحش و فروش آن به باغ وحش های جهان در نشستی در ژنو تصویب شده است.

به گزارش ایلنا، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، اجرای نذر پانصد پارک‌بازی کودکان در روستاهای آسیب‌دیده ازسیل و محروم کشور آغاز شد.کودکان روستاهای استان پینار دل ریو به این ترتیب توانستند همزمان با گرمای هوای کوبا شنا در استخر را تجربه کنند.به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال نوشت: با توجه به اینکه قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آل اشپورت به تازگی به امضا رسیده، فدراسیون فوتبال جهت جذب بهترین ایده‌ها و طراحی‌های مردمی فراخوان منتشر کرد.کودکان روستاهای استان پینار دل ریو به این ترتیب توانستند همزمان با گرمای هوای کوبا شنا در استخر را تجربه کنند.

مکی یازع، دبیر جشنواره‌های خودجوش دانش آموزی فیلم دفاع مقدس گفت: با همت همگانی خیرین، هنرمندان، جانبازان و دیگر اقشار مردم، طرح نصب حداقل پانصد پارک‌بازی کودکانه در ایام سوگواری محرم و صفر، در مناطق سیل‌زده آغاز و با گسترش به مناطق دیگر از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان و... آنچه در حال حاضر در فضای مجازی در حال نشر است به عنوان نمونه البسه تیم های ملی مطرح است که از اقلام موجود است. تا پایان سال ادامه خواهد داشت. وی افزود: در اجرای این طرح، روند ایجاد نشاط سالم درروحیه این کودکان با رویکرد به سنت‌های مرسوم منطقه، مدنظر قرارگرفته شده تا در کنار نذرهای مرسوم با توجه به ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، مردم خیّر ایران بتوانند در این نذر و امر خیر با ظاهری متفاوت نیز شرکت نمایند.

مکی یازع ادامه داد: تاکنون بودجه مورد نیاز حدود یکصد دستگاه پارک‌بازی با مساعدت همه این عزیزان تامین شده و در اولین مرحله این طرح، پنجاه دستگاه از این نوع پارک‌ها با کف‌پوش و سیستم روشنایی مناسب، تا آخر هفته آینده در روستاهای دو شهر شادگان و سوسنگرد نصب و در اختیار بچه‌های این روستاها قرار خواهد گرفت. وی گفت: بسیاری از چهره‌های مشهور و مردمی از جمله: احسان علیخانی، نرگس کلباسی، پرویز پرستویی، رضا کیانیان، کیومرث پوراحمد، مالک سراج، سیدعلی صالحی، کورش سلیمانی، گوهر خیراندیش، شبنم مقدمی، افسانه بایگان، فاطمه معتمدآریا و... در اجرای این طرح، مشارکت فعال خواهند داشت.

حجم ویدئو: 69.17M .