توضیح فدراسیون فوتبال درباره طرح پیراهن تیم ملی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

فدراسیون فوتبال برای جذب بهترین ایده‌ها و طراحی‌های مردمی برای لباس تیم ملی فراخوان داد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال نوشت: با توجه به اینکه قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آل اشپورت به تازگی به امضا رسیده، فدراسیون فوتبال جهت جذب بهترین ایده‌ها و طراحی‌های مردمی فراخوان منتشر کرد.

ضمن اینکه در آن مقطع از شرکت آل اشپورت درخواست شد تا طراحی‌های ویژه خود را برای تیم‌های ملی مهیا کند. این فرآیند در حال حاضر در مقطع بررسی و اقدام است که بر اساس طرح مصوب فدراسیون آماده و تولید شود. آنچه در حال حاضر در فضای مجازی در حال نشر است به عنوان نمونه البسه تیم های ملی مطرح است که از اقلام موجود است. طبیعی است برای طراحی و تولید بر اساس الزامات مدنظر و همچنین رصد و انتخاب بهترین طرح ها، شرکت‌ها فرآیند تولید حدود شش ماهه نیاز دارند و آنچه در مقطع کنونی استفاده خواهد شد بهره برداری از طرح‌های موجود است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موضع ترامپ درباره ایران تغییری نکرده است/ در صورت انعقاد توافقی جامع، تحریم‌ها رفع خواهد شدبولتون: موضع ترامپ درباره ایران تغییری نکرده است/ در صورت انعقاد توافقی جامع، تحریم‌ها رفع خواهد شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جان بولتون: سیاست‌های دولت آمریکا در قبال ایران عوض نشده استجان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که اعلام آمادگی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا برای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پرسپولیس: عرب رفت، انصاری‌فرد مدیرعامل شدمحمدحسن انصاری‌فرد، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شده است. ایرج عرب، مدیرعامل قبلی این تیم بعد از ناکامی در حفظ برانکو، سرمربی موفق باشگاه با انتقادهای فراوانی روبرو شده بود.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

چند ساعت فرصت دارید تیم پیدا کنیدبا وجود اینکه در ساعات پایانی پنجره تابستانی نقل و انتقالات هستیم ولی چند بازیکن مطرح هنوز بدون تیم مانده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«آزمون ملی هوش» مورد تایید آموزش و پرورش نیستپس از اعلام ممنوعیت برگزاری آزمون‌هایی چون چرتکه و کانگورو در مدارس از سوی آموزش و پرورش به علت تاکید صرف بر تقویت قوای ذهنی دانش آموزان به جای تربیت همه جانبه آن‌ها؛ معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش شرکت در آزمون‌هایی تحت عنوان «آزمون ملی هوش» را نیز مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ندانست و از خانواده‌ها خواست فرزندانشان را درگیر چنین آزمون‌هایی نکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیزدهمین جشنواره موسیقی ملی جوان در یک نگاهسیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ایران، با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف در تالار وحدت تهران به کار خود پایان داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »