تک امتیاز دختران فوتبال ایران پرید؛ کرونا هند را از گردونه رقابت‌ها خارج کرد

با کنار گذاشته شدن هند، تیم ایران پس از شکست ۷ بر صفر مقابل چین، به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به چین تایپه در مکان سوم‌ جدول ایستاد.

فوتبال, هند

23/01/2022 11:53:00 ب.ظ

🔺تک امتیاز دختران فوتبال ایران پرید؛ کرونا هند را از گردونه رقابت‌ها خارج کرد ▪️کنفدراسیون فوتبال آسیا روز یکشنبه با اعلام خبر حذف میزبان به دلیل کرونا ، گفت که تک امتیاز ایران در مقابل این تیم از جدول گروه پاک شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

با کنار گذاشته شدن هند ، تیم ایران پس از شکست ۷ بر صفر مقابل چین ، به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به چین تایپه در مکان سوم‌ جدول ایستاد.

برترین‌هاپر خواننده‌ترين‌ها۱بسته شدن صفحه اینستاگرام کمدین ایرانی به دلیل شوخی با «نماز خواندن ابراهیم رئیسی» در کرملین

ادامه مطلب: VOA Farsi صدای آمریکا »

خودروی زرهی «یؤروک 4X4» ترکیه ماموریت خود را در آفریقا آغاز کرد

خودروی زرهی «یؤروک 4X4» ترکیه که بالاترین سطح تحرک و عملکرد حفاظتی را در کلاس خودروهای زرهی سبک دارد، اولین ماموریت خود را در قاره آفریقا آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

میگن عباراتی مثل 'دختران فوتبال' هم ریشه در نگاه بالا به پایین به زنان داره و مثلا درباره تیم‌های بزرگسال مردان مرسوم نیست که بگن پسران... صبح که تیترکرده بودید گفتم حالاخیلی هم مهم نیست ولی دیدم دراین خبرهم چندبارنوشتید، فکرکردم دراین حد دیگه مهم باشه:)

۸۲ نفر از ۸۶ مدال‌آور المپیادی از ایران مهاجرت کرده‌اند

آمریکا: یک کشتی با محموله شیمیایی از مبدا ایران را توقیف کردیم | DW | 23.01.2022نیروی دریایی آمریکا از توقیف یک کشتی از مبدا ایران در مسیر شناخته‌شده قاچاق سلاح برای حوثی‌های یمن خبر داد. محموله این کشتی نزدیک به ۴۰ تن مواد شیمیایی اعلام شده که می‌تواند در تولید مواد منفجره هم کاربرد داشته باشد. کلسیم بای کاربونیت بسیار خطرناک است.اگر در دیوار چسپید بدان دنیا را سفید میسازد.کمی خفیف تر از کودی زراعتی است.من میبودم درین کشتی یک گیلاس آب میانداختم کافی بود برای یک تراژیدی لبخنده دار.دعا کنید که اخوند ها را ادم کند ما را اولاد ادم غرض نگیرد.حیف که بخاطر اسلام بز قربانی استی این امریکایی ها هم دیگه گندش را در اوردن .....انگار لازم ما هم مانند رییس کره شمالی یک کلید شلیک بمب اتمی داشته باشیم... اگر واقعا کشتی ایرانی باشد، به زودی کشتی آمریکا توقیف می شود!

کره جنوبی بدهی ایران به سازمان ملل را «از محل وجوه مسدودشده» پرداخت کرد🔺کره جنوبی بدهی ایران به سازمان ملل را «از محل وجوه مسدودشده» پرداخت کرد ▪️سئول اعلام کرد پس از پرداخت بدهی حدود ١٨ میلیون دلاری ایران به سازمان ملل متحد، انتظار می‌رود ایران بار دیگر حق رای خود در مجمع عمومی را دوباره به دست آورد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

«اروپا به توافق هسته‌ای امیدوار است»؛ معمار تحریم‌های ایران از تیم آمریکا جدا شدیک رسانه آمریکایی گزارش داده که ریچارد نفیو که از او تحت عنوان معمار تحریم‌های آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران نام برده می‌شود، به دلیل اختلاف با رابرت مالی از تیم مذاکره کننده آمریکایی جدا شده است. مذاکرات طولانی آمریکا و ایران نشانگر یک حقیقت است. و آن اینکه صدها بیمار روانی، پشت پرده، تصمیم گیرنده هستند. مسئله پیچیده وجود ندارد، یک توافق متکی بر عقل و منطق به نفع ملت آمریکا و ملت ایران است. اگر بیماران روانی، تصمیم گیرنده نهایی باشند، بعید می‌دانم توافق صورت گیرد. سردمداران ۴کشور صلیبچیها و چین، استعمارجهانی باید ابله باشند با این ماهیت بساط دروغین مندراوردی بساط شئونیزم فارسی حکومت جاهلیت بیگانگان و دزدان و اوباشان و ملاها و جاهلان شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران و انحصارگر ایرانیان، جنایتکارانه ساخت و پاخت و توافق کنند!!!.... فرقه‌ی فارسیزم چی هست که فقط جدایی طلبا ازش حرف می‌زنن؟

گزارش‌هایی از پیشنهاد روسیه برای یک «توافق هسته‌ای موقت»؛ ایران این پیشنهاد را رد کردشبکه آمریکایی ان‌بی‌سی نیوز روز شنبه دوم بهمن‌ماه، در گزارشی به نقل از منابعی در دولت آمریکا و برخی از منابع آگاه گزارش داد که روسیه برای احیای توافق هسته ای، پیشنهاد یک «توافق هسته‌ای موقت» را به ایران داده است. این شبکه اعلام کرد که این پیشنهاد از سوی مقامات جمهوری اسلامی رد شده است.

آمریکا یک کشتی حامل کود‌ شیمیایی برای تولید «مواد منفجره» از ایران را توقیف کردنیروی دریایی آمریکا اعلام کرد که یک قایق حامل کود شیمیایی که برای تولید مواد منفجره استفاده می‌شود را در خلیج عمان متوقف کرده است.روزنامه «واشینگتن‌پست»، کودشیمیایی را توقیف کرد! کجا برد خرهای نفهم آخه کود شیمیایی رو برای بمب استفاده می کنند ، کودن ها . ایران اگه بخواهد بمب درست کند از هسته ای کمک می گیره ، نه کود شیمیایی . خدارا شکر که دشمنان ما از احمقها هستند.

به این ترتیب حتی تساوی در بازی سوم مرحله گروهی مقابل چین تایپه نیز منجر به حذف دختران فوتبال ایران خواهد شد و آنها تنها در صورت پیروزی مقابل حریف خود می‌توانند به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا صعود کنند. برترین‌ها پر خواننده‌ترين‌ها ۱ بسته شدن صفحه اینستاگرام کمدین ایرانی به دلیل شوخی با «نماز خواندن ابراهیم رئیسی» در کرملین ۲