بهنام موسیوند، فعال مدنی زندانی، اعتصاب غذا کرد

02/02/1401 10:07 ب.ظ

بهنام_موسیوند، فعال مدنی که در زندان رجایی‌شهر کرج زندانی است، با انتشار یک پیام صوتی اعلام کرد که در اعتراض به وضع موجود و به عنوان بخشی از «پیکره قیام آبان» دست به اعتصاب غذا زده است. اخبار_ایران

بهنام موسیوند، فعال مدنی که در زندان رجایی‌شهر کرج زندانی است، با انتشار یک پیام صوتی اعلام کرد که در اعتراض به وضع موجود و به عنوا ... بهنام موسیوند، فعال مدنی که در زندان رجایی‌شهر کرج زندانی است، با انتشار یک پیام صوتی اعلام کرد که در اعتراض به وضع موجود و به عنوان بخشی از «پیکره قیام آبان» دست به اعتصاب غذا زده است.

این زندانی سیاسی در این پیام می‌گوید که روز سه‌شنبه هفته جاری به هنگام اعزام به بیمارستان رجایی به دلیل مخالفت با زدن دستبند، توسط ماموران زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

بهنام موسیوند ادامه می‌دهد که ماموران در بیمارستان هم پس از این که با مقاومت وی روبرو شده‌اند، با وارد کردن آسیب به دست‌هایش سعی کردند او را وارد بخش سونوگرافی کنند. این فعال مدنی زندانی می‌گوید در بیمارستان و برای ابراز مقاومت شعارهای «مرگ بر ستمگر»، «مرگ بر دیکتاتور» و «درود بر کارگر» سر داده و ماموران هم به سمت برخی از حاضران در بیمارستان که گمان می‌کردند در حال فیلم‌برداری هستند هجوم برده و تلفن همراه آنها را ضبط کرده‌اند.

ادامه مطلب:
iranwire »

دانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کننددانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کنند از آنجا که همه افراد تست کرونا نمی‌دهند و یا مانند این فرد مرتب این تست را انجام نمی‌دهند نمی‌توان گفت که او دارای طولانی‌ترین مدت ابتلا به کووید-۱۹ بوده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🌄 روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (خار چشم آل یهود و آل سعود ) به فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی گرامی باد... 👤 🇮🇷‌طاهــا شیرازے الاصل 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

پوتین: «فاجعه دونباس» ما را به انجام «عملیات نظامی» در اوکراین واداشتدر حالی که تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در آستانه ورود به ماه سوم است، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه آن‌چه «فاجعه دونباس» خواند، را دلیل اصلی آغاز این

مرکز آمار ایران: نرخ تورم نقطه به نقطه در فروردین‌ماه ۴۳ درصد افزایش یافتنرخ تورم ماهانه برای اقلام خوراکی، آشامیدنی و دخانیات نیز در نخستین ماه سال ۱۴۰۱ حدود پنج درصد نسبت به اسفند گذشته افزایش نشان می‌دهد.

واکنش ایران به تکرار وقوع حملات تروریستی در افغانستانسخنگوی وزارت امورخارجه ایران وقوع انفجارهای متعدد در شهرهای مختلف افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

درگیری‌های تازه در مسجد الاقصی؛ نیروهای اسرائيلی با گلوله پلاستیکی به فلسطینی‌ها شلیک کردنددرگیری‌های روز جمعه در مسجد‌الاقصی در حالی شکل گرفته که نیروهای اسرائيلی می‌گویند ابتدا گروهی از جوانان فلسطینی به سمت آنها سنگ پرتاب کرده‌اند و در مقابل پلیس اسرائيل هم مجبور شده با آنها برخورد کند. جزئیات بیشتر🔽 از کی تا کنون حرکت مردم برای برگزاری مناسک نماز جمعه در مسجد اقصی ،حمله و سنگ پرانی محسوب شده است؟؟؟!! از این همه تناقض شرم نمی کنید؟!!!! حداقل خفقان بگیرید و چیزی نگویید که وجاهت جعلی خود را حفظ کرده باشید. دروغ میگن صهیونیستها کارگر شماها هستن

ده‌ها فلسطینی در حمله نظامیان اسرائیل به مسجدالاقصی زخمی شدندجمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در یورش نظامیان اسرائیل به مسجدالاقصی در قدس اشغالی 31 فلسطینی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

خواندن در ۲ دقیقه

بهنام موسیوند، فعال مدنی که در زندان رجایی‌شهر کرج زندانی است، با انتشار یک پیام صوتی اعلام کرد که در اعتراض به وضع موجود و به عنوان بخشی از «پیکره قیام آبان» دست به اعتصاب غذا زده است.

این زندانی سیاسی در این پیام می‌گوید که روز سه‌شنبه هفته جاری به هنگام اعزام به بیمارستان رجایی به دلیل مخالفت با زدن دستبند، توسط ماموران زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

بهنام موسیوند ادامه می‌دهد که ماموران در بیمارستان هم پس از این که با مقاومت وی روبرو شده‌اند، با وارد کردن آسیب به دست‌هایش سعی کردند او را وارد بخش سونوگرافی کنند.

این فعال مدنی زندانی می‌گوید در بیمارستان و برای ابراز مقاومت شعارهای «مرگ بر ستمگر»، «مرگ بر دیکتاتور» و «درود بر کارگر» سر داده و ماموران هم به سمت برخی از حاضران در بیمارستان که گمان می‌کردند در حال فیلم‌برداری هستند هجوم برده و تلفن همراه آنها را ضبط کرده‌اند.

بهنام موسیوند در این فایل صوتی درباره دلایل اعتصاب غذای خود می‌گوید:«این اعتصاب نه برای درخواست آزادی، یا مرخصی یا حق درمان یا مسائلی از این دست است، بلکه برای پایبندی به حرف‌هایی است که تا الان زدیم، برای اینکه در عمل نشان بدهیم مقاومت زندگی است، برای شورش در مقابل شرایط موجود که در آن هیچ عدالتی برای ما نیست... در این راه من به جز بدنم ابزاری برای مقاومت و شورش ندارم، مثل برادران و خواهران آبانیم، همان‌هایی که غریبانه اما با شهامت طغیان کردند و سکوت و استیصال را برنتابیدند.»