اتحادیه گوشت گوسفندی در خانه انیس‌الدوله

02/02/1401 09:26:00 ب.ظ

یک شهروندخبرنگار با ارسال چند تصویر از خانه «انیس‌الدوله»، سوگلی «ناصرالدین» شاه قاجار نوشته است: «این خانه با این معماری چشم‌نواز زمانی خانه سوگلی ناصرالدین شاه بوده و حالا اتحادیه صنف قصابان گوشت گوسفندی است.» شهروند‌خبرنگار

سونیا داداشییک شهروندخبرنگار با ارسال چند تصویر از خانه «انیس‌الدوله»، سوگلی «ناصرالدین» شاه قاجار نوشته ا ... این خانه با این معماری چشم‌نواز زمانی خانه سوگلی ناصرالدین شاه بود این خانه حالا اتحادیه صنف...

این خانه با این معماری چشم‌نواز زمانی خانه سوگلی ناصرالدین شاه بود این خانه حالا اتحادیه صنف قصابان گوشت گوسفندی است. این خانه که معماری آن مربوط به دوره میانی قاجاریه است، حدود ۱۴۰ سال پیش در انتهای «امیریه» ساخته شده است.

انیس‌الدوله، سوگلی ناصرالدین‌شاه آن را خریداری و به سلیقه خودش بازسازی کرده است. خانه انیس‌الدوله خانه انیس‌الدوله سونیا داداشی یک شهروندخبرنگار با ارسال چند تصویر از خانه «انیس‌الدوله»، سوگلی «ناصرالدین» شاه قاجار نوشته است: «این خانه با این معماری چشم‌نواز زمانی خانه سوگلی ناصرالدین شاه بوده و حالا اتحادیه صنف قصابان گوشت گوسفندی است.»

او افزوده در پشت عمارت، تابلوی اتحادیه نصب شده است. این شهروندخبرنگار سراغ یک پژوهش‌گر تاریخ ساکن تهران رفته و درباره این بنا، نقش انیس‌الدوله و تبدیل این ملک به اتحادیه گوشت گوسفندی سوال کرده است. پاسخ‌های این پژوهش‌گر را در زیر می‌خوانید. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مکرون: گفت‌وگو با پوتین با همه دشواری بهتر است ادامه یابد | DW | 22.04.2022رئیس جمهوری فرانسه معتقد است گفت‌وگوی مستقیم با ولادیمیر پوتین هر چند سخت و گاهی ناکارآمد است. باید ادامه یابد. مکرون می‌گوید هر وقت همتای اوکراینی او تقاضا کرده با پوتین حرف زده و باید زمینه برقراری صلح فراهم شود.

مشاور رئیس مجلس خواستار برخورد نهادهای امنیتی با افشاگران سفر خانواده قالیباف به ترکیه شدمشاور قالیباف افشای این خبر را «یک پروژه امنیتی» دانسته که به ادعای او «مثل همیشه، پروژه بگیران عمله‌ مقاصد محافل امنیتی - سیاسی شده‌اند که منافع‌شان به خطر افتاده است». محتوی اصل خبر موردی نداره، افشای خبر پروژه امنیتی هست!! يعني هیچ مسئولي در نظام ج.ا.ايران چه خودش‌ وچه اعضاي خانواده اش حق سفركردن به خارج ندارن و از آن كشور چیزدلخواه خود بخرند و بایستي تمام عمرشان در يک زندان بزرگ بنام ايران زندگي كنند تا اينكه همشون بميرند ؟ ؟ ! ! ! ! مثل همیشه با کسانی که مقصر هستند کاری ندارند و دنبال کسی میگردند که افشاگری کرده . ای ننگ بر شما مزدوران

شهدا با دل و زبان و عملشان پای کار انقلاب بودندجانشین فرماندهی سپاه، شهدا را مردترین مردان عالم دانست و بیان کرد: شهدا با دل و زبان و عملشان پای کاری انقلاب بودند و همین پای کار بودن شهدا دستاوردهای بزرگ انقلاب را رقم زده است، زیرا با ابزارهای مادی نمی توانستیم در مقابل دشمنان خبیث کاری از پیش ببریم. میدونید داماد دزد این جاکش بی پدر کیه؟ شبکه غارتگران ایران تشکیل دادن این پفیوزها توهم و وقاحت اوج پیشرفت حاکمان و سرداران سپاه روسی در ایران است!!! مردم دچار بدبختی و فساد حاکمان و فقر و سرسپردگی روسیه و چین هستند آنوقت سپاهیان روسی سیر و مفت خور دم از قدرت می زنند!!! همینکه قدرت ندارد دزدان و نفوذیها را از قدرت و مسئولیتها برکنار و محاکمه کند و افراد شایسته را بکار گیرد نشان دهنده دروغگویی و توهم توست!

تمدید قرارداد مانوئل نویر و توماس مولر با بایرن‌مونیخ | DW | 21.04.2022⚽️ تمدید قرارداد مانوئل نویر و توماس مولر با بایرن‌مونیخ مانوئل نویر و توماس مولر، ملی‌پوشان کهنه‌کار تیم فوتبال بایرن مونیخ، قرارداد خود را با این باشگاه تا تابستان سال ۲۰۲۳ تمدید کردند.

دولت با برنامه‌ریزی مناسب به دنبال ساماندهی معیشت و رفع مشکلات مردم است

مسئولان باید نسبت به جامعه و همراه بودن با زندگی مردم توجه داشته باشندرئیس‌جمهور با تاکید بر ضرورت پیگیری عملی همه بخصوص مسوولان از سیره و کلام امام راحل (ره)، گفت: همه مسوولان باید نسبت به جامعه و همراه بودن با زندگی مردم توجه داشته باشند.