درگیری‌های تازه در مسجد الاقصی؛ نیروهای اسرائيلی با گلوله پلاستیکی به فلسطینی‌ها شلیک کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درگیری‌های روز جمعه در مسجد‌الاقصی در حالی شکل گرفته که نیروهای اسرائيلی می‌گویند ابتدا گروهی از جوانان فلسطینی به سمت آنها سنگ پرتاب کرده‌اند و در مقابل پلیس اسرائيل هم مجبور شده با آنها برخورد کند. جزئیات بیشتر🔽

در پی سنگ‌پراکنی تعدادی از جوانان فلسطینی به سمت نیروهای اسرائيلی در مسجد الاقصی، پلیس اسرائيل با تجهیزات کامل ضد شورش به سمت آنها یورش برد و با شلیک گلوله‌های پلاستیکی و استفاده از شوکر تعدادی از این جوانان را زخمی کرد.

درگیری‌های تازه در حالی رخ داده که فلسطینی‌ها و پلیس اسرائيل در هفته گذشته به طور مرتب با یکدیگر درگیر بوده‌اند. از سوی دیگر تنش‌ها به دنبال یک رشته حملات مرگبار در داخل اسرائيل و یورش‌های نیروهای امنیتی اسرائيل به بخش‌هایی از کرانه باختری نیز افزایش یافته است. در مقابل حماس هم سه موشک از غزه به سمت مناطق تحت کنترل اسرائيل شلیک کرده است.

دو شاهد فلسطینی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته‌اند که ابتدا جوانان فلسطینی به سمت پلیس در داخل مسجد الاقصی سنگ پرتاب کردند و نیروهای پلیس با تجهیزات کامل ضد شورش وارد محوطه مسجد شدند و با نارنجک‌های شوکر و گلوله‌های پلاستیکی این جوانان را زخمی کردند.پلیس اسرائيل می‌گوید فلسطینی‌هایی که پرچم‌های حماس در دست داشته‌اند پیش از سپیده‌دم شروع به انباشت سنگ و برپایی استحکامات می‌کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درگیری از اونجایی شکل گرفت که یه عده بی وطن و آواره رفتن فلسطین رو محاصره کردن ، لعنت بر صهیونیستها

حق را ببین که با سنگ مبارزه می کند و باطل با توب و تفنگ چی دفاع جانانهُ

رژیم جعلی وجنایتکار اسراییل،با ریاکاریهای احمقانه جنایات شنیع خویش در فلسطین: را برای حامیان غربی اش توجیه میکند،اما بداند،درنهایت نابود،است بی تردید.

صهیونیستها کارگر شماها هستن

دروغ میگن

از کی تا کنون حرکت مردم برای برگزاری مناسک نماز جمعه در مسجد اقصی ،حمله و سنگ پرانی محسوب شده است؟؟؟!! از این همه تناقض شرم نمی کنید؟!!!! حداقل خفقان بگیرید و چیزی نگویید که وجاهت جعلی خود را حفظ کرده باشید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان ضرب‌الاجل روسیه؛ نیروهای اوکراینی در ماریوپل تسلیم نشدندشورشیان مورد حمایت روسیه قبل از پایان ضرب‌الاجل روسیه گفتند که فقط پنج نیروی اوکراینی تسلیم شده‌اند. در پایان ضرب‌الاجل قبلی روسیه در روز سه‌شنبه نیز کسی تسلیم نشده بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ بخش بزرگی از لوهانسک در کنترل نیروهای روسی | DW | 21.04.2022به گفته مقام‌های محلی، حدود ۸۰ درصد منطقه لوهانسک در کنترل نیروهای روسی قرار گرفته و حمله به شرق اوکراین ادامه دارد. مرحله دوم تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، به تازگی با حمله گسترده به مناطق شرقی این کشور آغاز شد. به 🥚م ...وبدین ترتیب اوکراین، درسایه 'حماقتهای' یک دلقکِ صهیونیست، چنین نابود،گشت...نقطه :'قصه' تمام.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور/ رگبار باران در ۲۱ استانسازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از خیزش گردو خاک و کاهش دید و کیفیت هوا، نفوذ سامانه بارشی و رگبار باران همراه با وزش باد شدید موقت خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سومین طوفان گرد و غبار در عراق در زمانی کمتر از دو هفتهاین حادثه بار دیگر باعث تعطیلی موقت فرودگاه‌های بین‌المللی در بغداد و نجف شد. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی پلیس اسرائیل از تشدید تنش در صورت برگزاری راهپیمایی راست‌گرایان در اورشلیمهمزمان با تشدید تنش‌های امنیتی میان اسرائیل و فلسطینیان، گروه‌های راست‌گرای یهودی اصرار دارند که پلیس اورشلیم با برگزاری راهپیمایی آن‌ها در شامگاه چهارشنبه موافقت کند. رژیم تروریستی صهیونیستی باید محو و نابود شود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

احتمال افزایش حقوق سربازان در اردیبهشت/ وازیر مابه‌التفاوت فرودین در ماه جاریسازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که افزایش حقوق سربازان پس از ابلاغ آئین نامه مربوطه تامین و واگذاری منابع از سوی دولت، از اردیبهشت ماه اجرایی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »