دانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کنند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دانشمندان پرونده بیماری را که ۵۰۵ روز به کرونا مبتلا بود بررسی می‌کنند از آنجا که همه افراد تست کرونا نمی‌دهند و یا مانند این فرد مرتب این تست را انجام نمی‌دهند نمی‌توان گفت که او دارای طولانی‌ترین مدت ابتلا به کووید-۱۹ بوده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

از آنجا که همه افراد تست کرونا نمی‌دهند و یا مانند این فرد مرتب این تست را انجام نمی‌دهند نمی‌توان گفت که او دارای طولانی‌ترین مدت ابتلا به کووید-۱۹ بوده است.

پژوهش دانشمندان نشان داده است کدام جهش‌ها در افراد مبتلا به عفونت‌های فوق‌العاده طولانی ایجاد می‌شوند – و آیا تکامل پیدا کرده‌اند یا خیر. بررسی آنها شامل ۹ بیمار بود که دست‌کم به مدت هشت هفته تست کرونای آنها مثبت می‌شد. بیشتر آنها به دلیل پیوند عضو، ابتلا به ویروس اچ آی وی، سرطان یا سایر بیماری‌ها سیستم ایمنی ضعیفی داشتند.

هر بار پژوهشگران بیماران را آزمایش می‌کردند، کد ژنتیکی ویروس را هم مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دادند تا مطمئن شوند که همان سویه است و افراد بیش از یک بار به کرونا مبتلا نشده‌اند. با این حال، توالی‌یابی ژنتیکی نشان داد که ویروس در طول زمان تغییر کرده است هر چند هیچ یک از بیماران جهش‌های جدیدی تولید نکردند که به انواع نگران‌کننده تبدیل شوند.تست کرونای فرد مبتلا به طولانی‌ترین ابتلای شناخته شده در اوایل سال ۲۰۲۰ مثبت شد. او با داروی ضد ویروسی رمدسیویر تحت درمان قرار گرفت و در سال ۲۰۲۱ از دنیا رفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🌄 روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (خار چشم آل یهود و آل سعود ) به فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی گرامی باد... 👤 🇮🇷‌طاهــا شیرازے الاصل 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین: «فاجعه دونباس» ما را به انجام «عملیات نظامی» در اوکراین واداشتدر حالی که تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در آستانه ورود به ماه سوم است، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه آن‌چه «فاجعه دونباس» خواند، را دلیل اصلی آغاز این
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت ایران ۳ نفر را به اتهام جاسوسی برای اسرائیل بازداشت کرددر این بیانیه آمده است که این افراد با نام‌های اختصاری «م – س، م - ز، الف – ق» اسناد و اطلاعات طبقه‌بندی شده را در اختیار موساد قرار می‌دادند. جزئیات بیشتر🔽 اسامی افراد دستگیر شده به شرح ذیل است: ۱. مهرداد سوراخ ملقب به م س ۲.مهران زیر آب زن ملقب به م ز ۳. ابو قنبل ( وابسته به کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس) ملقب به ا ق (منبع موثق) شک نکن همشون یمش عرزشی ریشو بودن …
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سد‌سازی همسایگان منابع آبی عراق را به میزان 50 درصد کاهش داده استیک مقام رسمی عراق در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گفت که به دلیل کمبود بارندگی و کاهش دبی آب ورودی از کشورهای همسایه به رودخانه‌های عراق، ذخایر آب در این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بانک جهانی خسارات حمله روسیه به اوکراین را ۶۰ میلیارد دلار برآورد کردرئیس بانک جهانی گفت که خسارات مادی به ساختمان‌ها و زیرساخت‌های اوکراین از زمان حمله نظامی روسیه به این کشور به حدود ۶۰ میلیارد دلار رسیده و این رقم با ادامه جنگ افزایش خواهد یافت. خسارات وارده به زیر ساخت های یمن توسط عربستان در طول بیش از 7 سال چقدر است. بانک جهانی پاسخ دهد!!!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

داعش مسؤولیت انفجار مسجد مزار شریف را برعهده گرفت/شهدای انفجار به ۴۵ تن افزایش یافتندشهدای انفجار مسجد مزار شریف به ۴۵ تن افزایش یافت گروه تروریستی داعش مسؤولیت انفجار اخیر در مسجد شیعیان مزار شریف افغانستان را برعهده گرفت و برخی منابع از افزایش شهدای این انفجار به ۴۵ تن خبر دادند. خدا لعنت کنه مسببان این حادثه تلخ را خدا ازشون نگذره.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردی در یاسوج نامزد ۱۶ ساله‌اش را به قتل رساندمردی ۲۱ ساله در یاسوج نامزد ۱۶ ساله خود را با شلیک گلوله به قتل رساند و سپس خودکشی کرد. این دختر ۱۶ ساله به نام شیوا قصد انصراف از نامزدی با پسرخاله خود به نام موسی را داشته است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »