اساس کار الکترونیک در کشور برای شکل‌گیری دولت الکترونیک نیازمند ارتباط و هماهنگی دستگاه‌ها است/دسترسی آسان به عدالت به نحوی است که مجرمین و متخلفین میدان نداشته باشند

09/07/1398 02:12:00 ب.ظ

رئیس قوه قضائیه: اساس کار الکترونیک در کشور برای شکل‌گیری دولت الکترونیک نیازمند ارتباط و هماهنگی دستگاه‌ها است/دسترسی آسان به عدالت به نحوی است که مجرمین و متخلفین میدان نداشته باشند

نشست شورای راهبری دادرسی الکترونیکی به ریاست رئیس قوه قضائیه برگزار شد. رئیس قوه قضاییه در این جلسه ضمن تشکر از حضور اعضای شورای راهبری دادرسی الکترونیکی گفت: ان‌شاالله با توجه به کاری که در این آیین نامه انجام شده معطلی زیادی نداریم و با توجه به اینکه نظرات از بخش‌های مختلف در رابطه با این آیین نامه اخذ و اعمال شده در...

رئیس قوه قضاییه در این جلسه ضمن تشکر از حضور اعضای شورای راهبری دادرسی الکترونیکی گفت: ان‌شاالله با توجه به کاری که در این آیین نامه انجام شده معطلی زیادی نداریم و با توجه به اینکه نظرات از بخش‌های مختلف در رابطه با این آیین نامه اخذ و اعمال شده در این جلسه آیین نامه مذکور را نهایی می‌کنیم، حاضرین اگر نظر و پیشنهادی دارند ارائه دهند.

وی با بیان اینکه شورای راهبری دادرسی الکترونیکی در قوه قضاییه است، افزود: اساس کار الکترونیک در کشور برای شکل گیری دولت الکترونیک نیازمند ارتباط و هماهنگی دستگاه‌ها است. بدون تعامل دستگاه‌ها این قضیه امکان پذیر نیست، هر دستگاهی را که به صورت جدا بررسی می‌کنیم می‌بینیم پیشرفت خوبی داشته است؛ اما ارتباطش با دستگاه‌های دیگر به درستی تنظیم نشده است.

رئیسی تاکید کرد: شکل گرفتن دولت الکترونیک در گرو ارتباط دقیق بخش‌های مختلف الکترونیکی است. رئیس قوه قضاییه افزود: ما معتقدیم دستگاه‌ها در کشور باید خود را آماده تعامل جدی با یکدیگر کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

موسوی: اظهارات بن سلمان اساس ندارد؛ ارجاع احتمالی برجام به سازمان ملل 'غیرقانونی' استعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به مصاحبه اخیر ولیعهد عربستان سعودی، دست داشتن ایران در حمله به آرامکو را رد نموده و همچنین افزوده است که تلاش برای ارجاع پرونده اتمی ایران از سوی کشورهای اروپایی به شورای امنیت ملی سازمان ملل 'غیرقانونی' است.

اولین مرکز تحقیقات جهان در موضوع «علم مهربانی» آغاز به کار کرداز جمله پرسش‌هایی که دانشمندان به دنبال پاسخ آن هستند، این‌که چه تحولی در درون بدن پیش می‌آید که یک شخص در داخل قطار یا اتوبوس، صندلی خود را به فرد دیگری واگذار می‌کند؟ چرا بعضی‌ها داوطلبانه زمانشان را صرف کمک به دیگران می‌کنند؟ مهربانی چگونه گسترش می‌یابد و آیا تاثیری بر مغز ما دارد؟

نخست وزیر عراق: حملات به حشد شعبی کار اسرائیل بودعادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق می‌گوید تحقیقات درباره حملات اخیر به مواضع گروه شبه نظامی حشد شعبی در عراق نشان می‌دهد که این حملات کار اسرائیل بوده است. حشد شعبی یا نیروهای 'بسیج مردمی عراق' به عنوان مهم‌ترین گروه شبه نظامی نزدیک و وابسته به ایران در عراق شناخته می‌شود.

اعتراض «صلح سبز» به سفر وزیر محیط زیست برزیل به آلماناعضای صلح سبز پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود.

واکنش تند کاربران افغان به توصیه نامه‌ی وزارت بهداشت ایران به زائران اربعینکاربران افغان در شبکه های اجتماعی از روز دوشنبه 30 سپتامبر به این طرف در مورد بیانیه ای وزارت بهداشت امسال ميليون ها زائرين در کربلا راهپيمائي کنند!!! سوختي سعودي؟؟؟ آقا اینا رو ولشکن عراقی و ایرانی فرقی نداره ، از اسرای سعودی تو یمن چه خبر ؟

در وزارت صنعت هیچ فردی خلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشغول به کار نیست/ اطلاع دارم که نگرانی موسوی لارگانی از کجاستوزیر صمت امروز در صحن علنی مجلس در پاسخ به سوال نماینده فلاورجان گفت: با جرأت عرض می‌کنم در حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ فردی خلاف قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشغول به کار نیست.