اعتراض «صلح سبز» به سفر وزیر محیط زیست برزیل به آلمان

08/07/1398 05:25 ب.ظ

اعتراض «صلح سبز» به سفر وزیر محیط زیست برزیل به آلمان ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

اعضای صلح سبز پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود. آنها با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود، نسبت به عملکرد ضعیف دولت برزیل در مساله حفظ محیط زیست اعتراض کردند.

بسیاری لقب «جنایتکار اقلیمی» را به آقای سالس نسبت می‌دهد چرا که معتقدند ناکارآمدی وی در برزیل سبب نابودی محیط زیست شده است.

وزیر محیط زیست برزیل قرار بود امروز با مدیران صنایع آلمان دیدار کرده تا در مورد قراردادهای تجاری بین دو کشور گفت‌وگو کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

غنی : طالبان با انتخاب صلح، به جنگ و خشونت پایان دهدغنی : طالبان با انتخاب صلح، به جنگ و خشونت پایان دهد

باهنر: به وحدت حداکثری نمی‌رسیم/ اگر چنین نشود به خودمان باخته‌ایمباهنر: هدف ما وحدت صد درصدی است البته به صد درصد نمی‌رسیم ولی تلاش می‌کنیم برخلاف اختلاف دیدگاه به وحدت حداکثری برسیم با توجه به فضای سیاسی حاکم بر کشور اگر خدایی نکرده به وحدت حداکثری نرسیم باید بدانیم که به خودمان باخته‌ایم

مسلمانان نقش گسترده‌ای در پایان دادن به قرون وسطا داشتند/ غربی‌ها تواضع شرقی‌ها را برای پیشرفت نداشتند/ غرب با خوی تهاجمی به دنبال به زانو درآوردن شرق بوده استپروفسور «اسما سعید» معتقد است؛ همزمان با بیداری غرب و آغاز رنسانس، سرزمین‌های اسلامی و شهرهای بزرگ و ثروتمند آن، مورد تهاجم وحشیانه مغول‌ها قرار گرفتند و از میان رفتند و این اتفاق باعث بروز یک عقب‌ماندگی تاریخی معکوس نسبت به سده‌های پیشین، میان شرق و غرب شد.

مصوبه 'تعیین محل مناسب' برای اعتراض و تجمع در ایران ابطال شددیوان عدالت اداری در ایران مصوبه‌‌ای رد کرده که در آن هیأت دولت مکان‌های مشخصی را برای تجمع و اعتراض در شهرهای مختلف تعیین کرده بود. دیوان عدالت اداری تعیین محل تجمع را با اصلی از قانون اساسی مغایر دانسته که بر اساس آن نباید محدودیتی برای برگزاری تجمع مسالمت‌آمیز وجود داشته باشد. حکومت ایران همواره به دلیل رعایت نکردن این اصل مورد انتقاد بوده است.

سخنگوی وزارت خارجه: جزئیات طرح صلح هرمز به‌زودی به 8 کشور مشارکت کننده ارائه می‌شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات بن‌سلمان علیه ایران *اتهاماتی که بر علیه ایران میزنند اساس و پایه درستی ندارد *آنچه که یمنی ها انجام دادند عمل دفاعی است *تنها راه خروج عربستان از این بحران، پذیرش آتش بس و پایان محاصره یمن است 🎥 واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه درباره تهديد اروپا به خروج_از_برجام: *من از تهديد اطلاعی ندارم، اما اين اقدام آنها غيرقانونی و غيرحقوقی است *اگر به فکر بردن پرونده به شورای امنيت هم باشند، اين اقدام از هم اکنون مرده است

استفاده ٤+١ از مکانیسم ماشه غیرقانونی است/ جزئیات طرح صلح هرمز به زودی ارائه خواهد شد/ ارتباط ظریف با نمایندگان کنگره پنهانی نبودسخنگوی دستگاه دیپلماسی در رابطه با نشست وزرای ٤+١ و خبر تهدید این کشورها در خصوص خروج از برجام گفت: من از تهدید اطلاعی ندارم اما امکان استفاده آنها از مکانیسم ماشه غیرقانونی است و ما اقدامات جبرانی را پیش‌بینی کرده بودیم. اینکه بخواهند در برابر اقدامات جبرانی ما واکنش نشان دهند، مردود است.

فعالان گروه «صلح سبز» علیه سفر ریکاردو سالس، وزیر محیط زیست برزیل به برلین، پایتخت آلمان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

آنها با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود، نسبت به عملکرد ضعیف دولت برزیل در مساله حفظ محیط زیست اعتراض کردند.

بسیاری لقب «جنایتکار اقلیمی» را به آقای سالس نسبت می‌دهد چرا که معتقدند ناکارآمدی وی در برزیل سبب نابودی محیط زیست شده است.

وزیر محیط زیست برزیل قرار بود امروز با مدیران صنایع آلمان دیدار کرده تا در مورد قراردادهای تجاری بین دو کشور گفت‌وگو کند.

معترضان برزیلی که در میان دیگر فعالان حضور داشتند گفتند که هدف برزیل واردات صنایع و محصولاتی است که به محیط زیست برزیل آسیب بیشتری وارد می‌کند و به همین علت آنها در مخالفت با این مساله تجمع کرده‌اند.