یک مرجع تقلید: عده‌ای از طلاب در فکر انصراف از حوزه هستند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جعفر سبحانی، از مراجع تقلید شیعه در قم خواهان توجه بیشتر به معیشت طلاب شده و گفته عده‌ای از طلاب به خاطر اینکه عائله آنها تامین نمی‌شوند در فکر انصراف از حوزه هستند. اخبار_ایران حوزه_علمیه_قم

استان‌وایر- جعفر سبحانی، از مراجع تقلید شیعه در قم خواهان توجه بیشتر به معیشت طلاب شده و گفته عده‌ای از طلاب به خاطر اینکه عائله آنها تامین نمی‌شوند در فکر انصراف از حوزه هستند.

سبحانی همچنین گفته ما نباید محصل مادام العمر در حوزه داشته باشیم. وی خواسته، کسانی که شایستگی دارند، زمینه مهاجرت آنها به شهرستان‌ها فراهم شود تا همه شهرها تحت پوشش طلاب قرار بگیرد. این روحانی گفته بود طلاب مهاجر ایرانی که در نجف زندگی می‌کنند از وضعیت معیشتی و درآمد خود ابراز رضایت بیشتری می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سیاه بازیه مگرمیشه کسانی که کل ثروت دستشانه مشکل معیشت داشته باشن

خوب مفلوک ها به عشق پول مفت اومدن دیگه

منظورش اینه که پول مفتی که می‌گیرند کفاف نمیده!؟؟

خب کار کنند!

این عده از طلاب جوان ، کمی عجول تشریف دارن ، شنیدن بخور بخوره اما نمیدونن اول باید از قوره به مویز تبدیل بشن بعد شروع کنن .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جامعه نمی‌پذیرد مجلسی که از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرد، حساب خودش را از دولت جدا کند/ مردم از نمایندگان بیان مشکلات نمی‌خواهند/ تاکتیک قالیباف راه به جایی نمی‌بردیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از نمایندگان بیان مسئله و مشکلات نمی‌خواهد زیرا مردم خودشان تریبون‌های مختلفی در اختیار دارند و می‌توانند مشکلات را بیان کنند، افکار عمومی از نمایندگان حل مشکلات می‌خواهند نه این‌که بیایند مشکلات را بیان کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«سرماخوردگی احتمالا می‌تواند از بدن در مقابل اومیکرون محافظت کند»پژوهشگران این تحقیق همچنان تاکید دارند که نتیجه مطالعات آنها به معنای نادیده گرفتن واکسن‌های ضدکرونا نیست و در حال حاضر واکسیناسیون همچنان تنها راه موثر برای محافظت بدن در برابر این ویروس است. تیتر با متن نمیخونه که بالاخره سرماخوردگی در مقابل اومیکرون موثره یا واکسیناسیون تنها راه موثر برای محافظت بدن در برابر این ویروسه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت از شیوع بیماری سالک «در مناطق روستایی استان تهران» خبر دادوزارت بهداشت از شیوع بیماری سالک «در مناطق روستایی استان تهران» خبر داد محمد مهدی گویا، رئیس مرکز بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، تاکید کرد که کنترل این بیماری «نسبت به گذشته به سادگی میسر نیست» و ممکن است مهار این بیماری سال‌ها طول بکشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پس‌لرزه‌های حذف از لیگ قهرمانان آسیا؛ وزیر کار: پرسپولیس و استقلال «در قالب تعاونی» واگذار شوند🔺به دنبال حذف سه باشگاه ایرانی، از جمله استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون بحث مالکیت سرخابی‌های پایتخت خبرساز شده و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز استعفا داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ثبت بیش از ۱۳۴ هزار ازدواج و ۴۸ هزار طلاق در تابستان۱۴۰۰ثبت بیش از ۱۳۴ هزار ازدواج و ۴۸ هزار طلاق در تابستان۱۴۰۰ بر پایه آمار ثبت احوال کشور در تابستان سال ۱۴۰۰ در کل کشور ۱۳۴ هزارو ۲۰۸ ازدواج و ۴۸ هزارو ۳۲۵ طلاق به ثبت رسیده است. اکثر طلاق ها بخاطر بی پولیه😁😁🖐🖐
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران از احتمال «توافق موقت» در مذاکرات اتمی وین خبر دادوحید جلال‌زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران درباره توافق موقت یا دائم در مذاکرات اتمی وین گفت که پیشنهادات 1+4 برای «توافق موقت» ایده‌آل ما نیست اما
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »