بازداشت کامران تکوک، شاعر و فعال مدنی در کرمانشاه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«کامران تکوک»، یکی از شاعران و فعالان_مدنی کُرد توسط سازمان اطلاعات سپاه کرمانشاه بازداشت شد. به گزارش «هه نگاو»، روز پنج‌شنبه ۲۳ دی،این شاعر روز چهارشنبه پس از احضار و مراجعه به اطلاعات سپاه کرمانشاه بازداشت شده است. خبرنگاری_جرم_نیست کامران_تکوک

براساس این گزارش، تکوک را پس از بازداشت، به بازداشتگاه اطلاعات سپاه، «تیپ نبی اکرم» منتقل کردند. او به خانواده خود خبر داده است که تا چند روز مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

یک منبع آگاه نزدیک به خانواده تکوک گفته که اطلاعات سپاه علت بازداشت این شاعر را فعالیت‌هایش در شبکه اجتماعی اینستاگرام و مصاحبه با شبکه‌های خارج از کشور عنوان کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عذرخواهی «خانه سینما» از بیانیه خود برای جان باختن بکتاش آبتین، شاعر و مستندسازخانه سینما در بیانیه جدید خود گفته است: «به خاطر جریحه‌دار شدن احساسات اهالی سینما نسبت به پیام تسلیتی که از طرف هیات مدیره خانه سینما منتشر شده، مسئولانه از شما عذرخواهی می‌کنیم».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگو با یک شاهد اعدام‌های دهه شصت در زندان‌های جمهوری اسلامیگفت‌وگو با یک شاهد اعدام‌های دهه شصت در زندان‌های جمهوری اسلامی منوچهر اسحاقی زندانی سیاسی پیشین که تابستان سال ۱۳۶۰ در ۱۳ سالگی بازداشت شد و ده سال را در زندان گذراند؛ بارها شکنجه شد و ده‌ها ضربه شلاق خورد. او از جمله شاهدان در دادگاه حمید نوری است. Revenge Hero 👉🏻🇮🇷👈🏻سردار_دلها 🩸See you soon the gambler Trump & 🐷pompeo🐷🩸
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه واکنش‌ها به مرگ بکتاش آبتین؛ دیده‌بان حقوق بشر: نشان‌دهنده «وضعیت وخیم» زندانیان سیاسی در ایران است🔺 ادامه واکنش‌ها به مرگ بکتاش آبتین؛ دیده‌بان حقوق بشر: نشان‌دهنده «وضعیت وخیم» زندانیان سیاسی در ایران است ▪ با گذشت سه روز از درگذشت بکتاش_آبتین انتقادها از نقش مقامات و نهادهای جمهوری اسلامی در مرگ او همچنان ادامه دارد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض صدها عضو خانه سینما به هیئت‌ مدیره در پی جان باختن بکتاش آبتینبیش از سیصد عضو خانه سینمای ایران با امضا و انتشار متنی سرگشاده، به بیانیه هیئت‌ مدیره این نهاد درباره جان باختن بکتاش آبتین، شاعر و فیلسماز زندانی، در حبس اعتراض کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ممانعت از آزادی «موقت» سعدا خدیرزاده، شهروند اهل پیرانشهر، به‌رغم بارداری و هشدار پزشکانسعدا خدیرزاده، شهروند اهل پیرانشهر، که از سه ماه پیش در بازداشت نیروهای امنیتی به سر می‌برد، به‌رغم بارداری و بیماری‌های زمینه‌ای از دسترسی به مراقبت‌های پزشکی محروم مانده است. 🌺🥰🥰 BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge BabyDoge
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شین‌بت هویت مامور ایرانی که اسرائیلی‌ها را برای جاسوسی استخدام کرده بود، افشا کردسازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل، «شین‌بت» از بازداشت پنج اسرائیلی از جمله چهار زن که توسط یک مأمور اطلاعاتی ایران برای انجام مأموریت در اسرائیل استخدام شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »