پس‌لرزه‌های حذف از لیگ قهرمانان آسیا؛ وزیر کار: پرسپولیس و استقلال «در قالب تعاونی» واگذار شوند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺به دنبال حذف سه باشگاه ایرانی، از جمله استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون بحث مالکیت سرخابی‌های پایتخت خبرساز شده و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز استعفا داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

کنفدراسیون فوتبال آسیا، ای‌اف‌سی، چند روز پیش اعلام کرد تیم‌های پرسپولیس، استقلال، و گل‌گهر ایران مجوز‌های لازم برای حضور در «لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲» را به دست نیاورده‌اند و از این مسابقات کنار گذاشته شده‌اند. خبری که احتمال وقوع آن توسط کارشناسان پیش‌بینی شده بود و تنها مدیران دولتی ورزش ایران خلاف آن را وعده داده بودند.

او در این متن، پرسپولیس را «باشگاه بزرگ و خوشنام» توصیف کرد که ادامه مسیر آن «نیازمند تلاش حداکثری و همراهی جدی مجموعه مدیران ارشد است»، اما اکنون «به دلایلی به کندی پیش می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حذف بکتاش آبتین از مطبوعات ایران؛ «منفعت‌طلبی» یا «خودسانسوری»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حذف محدودیت سفر از کشورهای همسایه/ اعلام نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌هاوزیر کشور: *محدودیت سفر از کشورهای همسایه حذف شد *محدودیت‌های کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلیس همچنان برقرار است *به صورت قاطع باید بازگشایی مدارس انجام شود *مانعی برای بازگشایی آن‌ها وجود ندارد *هنوز ضرورت تزریق واکسن به سنین زیر ۱۲ سال مشخص نشده فقط محدودیت سفر به یک کشور حذف شده اونم «عراق» تنها کشور دنیا که کسی برای ورود از اونجا به ایران نیاز به تست منفی PCR نداره. روی چه حسابی؟ توهم که بزنه بالا مردم را دوباره درگیر موج خطرناکتر میکنند راست میگن آب مقطر های چینی تو کشور خودشون جواب ندادن جناب وحیدی توهمات را جایگزین منطق کردن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد بی‌سابقه توکایف از نظربایف؛نظامیان روس از قزاقستان خارج می‌شوندطبق آخرین آمارهای رسمی نزدیک ۱۰ هزار نفر در جریان ناآرامی‌های هفته گذشته قزاقستان بازداشت شده‌اند و دولت می‌گوید آرامش به کشور بازگشته و اوضاع «تثبیت» شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از اوین/ غریب‌آبادی: امکانات زندان‌های ما فراتر از دیگر کشورهاستمعاون امور بین ‎الملل و حقوق بشر قوه قضاییه در بازدید از بازداشتگاه اوین گفت: مدل زندانبانی ما انسانی است همانطور هم که امکانات رفاهی حاضر در زندان‌های ما فراتر از دیگر کشورها است. زندانی بطور مداوم مشمول رأفت است پس انتظار داریم او نیز همه مقررات زندان را رعایت کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »