پس‌لرزه‌های حذف از لیگ قهرمانان آسیا؛ وزیر کار: پرسپولیس و استقلال «در قالب تعاونی» واگذار شوند

22/10/1400 06:56:00 ق.ظ

🔺به دنبال حذف سه باشگاه ایرانی، از جمله استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون بحث مالکیت سرخابی‌های پایتخت خبرساز شده و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز استعفا داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

به دنبال حذف سه باشگاه ایرانی، از جمله استقلال و پرسپولیس، از لیگ قهرمانان آسیا، اکنون بحث مالکیت سرخابی‌های پایتخت خبرساز شده و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز استعفا داده است. استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس مجید صدری، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، در نامه‌ای به...

استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس مجید صدری، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، در نامه‌ای به وزیر ورزش که متن آن را روز سه‌شنبه ۲۱ دی در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد، از استعفای خود از این سمت‌ها خبر داد.

صدری با بیان این که «حرف‌های ناگفته زیاد است»، آخرین آن را «دست‌های پشت پرده» عنوان کرد که موجب «حذف ناجوانمردانه» این باشگاه از آسیا شد و گفت که «در زمان مقتضی، به طور مفصل» آنها را برای هواداران شرح خواهد داد.

او در این متن، پرسپولیس را «باشگاه بزرگ و خوشنام» توصیف کرد که ادامه مسیر آن «نیازمند تلاش حداکثری و همراهی جدی مجموعه مدیران ارشد است»، اما اکنون «به دلایلی به کندی پیش می‌رود.» پیشنهاد واگذاری پرسپولیس و استقلال «در قالب تعاونی​» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خوانده‌ها و ناخوانده‌ها| بهاءالدین خرمشاهی

اثرگذارترین کتاب‌ها بدون هیچ تعارف و تعصب مذهبی، اول از همه قرآن بر ذهن و زبان نوجوانانه‌ام -که همین‌جور خامی‌اش هم کمتر می‌شد- اثر گذاشت. البته لذت بردن از قرآن مثل حافظ نیاز به انس و مداومت مطالعه و به تعبیر ساده‌تر تا سال‌ها بستگی به خواندن هر روزه دارد، ولو روزی یک یا دو صفحه باشد. دوم اینکه حتی خود جوانان عرب یا عرب‌زبان هم که قرآن به زبان مادری‌شان است - بر وفق سؤالی از یک دانشجوی دوره دکتری تاریخ که لبنانی بود و در ایران درس می‌خواند- فقط کمی وضعشان یعنی فهم اولیه‌شان از قرآن از ما بهتر است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حذف بکتاش آبتین از مطبوعات ایران؛ «منفعت‌طلبی» یا «خودسانسوری»

حذف محدودیت سفر از کشورهای همسایه/ اعلام نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌هاوزیر کشور: *محدودیت سفر از کشورهای همسایه حذف شد *محدودیت‌های کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلیس همچنان برقرار است *به صورت قاطع باید بازگشایی مدارس انجام شود *مانعی برای بازگشایی آن‌ها وجود ندارد *هنوز ضرورت تزریق واکسن به سنین زیر ۱۲ سال مشخص نشده فقط محدودیت سفر به یک کشور حذف شده اونم «عراق» تنها کشور دنیا که کسی برای ورود از اونجا به ایران نیاز به تست منفی PCR نداره. روی چه حسابی؟ توهم که بزنه بالا مردم را دوباره درگیر موج خطرناکتر میکنند راست میگن آب مقطر های چینی تو کشور خودشون جواب ندادن جناب وحیدی توهمات را جایگزین منطق کردن

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»

انتقاد بی‌سابقه توکایف از نظربایف؛نظامیان روس از قزاقستان خارج می‌شوندطبق آخرین آمارهای رسمی نزدیک ۱۰ هزار نفر در جریان ناآرامی‌های هفته گذشته قزاقستان بازداشت شده‌اند و دولت می‌گوید آرامش به کشور بازگشته و اوضاع «تثبیت» شده است.

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از اوین/ غریب‌آبادی: امکانات زندان‌های ما فراتر از دیگر کشورهاستمعاون امور بین ‎الملل و حقوق بشر قوه قضاییه در بازدید از بازداشتگاه اوین گفت: مدل زندانبانی ما انسانی است همانطور هم که امکانات رفاهی حاضر در زندان‌های ما فراتر از دیگر کشورها است. زندانی بطور مداوم مشمول رأفت است پس انتظار داریم او نیز همه مقررات زندان را رعایت کند.