یک سرباز وظیفه روس هشت هم‏‌خدمتی خود را کشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

یک سرباز وظیفه روس هشت هم‌خدمتی خود را کشت به گزارش رویترز، اینترفکس به نقل از وزارت دفاع روسیه اعلام کرد دلیل این تیراندازی «فروپاشی روانی» سرباز مذکور بوده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تد دویچ، عضو ارشد دموکرات کنگره آمریکا: مسئولیت داریم که در برابر ستم رژیم ایران بایستیم

پرسش: اجازه دهید درباره تحولات شمال سوریه صحبت کنیم. ما شاهد ابراز خشم کردها در شهر قامشلی نسبت به خودروهای نظامی آمریکایی که سوریه را به مقصد عراق ترک می‌کنند، هستیم. همچنین تصاویری از کردهایی که بر اثر انفجار بمب‌های فسفری زخمی شده‌اند، منتشر شده است. همزمان می‌بینیم که دولت ایالات متحده می‌گوید که تعدادی از نیروهایش را برای مدت محدودی در اطراف تأسیسات نفتی سوریه مستقر می‌کند. برداشت شما از این تحولات چیست؟مشاهده آن تصاویر بسیار ناراحت‌کننده است.

پرسش: ولی حضور نیروهای بیشتر در عربستان سعودی و نیروهای کمتر در سوریه، بار میدانی و دیپلماتیک متفاوتی در منطقه دارد. پرسش: پس اگر تلاش‌های بیشتری برای گفتمان سیاسی از طریق اروپایی‌ها در این زمینه وجود نداشته باشد،‌ تحریم‌ها به تنهایی مؤثر نخواهند بود.خوب، تردیدی در این زمینه وجود ندارد که وقتی تصمیم‌ها به شیوه‌ای گرفته می‌شوند که - همان طور که خودتان گفتید - به نظر می‌آید که ما در حال خروج از خاورمیانه هستیم، کار دشوارتر می‌شود. اما ما در حال ترک خاورمیانه نیستیم. تا زمانی که این مشخص باشد که رهبری ما با همپیمانان‌مان همراه است، این امر اهمیتی حیاتی برای موفقیت این تلاش‌ها دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا به یک شرکت کشتیرانی چینی دو ماه مهلت داد تا همکاری‌هایش با ایران را کاهش دهدآمریکا به یک شرکت کشتیرانی چینی دو ماه مهلت داد تا همکاری‌هایش با ایران را کاهش دهد طبق بیانیه‌ای که روز پنجشنبه دوم آبان از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا منتشر شده، تحریم‌ های آمریکا تا تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) بر شرکت کاسکو اعمال نخواهد شد. فشار حداکثری (بخوانید تروریزم اقتصادی) امریکا علیه مردم مقاوم و غیور ایران،محکوم به شکست و افتضاح و انزوای امریکا حتی بین متحدین آن است. ایران اسلامی تسلیم زورگوئی های باند حاکم بر امریکا نخواهد شد.آبروی امریکا و دموکراسی امریکائی را بیش از این نبرید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گوگل دستیابی به برتری کوانتومی را تایید کردمحققان این شرکت در مقاله‌ای در نشریه علمی نیچر گفته اند با دستیابی به فناوری جدید، انجام محاسبه‌ای که با پیشرفته‌ترین کامپیوتر حال حاضر جهان موسوم به «سامیت» ۱۰ هزار سال طول می‌کشد در ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه امکان پذیر شده است. اینقدری سرعت رشد تکنولوژی های جدید بالا رفته که میتونم بگم در مورد این عکس هیچ ایده ای ندارم 😐 حداقل یکم توضیح میدادید راجع‌به این قانون
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خروج آمریکا از سوریه مشروعیت بشار اسد را تقویت می‌کندالجزیره: خروج آمریکا از سوریه مشروعیت بشار اسد را تقویت می‌کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم، اما آمادگی آن را داریممارك اسپر، وزیر دفاع آمریكا روز پنج‌شنبه 24 اکتبر در سمیناری در بروكسل تأكید كرد كه ایران به حفظ آمادگی خوبه وی_افزود: به همین خاطر هیچ پاسخی به زدن هواپیمای پیشرفته گلوبال هاوک ندادیم!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل قطع دست سارق در مازندران را محکوم کردروز چهارشنبه یکم آبان روابط عمومی دادگستری استان مازندان در اطلاعیه‌ای از اجرای حکم قطع دست یک سارق در یکی از شهرهای این استان خبر داد و اعلام کرد که این فرد به «۲۸ فقره سرقت از منازل مردم در شهرستان محمود آباد، نور و حومه» اعتراف کرده و حکم او در زندان ساری و با حضور مقامات ساری به اجرا در آمده است به هر حال بعضی از اوباش واقعا با روشهای متداول قابل اصلاح نیستن. عفو بین الملل گه خورد، چرا برای عربستان چیزی رو محکوم نمیکنه راستی چه خبر از گردن زدن ها در عربستان؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اوکتای: اجازه حضور تروریست‌ها در مرزهای کشورمان را نخواهیم دادمعاون رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که هرگز اجازه نخواهیم داد تا گروه های تروریستی در مرزهای کشورمان حضور داشته باشند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »