وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم، اما آمادگی آن را داریم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم، اما آمادگی آن را داریم العربية

وزیر دفاع آمریكا از شرکای آمریکایی خود خواست تا در جلوگیری از نقش شرارت‌بار ایران کمک کنند.وی همچنین با تأکید بر اینکه، ایران حمل و نقل بین‌المللی را در خلیج تهدید می‌کند، گفت: «ایران مسئول هدف قرار دادن تاسیسات نفتی آرامکو در پادشاهی سعودی است.»

پیشتر مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا در سخنرانی که روز سه‌شنبه 22 اکتبر 2019 در مرکز «هیریتینگ» انجام داد، گفت: «کشورهای اروپایی پس ازدر ماه میلادی گذشته که ایران علیه تاسیسات نفتی سعودی ترتیب داد، با اعمال فشار بر ایران برای مجبور کردن این کشور به مذاکره موافقت کردند.» پمپئو در ادامه افزود که آمریکا سیاست اعمال فشار حداکثری را ادامه خواهد داد «زیرا جهان دریافته که ایران زبانی به جز زور را نمی‌فهمد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حتی اگر کشتیها،مواضع ما در عراق و سفارتخانه و پهپهاد مارا بزند و پالایشگاهها و کشتی های نفتکش را منفجر کند و ... ما از چهل سال پیش با ناوهای هواپیمابر در خلیج فارس فقط دریانوردی میکنیم نه جنگ، آنهم جنگ با جاعش

ایران اسلامی نیز بدنبال جنگ با کسی نیست،اما در صورت تجاوز از ناحیه هر کشوری،آماده دفاع از خود و تو دهنی زدن به متجاوز است.

آمریکا چند تا جنگ را تا بحال برده که این را ببرد؟ فعلا نیروهایی را که از سوریه فراری داد و نیروهایش را از عراق و افغانستان سالم به در ببرد، بعد برای ایران شاخ و شانه بکشد!

تو خوش مېشی بسیار

خدا نکنه جنگ بشه

ما به ایران کاری نداریم اگه ایران کاری به ما نداشته باشه،چقد ذلیل😂

وی_افزود: به همین خاطر هیچ پاسخی به زدن هواپیمای پیشرفته گلوبال هاوک ندادیم!

حفظ آمادگی خوبه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع آمریکا: متعهد به حمایت از سعودی در دفاع از این کشور هستیممارک اسپر وزیر دفاع آمریکا شامگاه سه‌شنبه 22 اکتبر در توئیتی اعلام کرد که دیدار ثمر‌بخشی را با واقعاًباعث حقارت یک کشور هستش'که،علی رغم میلیاردهادلارهزینه برای توان نظامی وخریداری همه نوع تسلیحات ازشرق وغرب عالَم،بازهم برای حفظ وَموجودیت خود،محتاج حمایت کشوری دیگرباشد! 😂 😂 😂 😂 😂 😂 عجب......... 😄
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تهدید ترامپ و سفر وزیر دفاع آمریکا به عربستانوزیر دفاع آمریکا در دیدار با ملک سلمان، پادشاه عربستان به این متحدش در منطقه خاورمیانه اطمینان داد که آمریکا به تلاش‌های عربستان سعودی برای دفاع از خودش پایبند است. آمریکا در جایگاهی نیست که ایران را تهدید نظامی کند، فقط میتواند از ایران بابت هدف قرار دادن هواپیماهایش تشکر کند همانطور که جهان دید ترامپ تشکر کرد. وقتی آمریکا در مقابل ایران چنین است عربستان که اصلا داخل آدمها نیست. البته آمریکا و عربستان در تهدیداتی که نسبت به ایران دارند کاملا حواسشان هست که حرفهایشان جفنگ به نظر برسد زیرا میدانند اگر حرفهایشان به نظر ایران جدی بیاید دقیقا فردای آن سخنان گردانی از تیپ ۶۵ نوهد کل عربستان را تسخیر خواهد کرد و سند کام را به قعر خلیج فارسمان خواهد فرستاد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دیدار وزیر دفاع آمریکا با ملک سلمانمارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا با ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی در ریاض دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: ترکیه در شمال سوریه مرتکب جنایت شد و تحت پیگرد قرار می‌گیردمارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه 22 اکتبر 2019 در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان گفت که برید بشار خنزیر رو تحت پیگرد قرار بدید نه ترکیه چرا امریکا به ترکیه فرصت ارتکاب جنایت را داد که الان پیگیرش باشد . میتوانست با میانجی گری بین کردها و ترکیه مشکل امنیت مرزی شمال سوریه را حل کند . میتوانست مررزها را در اختیار کلاه آبی های سازمان ملل قرار دهد به جای اینکه تحویل قصاب سوریه و پوتین و اردوعان قاتل کند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ملی ترکیه: نیازی به انجام عملیات جدید نیستوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که در این مرحله هیچ نیازی به انجام عملیات جدید در شمال سوریه نیست. - خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه: هرگز اجازه تشكیل یک کریدور تروریسم در جنوب مرزهای کشور را نمی‌دهیم و مقابله با تروریسم با قاطعیت ادامه خواهد یافت کم آوردید دیگه 😑 وزارت دفاع ملی ترکیه: آمریکا پس از پایان مهلت 120 ساعته اعلام کرد که عقب‌نشینی پ.ک.ک/ ی.پ.گ از منطقه به اتمام رسیده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی وزیر امور خارجه آمریکا با همتای ژاپنی‌اش در خصوص ایرانرایزنی وزیر امور خارجه آمریکا با همتای ژاپنی‌اش در خصوص ایران وزیر امور خارجه آمریکا: گفت‌وگوی خوبی با وزیر امور خارجه ژاپن در خصوص ایران داشتم، ژاپن متحد قدرتمند و بادوام ماست و ما بر سر مسائل منطقه‌ای و جهانی همکاری نزدیکی خواهیم داشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »