ایران, روسیه, سوریه, آمریکا

ایران, روسیه

خروج آمریکا از سوریه مشروعیت بشار اسد را تقویت می‌کند

الجزیره در گزارشی به بررسی خروج آمریکا از سوریه پرداخت.

24/10/2019 11:17:00 ق.ظ

الجزیره: خروج آمریکا از سوریه مشروعیت بشار اسد را تقویت می‌کند

الجزیره در گزارشی به بررسی خروج آمریکا از سوریه پرداخت.

چند روز گذشته ارتش ترامپ از سوریه خارج شد. این خروج ناگهانی از حضور روسیه و ایران در سوریه و تقویت نفوذ آنها در این منطقه حمایت کرد.این خروج مشروعیت دولت سوریه را بالا می‌برد چراکه روسیه در تلاش است تا مشروعیت دولت سوریه در سطح بین‌المللی را افزایش دهد. 

انتقاد ورزشکار کره‌ای از طلای فروغی: «چگونه یک تروریست می‌تواند مقام اول را کسب کند؟» محکومیت بانک مرکزی ایران در بزرگ‌ترین پرونده پولشویی بحرین | DW | 30.07.2021 فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران طرح «محدود کردن اینترنت در ایران» را محکوم کرد ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

وزیر دفاع آمریکا: متعهد به حمایت از سعودی در دفاع از این کشور هستیممارک اسپر وزیر دفاع آمریکا شامگاه سه‌شنبه 22 اکتبر در توئیتی اعلام کرد که دیدار ثمر‌بخشی را با واقعاًباعث حقارت یک کشور هستش'که،علی رغم میلیاردهادلارهزینه برای توان نظامی وخریداری همه نوع تسلیحات ازشرق وغرب عالَم،بازهم برای حفظ وَموجودیت خود،محتاج حمایت کشوری دیگرباشد! 😂 😂 😂 😂 😂 😂 عجب......... 😄

رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی در مخالفت با خروج آمریکا از سوریه ارایه داد؛ خروج به سود اسد و ایران استمیچ مک‌کانل، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا طرحی را معرفی کرد که در آن ضمن مخالفت با طرح خروج نیروهای نظامی آمریکا یی از سوریه ، این اقدام را به سود بشار اسد، داعش، روسیه و جمهوری اسلامی ایران می‌داند\r\n به وقتی حاکمیت سوریه در دست بشار اسد است که کامل درخدمت روسیه است,روسیه مسیول نهایی ارام کردن شمال سوریه شده,امریکا خردمندانه ازسوریه خارج میشود چون حاکمیت روسیه عملا حضور امریکا رابدون تاثیر می کند. آمریکا خلاف قوانین الملل و بدون دعوت ، سوریه را اشغال کرده. چرا سیاستمداران آمریکا قانون شکنند؟ نادان اگر خروج به نفع ایران است به نفع تو هم هست... دشمن نادان تو خودت حاضر هستی ضرر کنی تا اینکه ایران سودی نبرد.....!

وزیر دفاع آمریکا: ترکیه در شمال سوریه مرتکب جنایت شد و تحت پیگرد قرار می‌گیردمارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا ، روز سه‌شنبه 22 اکتبر 2019 در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان گفت که برید بشار خنزیر رو تحت پیگرد قرار بدید نه ترکیه چرا امریکا به ترکیه فرصت ارتکاب جنایت را داد که الان پیگیرش باشد . میتوانست با میانجی گری بین کردها و ترکیه مشکل امنیت مرزی شمال سوریه را حل کند . میتوانست مررزها را در اختیار کلاه آبی های سازمان ملل قرار دهد به جای اینکه تحویل قصاب سوریه و پوتین و اردوعان قاتل کند.

یک شرکت پستی در آمریکا ارسال دارو با استفاده از پهپاد را آغاز می‌کندیک شرکت پستی در آمریکا ارسال دارو با استفاده از پهپاد را آغاز می‌کند یو پی اس که از این برنامه در هفته های پیش رو در دو شهر ایالات متحده پرده برداری خواهد کرد، نشان می دهد چگونه خدمات پهپادی این بزرگترین شرکت پستی جهان، فرای بیمارستان ها گسترش می یابد

نظامیان آمریکا 4 هفته دیگر از عراق خارج می‌شوند

ظریف: هدف آمریکا از فشار و تفرقه افکنی در منطقه، تحت‌الشعاع قرار دادن مساله فلسطین استظریف: آمریکا و اسرائیل به دنبال تفرقه‌افکنی در کشورهای منطقه و اعمال فشار در مسائلی همچون برنامه هسته‌ صلح‌آمیز ایران هستند تا مسأله فلسطین تحت‌الشعاع قرار بگیرد سیاست یک‌جانبه و افراط‌گرایانه آمریکا تاثیر مخربی بر مردم فلسطین گذاشته است isna94 Isna94 سیاست های شما مادر جنده ها هم تاثیر ریده مالی بر زندگی اقشار مختلف جامعه ایران گذاشته است Isna94 حرف جدید بزن حرف‌ها ی تکراری موجب می شود که مردم از دست تو رژیم خسته تر شوند ودیگر وقتی تورا جائی می بینند تو را وصل می کنند به عربها یکمی هم از ایران بگو ژست بگیر با دو دست داد بزن بگو از ایران بگو از مردم بی کار ازمریض های بی دوا از خنجره های خشک شده از فری Isna94 ظریف اگر ایرانی هستی چشم هایت را باز کن گوش هایت را به پیچان،مردم ستم دیده ات را نگاه کن به خواسته هایش گوش کن آخوند جماعت دو ملیون اند مردم مخالف هشتاد ملیون تو که آمریکا بودی دم از ایران می زدی آزادی عدالت می خواستی این است عدالت؟قول خوردی؟