فنتانیل و مت‌آمفتامین: دو ماده مخدری که در شرق و غرب آمریکا جان قربانیان را می‌گیرند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فنتانیل و مت‌آمفتامین: دو ماده مخدری که در شرق و غرب آمریکا جان قربانیان را می‌گیرند به گزارش ان‌بی‌سی نیوز، وقتی که پژوهشگران مرکز آمار بهداشت در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری، گواهی های مرگ از سال ۲۰۱۷ را مورد تجزیه و تحلیل قراردادند متوجه این تفاوت شدند.

بنا به یک گزارش دولتی که روز جمعه منتشر شد، مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر، بسته به محل زندگی در آمریکا متفاوت است.

به گزارش «ان‌بی‌سی نیوز»، وقتی که پژوهشگران مرکز آمار بهداشت در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری، گواهی های مرگ از سال ۲۰۱۷ را مورد تجزیه و تحلیل قراردادند متوجه این تفاوت شدند. بنابه یافته آنها مرگ و میر ناشی از زیاده روی در مصرف مواد مخدر در شرق آمریکا بیشتر به خاطر مصرف فنتانیل، یک شبه‌مرفین مصنوعی و بسیار قوی، بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایران هم تریلی تریلی به عراق گسیل میدارد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیست ماه حبس برای فردی در آمریکا به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران۲۰ ماه حبس برای فردی در آمریکا به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران فاکس نیوز: یک فرد در ایالت اوهایوی آمریکا، به اتهام فروش پنهانی نفت و قطعات اتصلات[پالایشگاهی] به مدتی بیش از ده سال درتلاشی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، به ۲۰ ماه زندان محکوم شد اشکالی نداره! با همین روند به زندانی شدن در آمریکا هم افتخار خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار کشته شدگان در تظاهرات ضددولتی در عراق به 24 نفر رسیدشمار کشته شدگان در تظاهرات ضددولتی در عراق به 24 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از معلم بپرس: موثرترین حرکتی که می‌تواند منجر به تحقق مطالبات صنفی معلمان شود چیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صیدی که ممکن است در گلوی صیاد گیر کند؛ ادامه افشاگری‌ها علیه حسین طائب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش گاردین از «دختر شایسته سابق» که نگران است از فیلیپین به ایران بازگردانده شودگزارش گاردین از «دختر شایسته سابق» که نگران است از فیلیپین به ایران بازگردانده شود او به مدت یک هفته در فرودگاه فیلیپین بوده است و به منظور جلوگیری از بازگردانده شدن به ایران، برای کسب پناهندگی تلاش زیادی می کند. سپاس ویژه از آقای شهرام بهرامی و دوستان گرامی در شبکه voa GadflyPersia ببخشید میخواستم ببینم که این اولین مطلبه که در خصوص بهاره گذاشتید یا قبلاً هم در مورد ایشان مطلبی منتشر نموده بودید؟ بعد از ۸ روز از دستگیری اون مطلب گذاشتن- که از دیپورت میترسه در حالیکه روحیه اش خیلی خوبه وخوشبختانه همه به موقع واضطراری به کمکش شتافتند واکنون از دیپورتش جلوگیری کرده اند وباتوجه به پرونده اش-وگذشت ۸ روز-احتمال دیپورتش خیلی کمه-یک مقدار جای سیوال داره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »