یکی از موافقان توافق هسته‌ای به دو سال حبس محکوم شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شکیبا شاکرحسینی به اتهام حضور درتجمع حمایت از توافق هسته‌ای درلندن به دوسال حبس تعزیری محکوم شد. وکیل او گفته موکلش سال ۹۴ دراعتراض به سیاستهای آمریکا در تجمعی در لندن حضور داشته، اما در ایران به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی» محکوم شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- یک وکیل دادگستری از محکومیت دو سال حبس تعزیری شکیبا شاکرحسینی به اتهام حضور در تجمع حمایت از توافق هسته‌ای در لندن خبر داد.

این وکیل گفته که شاکرحسینی سال ۹۴ برای اعتراض به سیاست‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی در یک تجمع اعتراضی در لندن حضور داشته، اما در ایران به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی» محکوم شده است.گزارش کرده که چند سال پس از برگزاری این تجمع، برای خانم شاکرحسینی پرونده‌ای تشکیل و دادگاه حکم دو سال حبس علیه وی صادر کرده است.

شاکرحسینی هم اکنون در ایران حضور دارد و با قرار وثیقه آزاد است و امیر رئیسیان، وکیلش هم گفته که تنها مورد اتهامی در پرونده موکلش مربوط به همان تجمع در لندن است. رئیسیان افزوده که این اقدام موکلش «اجتماع و تبانی با افراد معاند تلقی شده و به اتهام اجتماع و تبانی جهت اقدام علیه امنیت ملی محکوم به دو سال حبس تعزیری شده است.»

وی افزوده «بخشی از حکم تعلیق شده اما از آنجایی که مبنایی برای این اتهام وجود ندارد، قصد داریم نسبت به حکم دادگاه، تقاضای تجدیدنظرخواهی کنیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوندارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کیانوش جهانپور: انتقاد از چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزلم باشدکیانوش جهانپور، سخنگوی سابق وزارت بهداشت ایران عزلش از این مقام را مرتبط با توییت‌های انتقادی از چین دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: بیش از ۲۳ درخواست ملاقات از سوی آمریکا دریافت کردمرئیس جمهوری با اشاره به طرح درخواست های متعدد از سوی ایالات متحده آمریکا و متحدانش برای ملاقات با مقامات ایرانی خاطر نشان کرد: طی ۲ سال و ۳ ماه گذشته که آمریکا از برجام خارج شده است، اگر بگویم ۲۳ مرتبه درخواست ملاقات با مقامات آمریکایی دریافت کردم، کم گفته ام.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زنان داعشی: کرونا سرباز فرستاده شده از سوی خداوند استتعدادی از زنان داعشی اینجا در اردوگاه الهول سوریه زندگی می‌کنند. آنها جلوی دوربین خبرنگار شبکه «رودوا» به صراحت می‌گویند که کرونا روی مسلمانان واقعی اثر ندارد. آنها کرونا را سربازی می‌دانند که خداوند به زمین فرستاده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گره کور مهار کرونا در ایران؛ از پرشدن ظرفیت بیمارستان‌ها تا نگرانی از برگزاری کنکور - BBC News فارسیدر ایران، وزارت بهداشت اعلام کرده که در شبانه روز گذشته بیش از ۲۴۰۰ مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و ۲۱۲ نفر هم جان باخته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »