ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند

06/05/1399 04:35:00 ب.ظ

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽

برخی رسانه‌های اسرائيل از تبادل آتش بین نیروهای این کشور و گروهی از شبه نظامیان خبر داده‌اند. ارتش اسرائیل روز دوشنبه از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست تا به دلیل وقوع «حادثه ای امنیتی» از خانه های خود خارج نشوند. برخی رسانه های اسرائيل از تبادل آتش بین نیروهای این کشور و گروهی از شبه نظامیان خبر داده اند.

بنا به این گزارش ها صدای چند انفجار نیز در منطقه مرزی شنیده شده است.

تنش ها در مرز اسرائیل با لبنان و سوریه از جمله در بلندی های اشغال شده جولان طی روزهای گذشته افزایش یافته است. یکی از شبه نظامیان گروه حزب الله لبنان روز دوشنبه هفته گذشته در حمله ای که به اسرائیل نسبت داده شده است در سوریه کشته شد.

این خبر به روزرسانی می شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

سقوط پهپاد ارتش اسرائیل در خاک لبنانارتش اسرائیل می‌گوید یکی از پهپادهایش در حین عملیات مرزی در خاک لبنان سقوط کرده است. دلیل این سقوط مشخص نشده اما به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل 'هیچ نگرانی‌ای در باره درز اطلاعات وجود ندارد.'

بنیامین نتانیاهو خطاب به رژیم ایران: ارتش دفاعی اسرائیل آماده پاسخگویی به هر تهدیدی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

هواپیمای حادثه‌دیده ارتش از کجا آمده؟

بنی گانتس: سوریه و لبنان «مسئول مستقیم» هرگونه اقدام از خاک خود علیه اسرائیل هستند🔺بنی گانتس: سوریه و لبنان «مسئول مستقیم» هرگونه اقدام از خاک خود علیه اسرائیل هستند ⚡️به گزارش تایمز اسرائيل بنی گانتس، وزیر دفاع اسرائیل، تاکید کرده است که لبنان و سوریه مسئول مستقیم هرگونه اقدامی که از خاک آنها علیه اسرائيل صورت بگیرد، هستند.

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.

ارتش عراق: دلیل انفجار انبار مهمات در جنوب بغداد گرمای هوا بودساکنان بغداد شامگاه یکشنبه صدای چند انفجار را شنیده بودند.