ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽

ارتش اسرائیل روز دوشنبه از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست تا به دلیل وقوع «حادثه ای امنیتی» از خانه های خود خارج نشوند.

برخی رسانه های اسرائيل از تبادل آتش بین نیروهای این کشور و گروهی از شبه نظامیان خبر داده اند. بنا به این گزارش ها صدای چند انفجار نیز در منطقه مرزی شنیده شده است. تنش ها در مرز اسرائیل با لبنان و سوریه از جمله در بلندی های اشغال شده جولان طی روزهای گذشته افزایش یافته است. یکی از شبه نظامیان گروه حزب الله لبنان روز دوشنبه هفته گذشته در حمله ای که به اسرائیل نسبت داده شده است در سوریه کشته شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط پهپاد ارتش اسرائیل در خاک لبنانارتش اسرائیل می‌گوید یکی از پهپادهایش در حین عملیات مرزی در خاک لبنان سقوط کرده است. دلیل این سقوط مشخص نشده اما به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل 'هیچ نگرانی‌ای در باره درز اطلاعات وجود ندارد.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو خطاب به رژیم ایران: ارتش دفاعی اسرائیل آماده پاسخگویی به هر تهدیدی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هواپیمای حادثه‌دیده ارتش از کجا آمده؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بنی گانتس: سوریه و لبنان «مسئول مستقیم» هرگونه اقدام از خاک خود علیه اسرائیل هستند🔺بنی گانتس: سوریه و لبنان «مسئول مستقیم» هرگونه اقدام از خاک خود علیه اسرائیل هستند ⚡️به گزارش تایمز اسرائيل بنی گانتس، وزیر دفاع اسرائیل، تاکید کرده است که لبنان و سوریه مسئول مستقیم هرگونه اقدامی که از خاک آنها علیه اسرائيل صورت بگیرد، هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارتش عراق: دلیل انفجار انبار مهمات در جنوب بغداد گرمای هوا بودساکنان بغداد شامگاه یکشنبه صدای چند انفجار را شنیده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »