«سسمی استریت» از اولین عروسک آمریکایی آسیایی‌تبار خود رونمایی می‌کند

26/08/1400 05:36:00 ب.ظ

🔺«سسمی استریت» از اولین عروسک آمریکایی آسیایی‌تبار خود رونمایی می‌کند جی-یونگ به طور رسمی در برنامه‌‌ای با عنوان «ما را ببینید که به هم می‌پیوندیم: ویژه برنامه سسمی استریت» معرفی خواهد شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

شخصیت جی-یونگ که هفت ساله است، به عنوان اولین عروسک آمریکایی آسیایی‌تبار در مجموعه «سسمی استریت» تاریخ ساز شده است. او یک آمریکایی کره‌ای‌تبار است و دو علاقه اصلی او نواختن گیتار الکتریک و اسکیت‌سواری است. برنامه تلویزیونی محبوب کودکان ، یعنی سسمی استریت، که برای اولین بار ۵۲ سال پیش در همین ماه میلادی یعنی نوامبر پخش شد، این شخصیت دوست داشتنی و ساکن جدید «سسمی استریت» را برای اولین بار به آسوشیتدپرس معرفی کرد.

جی-یونگ به طور رسمی در برنامه‌‌ای با عنوان «ما را ببینید که به هم می‌پیوندیم: ویژه برنامه سسمی استریت» معرفی خواهد شد. این ویژه برنامه در «روز شکرگزاری» (۴ آذر) از شبکه «اچ‌بی‌او مکس» و شبکه «پی‌بی‌اس» پخش خواهد شد. سیمو لیو، پادما لاکشمی، و نائومی اوساکا از جمله چهره‌های مشهوری هستند که در این برنامه حضور خواهند داشت.

چندی پیش، همزمان با آغاز واکسیناسیون کودکان خردسال در آمریکا، یکی از شخصیت‌های این برنامه عروسکی محبوب نیز در توییتی بچه‌ها را به تزریق واکسن تشویق کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

وال استریت ژورنال: تولید تجهیرات سانتریفیوژهای پیشرفته توسط ایران آغاز شده استخبرگزاری وال استریت ژورنال مدعی شد که ایران ساخت تجهیزات پیشرفته مرتبط با برنامه هسته‌ایش را از سر گرفته است.

وال استریت ژورنال: ایران فعالیت سانتریفوژها را از سرگرفته است | DW | 17.11.2021به گزارش روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال، تهران فعالیت‌های سانتریفوژهای پیشرفته و جدید در سایت کرج را از سرگرفته است. انتشار این گزارش در آستانه مذاکرات برجام در وین، دیپلمات‌های غربی را نگران کرده است. نگرانی هاشون به مسخره گی حقوق بشرشونه

اسرائيل:‌ ایران از مذاکرات برای «وقت‌کشی» و پیشبرد برنامه‌ اتمی‌ خود استفاده می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل در دیدار با رابرت مالی فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران که برای رایزنی به اسرائیل سفر کرده با تاکید بر مخالفت تل‌آویو با بالاخره فهميديد بايدن و خامنه اى دستشون تو دست همه؟؟

بزرگترین کنسرت کی پاپ در کره جنوبی از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹ برگزار شداین کشور از آغاز ماه نوامبر برنامه «زندگی با کووید۱۹» را در ابعاد مختلف اجتماعی اجرا می‌کند تا مردم بتوانند تا حد امکان ضمن رعایت محدودیت‌های کووید به زندگی عادی خود بازگردند.

نزار محروس از تیم ملی فوتبال سوریه اخراج شدسرمربی تیم ملی فوتبال سوریه بعد از شکست برابر ایران، از سمت خود برکنار شد. من جای فشار اسد بودم می کردمش🙃

وال استریت ژورنال: تولید تجهیرات سانتریفیوژهای پیشرفته توسط ایران آغاز شده استخبرگزاری وال استریت ژورنال مدعی شد که ایران ساخت تجهیزات پیشرفته مرتبط با برنامه هسته‌ایش را از سر گرفته است.