بزرگترین کنسرت کی پاپ در کره جنوبی از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹ برگزار شد

24/08/1400 08:30 ب.ظ

بزرگترین کنسرت کی پاپ در کره جنوبی از زمان آغاز همه‌گیری کووید ۱۹ برگزار شد جزئیات بیشتر:

این کشور از آغاز ماه نوامبر برنامه «زندگی با کووید۱۹» را در ابعاد مختلف اجتماعی اجرا می‌کند تا مردم بتوانند تا حد امکان ضمن رعایت محدودیت‌های کووید به زندگی عادی خود بازگردند. دولت کره جنوبی روز یکشنبه ۲۳ آبان کنسرت ۳۰۰۰ نفره با حضور پانزده گروه موسیقی کی پاپ برگزار کرد.

این کنسرت که در مرکز بین المللی فرهنگی شهر گویانگ در شمال سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار شد، بزرگترین کنسرتی است که دولت این کشور از زمان آغاز همه‌گیری کووید ۱۹ تا کنون برگزار کرده است.

این کشور از آغاز ماه نوامبر برنامه «زندگی با کووید۱۹» را در ابعاد مختلف اجتماعی اجرا می‌کند تا مردم بتوانند تا حد امکان ضمن رعایت محدودیت‌های مربوط به کووید۱۹ به زندگی عادی خود بازگردند. هواداران موسیقی پاپ کره‌ای در تیک تاک چگونه به ترامپ «رودست» زدند؟

برگزارکننده این کنسرت وزارت فرهنگ و هنر کره جنوبی بود که برای این کنسرت ۳۰۰۰ نفر را با نگاه به شرایط مالی و چند فرهنگی بودنشان دعوت کرد. دو گروه رپ نیز در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند. بعلاوه چند قطعه تلفیقی از موسیقی پاپ و موسیقی سنتی کره جنوبی نیز به منظور معرفی تداوم فرهنگی این کشور نواخته شدند. پیش از آغاز کنسرت، غرفه‌های فرهنگی مختلف فرهنگ این کشور را به علاقه‌مندان معرفی کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آماری از تعداد کف‌خواب‌ها در تهران نداریم/ تدبیر شهرداری برای مسافرانی که در ترمینال‌ها می‌خوابندمعاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: آماری از تعداد کف‌خواب‌ها در تهران نداریم، اما در حال گردآوری هستیم و آمارهای متفاوتی را می‌شنویم که نمی‌توانم نسبت به صحت و عدم صحت آن اعلام‌نظر کنم. هل من ناصر ینصرنی؟ آیاکسی صدای کادر_سلامت_مظلوم_طرحی_بدون_سهمیه وزارت بهداشت و درمان را می شنود؟ پیک ششم کرونادرراه است مطالبه اصلی مدافعان_سلامت_طرحی_بدون_سهمیه: ماده_١١_تبصره_٢ قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان وزارت بهداشت ودرمان مصوب سال 1375 مجلس شورای اسلامی رااجرا کنید

وقوع دو زمین‌لرزه شدید در بندرعباس/ هنوز اطلاعات دقیقی از وضعیت مناطق زلزله‌زده در دست نیسترییس سازمان مدیریت بحران کشور با اعلام وقوع دو زمین‌لرزه در استان هرمزگان گفت: تیم‌های ارزیاب برای ارزیابی منطقه اعزام شده‌اند.

کاربران از «اختلال» اینترنت در ایران در آستانه سالگرد اعتراضات آبان ۹۸ خبر می‌دهندحسین رونقی، بلاگر و فعال آزادی بیان در ایران در توییتی نوشت از روز جمعه ۲۱ آبان، اختلال شدیدی بر روی وی‌پی‌ان‌ها و فیلترشکن‌ها وجود دارد که منجر به قطعی اینترنت می‌شود. سرعت اینترنت نیز به‌شدت کم شده است. نه من اختلالی ندارم، ببین 《مرگ بر آمریکا》 منظور اینه که voa دوست داره به مردم یادآوری کنه؛ بزودی سالگرد آبان میباشد ولی فکر کنم کور خوندید، زیرا که مردم دیگه کمتر بازیچه این و اون میشن! همونطور که سال پیش هم موفقیت چندانی کسب نکردین خو دیگه چی

اجرای بزرگترین ارکستر جهان با حضور ۱۲ هزار نوازنده در ونزوئلارکورد فعلی در این موضوع به ارکستری متشکل از ۸۰۹۷ نوازنده در سن‌پترزبورگ روسیه تعلق دارد که در سال ۲۰۱۹ میلادی به ثبت رسید. خبر_خوب قاسم بهرامی ملقب به شیدای همدانی با قید وثیقه موقتا آزاد شد

روند رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی در بلغارستان آغاز شدمردم بلغارستان برای شرکت در انتخابات همزمان ریاست جمهوری و پارلمانی زودهنگام این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی

یک اقتصاددان: ادعای حکومت مبنی بر حمایت از فقرا از طریق حذف ارز ترجیحی «دروغ» است🔺 به گفته کارشناسان اقتصادی، با گسترش دامنه فقر در ایران و در شرایطی که سطح اعتماد عمومی مردم به اقتصاد و نظام بیش از پیش کاهش یافته، تبعات منفی سیاست حذف_ارز_ترجیحی با توجه به سابقه اعتراضات آبان_۹۸ به دقت محاسبه نشده است. ⬇ بیشتر بخوانید: مشکلات امروز نتیجه اشتباهات گذشته است. شما بیشتر نگرانی انگار؟ ضربه سخت سایبری به تل‌آویو؛ مراکز حیاتی اسرائیل با دقت پنج سانت قابل مشاهده شد + فیلم گروه هکری «عصای موسی» ضمن اعلام اینکه حجم فایل‌ها، تصاویر و نقشه‌های سه بعدی که از فلسطین اشغالی به دست آورده 22 ترابایت است، بخشی از اطلاعات حساس را منتشر کرد.