نزار محروس از تیم ملی فوتبال سوریه اخراج شد

25/08/1400 11:30 ب.ظ

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه بعد از شکست برابر ایران، از سمت خود برکنار شد

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال سوریه در دیدار برگشت برابر ایران با سه گل شکست خورد.همچنانکه پیش‌بینی می‌شد، نزار محروس سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه به همراه کادر همراهش برکنار شدند.از گزینه‌های داخلی برای جایگزینی محروس سخن به میان می‌آیدِ اما نام علی دایی نیز در این میان مطرح شده بود ولی فدراسیون فوتبال سوریه خبر مربوط به مذاکره با دایی را رد کرده است.

همچنانکه پیش‌بینی می‌شد، نزار محروس سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه به همراه کادر همراهش برکنار شدند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

من جای فشار اسد بودم می کردمش🙃

شکایت اردن: دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان ایران مرد استرئيس فدراسیون فوتبال اردن مدعی شده یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان ایران، مرد است و از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواست در این خصوص تحقیقات لازم را به عمل بیاورد. یک عکس با کیفیت پایین از چهره‌ی مورد نظر را دیدم و بررسی کردم. به نظرم احتمال نود درصد چهره‌ی یک زن بود. بار دومه اردن این ادعا رو می‌کنه. ایران باید سریعا یک شکایت نامه حقوقی تنظیم و به ای اف سی ارسال کنه AFC جوابشون را داده و گفته که دروازبان تیم ملی خانوم هستند.

اردن جنسیت دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان ایران را زیر سوال برد | DW | 15.11.2021تیم فوتبال زنان ایران اردن را شکست داده و به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا صعود کرده است. فدراسیون فوتبال اردن اما هفت هفته پس از این پیروزی از کنفدراسیون آسیا خواسته در باره جنسیت زهره کودانی، گلر تیم ایران تحقیق کند. در پاسخ به شکایت اخیر فدراسیون فوتبال اردن و درخواست آن از فدراسیون فوتبال آسیا برای تحقیق درباره جنسیت دروازه‌بان تیم فوتبال زنان ایران، این فدراسیون اعلام کرد که تحقیقات انجام شده ثابت کرد که جنسیت این ورزشکار ایرانی «مؤنث» است. Just SHIBA INU 🥇💎 SHIB shibaswap shibanet ShibaArmy shibatoken ShibArmy ShibaSwap 🤑🤑🤑🚀🚀😍😍😍💎🥇 shiba shibacoin leash shibabone به خانم زُهره كودايي و تمام خانمهاي تيم فوتبال زنان و ملت بزرگوار و شریف ايران مجدداً‌‌ تبريک‌ وتهنئت عرض میکنم و‌امیدوارم که هميشه تندرست و پیروز و پیروزتر شوید

سرمایه‌گذاران از چین عازم هند شدند؛ نگرانی از حبابی شدن قیمت سهام در بورس بمبئیهند که مدت‌ها یک بازار رو به رشد اما انتخاب دوم آسیایی برای سرمایه‌گذاران بود، در پی مداخله‌های اخیر دولت چین در روند فعالیت شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه فناوری‌های نو، به مقصد اصلی سرمایه‌ها بدل شده است. اما آیا چشم‌انداز این سرمایه‌گذاری‌ها روشن است؟

یک اقتصاددان: ادعای حکومت مبنی بر حمایت از فقرا از طریق حذف ارز ترجیحی «دروغ» است🔺 به گفته کارشناسان اقتصادی، با گسترش دامنه فقر در ایران و در شرایطی که سطح اعتماد عمومی مردم به اقتصاد و نظام بیش از پیش کاهش یافته، تبعات منفی سیاست حذف_ارز_ترجیحی با توجه به سابقه اعتراضات آبان_۹۸ به دقت محاسبه نشده است. ⬇ بیشتر بخوانید: مشکلات امروز نتیجه اشتباهات گذشته است. شما بیشتر نگرانی انگار؟ ضربه سخت سایبری به تل‌آویو؛ مراکز حیاتی اسرائیل با دقت پنج سانت قابل مشاهده شد + فیلم گروه هکری «عصای موسی» ضمن اعلام اینکه حجم فایل‌ها، تصاویر و نقشه‌های سه بعدی که از فلسطین اشغالی به دست آورده 22 ترابایت است، بخشی از اطلاعات حساس را منتشر کرد.

از روان‌شناس بپرس؛ چه‌گونه رابطه‌ خود را پس از خیانت، بازسازی کنیم؟

گارد ساحلی ایتالیا بیش از ۵۵۰ مهاجر را از آب‌های طوفانی دریای مدیترانه نجات داد🔺گارد ساحلی ایتالیا بیش از ۵۵۰ مهاجر را از آب‌های طوفانی دریای مدیترانه نجات داد ▪ شمار فزاینده‌ای از قایق‌های قاچاقچیان در مسیر جدیدی حرکت می‌کنند که آغاز آن در ترکیه است و به جنوبی‌ترین نقطه شبه جزیره ایتالیا ختم می‌شود. ⬇ بیشتر بخوانید: Muhammad Qasim has seen Prophet Muhammad SAW over 300 times in his dreams and describes that our Prophet SAW is in grief and sadness over the state of the Muslim ummah. Muslim ummah must wake up and understand the message of these dreams. Visit

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال سوریه در دیدار برگشت برابر ایران با سه گل شکست خورد.

همچنانکه پیش‌بینی می‌شد، نزار محروس سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه به همراه کادر همراهش برکنار شدند.

از گزینه‌های داخلی برای جایگزینی محروس سخن به میان می‌آیدِ اما نام علی دایی نیز در این میان مطرح شده بود ولی فدراسیون فوتبال سوریه خبر مربوط به مذاکره با دایی را رد کرده است.