گردشگر مکزیکی در یزد: خوشحالم که با مردم یزد در مراسم عزاداری امام حسین(ع) شریک هستم+فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

25/06/1398 07:36 ق.ظ

🎥 گردشگر مکزیکی در یزد: خوشحالم که با مردم یزد در مراسم عزاداری امام حسین (علیه السلام) شریک هستم محرم

گردشگر مکزیکی با اشاره به اینکه عزاداری مردم یزد و ایران محتوای عمیقی دارد، از اینکه در عزاداری امام حسین(ع) همراه و شریک مردم یزد است ابراز خوشحالی می‌کند. به علاوه اینکه هر یک از این افراد خود در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های موبایلی عضو هستند و به وسیله اشتراک‌گذاری تصاویر، مطالب و ویدیوهای خود از این مراسم، زمینه آشنایی دیگر دوستان و هموطنانشان با این مراسم را فراهم می‌کنند.

از طرف دیگر با وجود زمان کمی که این گردشگران در مراسم‌های عزاداری حسینیه ایران حضور دارند اما همین حضور می‌تواند حس کنجکاوی آنها برای تحقیق در ارتباط با امام حسین(ع) و اهداف آن حضرت را در وجود آنها تقویت کند کما اینکه تقریبا تمام گردشگرانی که در این مراسم حضور داشتند، ابراز تمایل برای مطالعه در این رابطه می‌کردند.

همین نکات اهمیت حضور گردشگران در این چنین مراسم‌هایی و همچنین تلاش برای افزایش تعداد گردشگران حاضر در این برنامه را دو چندان می‌کند. در یکی از گفت‌و‌گو‌هایی که با گردشگران خارجی حاضر در مراسم سینه‌زنی حظیره یزد انجام شد، وی به بیان توضیحاتی در ارتباط با حضورش در این مراسم و آنچه که از عزاداری مردم یزد آموخته پرداخت. headtopics.com

این گردشگر مکزیکی در ارتباط با مراسم عزاداری مردم یزد اظهار داشت: فکر می‌کنم خیلی مراسم پرمحتوایی هست، به عبارتی شما چنین ارزش‌های مهمی مثل عدالت و آزادی را گرامی می‌دارید و من خوشحالم که می‌توانم با شما در این مراسم شریک باشم و آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

افزایش آشپزخانه‌های تولید شیشه در افغانستان/ افزایش کشفیات و کاهش قیمت شیشه در کشوردبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: موضوع ساماندهی معتادان متجاهر در کوتاه مدت از اولویت های ستاد مبارزه با موادمخدر است.

کشته شدن 11 سرباز افغان در حمله خودی در قندهار افغانستانمقام‌های ولایت قندهار در جنوب افغانستان شنبه 14 سپتامبر تایید کردند که 11 سرباز پولیس در یک حمله

در آینده نه چندان دور درباره شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کردمعاون اول رئیس‌جمهور گفت: در آینده نه چندان دور در رابطه با شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کرد که البته آقای حاجی میرزایی در این زمینه تلاش‌های زیادی کردند.

توضیحات استاندار تهران در خصوص افزایش آمار سقط جنین در استاناستاندار تهران: تهران با توجه به دارا بودن متخصصین کارآزموده، مقصد بیماران سایر استان‌هاست، به علاوه با توجه به اینکه سقط جنین غیرقانونی است و در شهرهای کوچک پزشکان و مردم یکدیگر را می‌شناسند افراد برای سقط جنین به تهران می‌آیند

دست کم ۴۴ جسد مثله شده در چاهی در مکزیک پیدا شدماموران پزشکی جنایی مکزیک برای شناسایی دست کم ۴۴ جسد مثله شده که در دل چاهی در نزدیکی شهر گوآدیلی‌حارا کشف شده با مشکل روبرو شده‌اند. اجساد که قطعه قطعه شده‌اند مجموعا در ۱۱۹ کیسه زباله قرار داده شده بودند.

انفجار بمب در جریان مسابقه والیبال در افغانستان؛ 3 کشته