توضیحات استاندار تهران در خصوص افزایش آمار سقط جنین در استان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار تهران: تهران با توجه به دارا بودن متخصصین کارآزموده، مقصد بیماران سایر استان‌هاست، به علاوه با توجه به اینکه سقط جنین غیرقانونی است و در شهرهای کوچک پزشکان و مردم یکدیگر را می‌شناسند افراد برای سقط جنین به تهران می‌آیند

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در سومین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک استان تهران گفت: این جلسه به صورت فوق‌العاده و به درخواست شهرداری تهران برای بررسی و تایید طرح جامعه حمل و نقل ریلی تهران و حومه برگزار شد که در این طرح اهدافی از جمله بهینه سازی خطوط مترو تهران شامل کاهش سرفاصله‌ها، ارتقای ایمنی و افزایش دسترسی مترو برای آحاد جامعه مورد تاکید قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در این جلسه موضوع خطوط حومه‌ای و خطوط اکسپرس و نحوه اتصال آنها به مترو تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد بررسی‌های مالی و فنی به همراه مستندات در اختیار استانداری تهران قرار گیرد. وی افزود: در مورد خط متروی اسلامشهر تهران نیز اختلاف نظری برای شیوه اجرایی آن به صورت انتقالی یا تبادلی وجود داشت که نهایتا پیشنهاد مشاور شهرداری اسلامشهر مبنی بر اجرای این طرح به صورت انتقالی مورد موافقت استانداری تهران قرار گرفت. باید کمک کرد که یکی از نیازهای مردم اسلامشهر یعنی اجرای این خط ریلی محقق شود.

محسنی بندپی در خصوص کمک‌های دولت به شهرداری تهران و پرداخت یارانه مترو گفت: دولت کمک‌های متفاوتی را از طرق مختلف به شهرداری تهران انجام می‌دهد به شکلی که ۳۵۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته از محل ارزش افزوده به شهرداری تهران پرداخت شده است. به نظر می‌آید در زمینه مترو باید کمک‌های بیشتری با اولویت خطوط ریلی برای تهران در نظر گرفته شود. باید نگاه ویژه‌ای به حمل و نقل ریلی شهر تهران وجود داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور نمایشی هیات سه نفره فیفا در تهران؛ فدراسیون ایران در مصونیت است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پناهیان در نماز جمعه تهران: روحانی به دوقطبی شدن انتقاد می‌کند اما به آن دامن می‌زندسخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران، به کسانی که باعث دوقطبی شدن جامعه می شوند «لعنت» فرستاد و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تولد کشوری جدید در جهان؛ «پادشاهی کوه زرد» در سرزمینی میان مصر و سودانسخن در این‌باره که این کشور تازه تاسیس بهشتی برای مهاجران و آوارگان است، باعث ایجاد سوءظن‌هایی شده است. برخی بر این گمان هستند که «پادشاهی کوه زرد» سرزمینی جایگزین برای دولت آیندۀ فلسطین است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختلال تردد در پایتخت فرانسه در پی اعتصاب بزرگ شبکه حمل و نقل شهریاز اعتصاب سراسری کارکنان این شبکه حمل و نقل که تحت نظارت دولت اداره می شود به عنوان بزرگترین حرکت اعتراضی در این مجموعه پس از اکتبر ۲۰۰۷ نام برده می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شدوزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم کردسفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »