افزایش آشپزخانه‌های تولید شیشه در افغانستان/ افزایش کشفیات و کاهش قیمت شیشه در کشور

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سردار مومنی: افزایش آشپزخانه‌های تولید شیشه در افغانستان/ افزایش کشفیات و کاهش قیمت شیشه در کشور

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در همایش طرح یاریگران زندگی گفت: موضوع ساماندهی معتادان متجاهر در کوتاه مدت از اولویت های ستاد است و این امر در راستای مصوبات ستاد مبارزه با مواد مخدر است و باید در سال اول این طرح بیش از ۵۰ درصد معتادان متجاهر ساماندهی شود از همین رو ایجاد ظرفیت جدید برای نگهداری این معتادان از برنامه های اصلی ما است. ظرفیت‌های خفته ای در کشور داریم که با همکاری همه دستگاهها این ظرفیت‌ها احصا خواهد شد.

مومنی خاطرنشان کرد: ما به طور مستمر طرح جمع آوری معتادان متجاهر را انجام می دهیم اما از آنجا که این افراد براساس قانون سه تا حداکثر شش ماه در این مراکز نگهداری می شوند دوباره به سطح جامعه باز می گردند و این یک چرخه باطل و به هدر دادن سرمایه کشور است. وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ۵ ماهه ابتدای سال گفت: در همه عرصه ها روند خوبی داشتیم اما متاسفانه با افزایش کشفیات شیشه مواجه بودیم و آن هم به دلیل افزایش آشپزخانه ها در افغانستان و تولید شیشه افغانی است که هم‌باعث افزایش کشفیات و هم کاهش قیمت شیشه در کشور شده است البته از طریق وزارت امور خارجه نیز در حال پیگیری این مورد هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش سطح هشدارها در اسپانیا در پی تداوم بارش‌ باران‌های سیل‌آساپیش‌بینی می‌شود از حوالی ساعت ۶ بامداد روز جمعه میزان بارش باران به بیش از ۲۰۰ لیتر در متر مربع برسد و بیش از ۷۰ درصد نیز احتمال وقوع طوفان‌های شدید و طغیان دوبارۀ رودخانه‌ها وجود دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا مسؤولیت کشورش در حمله به مواضع حشد شعبی در عراق را تکذیب کردسفیر آمریکا در عراق مسؤولیت کشورش ازبابت حملات به برخی مواضع نظامی در عراق و انبارهای تسلیحاتی را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمال کمبود مواد غذایی و دارو در بریتانیا در صورت برکسیت بدون توافقدر گزارش دولت بریتانیا نسبت به احتمال «هرج و مرج عمومی» به دنبال خروج بدون توافق این کشور از اتحادیه اروپا اشاره شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناتانياهو در حضور پوتین: به تهدیدهای ایران در سوریه پاسخ خواهیم دادبنیامین ناتانیاهو نخست‌وزیر اسرا، روز پنجشنبه در ملاقات با ولادمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه در شهر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اختلال تردد در پایتخت فرانسه در پی اعتصاب بزرگ شبکه حمل و نقل شهریاز اعتصاب سراسری کارکنان این شبکه حمل و نقل که تحت نظارت دولت اداره می شود به عنوان بزرگترین حرکت اعتراضی در این مجموعه پس از اکتبر ۲۰۰۷ نام برده می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »