در آینده نه چندان دور درباره شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کرد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون اول رئیس‌جمهور: در آینده نه چندان دور درباره شفافیت در دولت و مبارزه با فساد صحبت خواهم کرد

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم معارفه وزیر آموزش و پرورش با حضور اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رییس جمهور، سیدجواد حسینی؛ سرپرست سابق آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی وزیر؛ سابق آموزش و پرورش، علی ربیعی؛ سخنگوی دولت و جمعی از معاونان آموزش و پرورش صبح امروز در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

معاون اول رییس جمهور یادآور شد: اما در این جلسه مهم نیازی نیست که من سخنی نو در زمینه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت داشته باشم. خوشبختانه آموزش و پرورش در جمهوری اسلامی و سندهای بالادستی، مانند سند تحول بنیادین بسیار جایگاه مهمی دارد. جهانگیری افزود: در سال‌های ۱۳۰۰ که قحطی به ایران آمده بود پس از رهایی از قحطی اولین تصمیم این بود دارالمعلمین تاسیس شود. این نشان می‌دهد آموزش و پرورش محوری‌ترین رکن جامعه است. توسعه علمی کشور مهمترین ماموریت آموزش و پرورش است بنابراین باید در آموزش و پرورش سرمایه گذاری کرد. سرمایه گذاری در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری مصرفی است، نه هزینه‌ای.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قریشی در گفت‌وگو با آناتولی: اقدامات هند در کشمیر نسل کشی است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری: با نه گفتن به مطالبات جوانان مشکل حل نمی‌شودجهانگیری: با نه گفتن به مطالبات جوانان مشکل حل نمی‌شود ما از هر رنجی که هر دختر و پسر ایرانی دارد باید آزار ببینیم باید زمینه رنج جوانان را از بین ببریم کشور اکنون شوک‌های روانی را پشت سر گذاشته است روند شاخص‌های اقتصادی رو به بهبود است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هویت دو شهروند استرالیایی بازداشت‌شده در ایران مشخص شد؛ «فیلمبرداری غیرقانونی با پهپاد» اتهام دستگیری...🔺هویت دو شهروند استرالیایی بازداشت‌شده در ایران مشخص شد؛ «فیلمبرداری غیرقانونی با پهپاد» اتهام دستگیری آن‌هاست ⚡️جولی کینگ و مارک فیرکین دو شهروند استرالیایی که از سال ۲۰۱۷ سفرهای خود را به کشورهای مختلف آغاز کرده‌ بودند، در سفر به ایران بازداشت شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ساختارشکنی در سنتورنوازی • گفت‌وگو با علیرضا مرتضوی | DW | 12.09.2019علیرضا مرتضوی نواختن سنتور را از کودکی در قالب موسیقی سنتی ایرانی آغاز کرد. اما رفته رفته از این سبک فاصله گرفت و آن‌گونه که خود می‌گوید 'موسیقی درونی خود را یافت.' مرتضوی با نوازندگان اروپایی هم‌نوازی می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طرح پارلمان اروپا برای مخالفت با رویکرد بریتانیا در قبال برکسیتدر پیش نویس قطعنامه پارلمان اروپا دولت بوریس جانسون متهم شده است که «محیطی متخاصم» برای شهروندان اروپایی ساکن بریتانیا ایجاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »