کشته شدن 11 سرباز افغان در حمله خودی در قندهار افغانستان

14/09/2019 12:27:00 ب.ظ

کشته شدن 11 سرباز افغان در حمله خودی در قندهار افغانستان

کشته شدن 11 سرباز افغان در حمله خودی در قندهار افغانستان

مقام‌های ولایت قندهار در جنوب افغانستان شنبه 14 سپتامبر تایید کردند که 11 سرباز پولیس در یک حمله

به گزارش منابع خبری، این مقام‌ها اضافه کردند، دو سرباز پولیس افغان دیشب (شامگاه پنج شنبه) بالای همکاران اش تیراندازی کردند.از سوی دیگر، قاری یوسف احمدی، یکی از سخنگویان گروه طالبان مسئولیت این حمله را به عهده گرفته و مدعی است، دو نفر نفوذی این گروه بالای سربازان پولیس دولت افغانستان حمله کردند.

احمدی در صفحه رسمی توییترش نوشت، این رویداد در ولسوالی «شاه ولیکوت» ولایت قندهار رخ داده که در نتیجه فرمانده سیف الله همراه 9 سرباز پولیس کشته شدند.سخنگوی طالبان علاوه کرد، دو نفر نفوذی این گروه پس از انجام این حمله با مقداری جنگ افزار و یک عراده موتر دوباره به این گروه پیوستند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم کردسفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن 6 سرباز اماراتی در اثر تصادف خودروی حامل آنهامنابع خبری امارات متحده عربی روزجمعه 13 سپتامبر 2019 از کشته شدن 6 سرباز این کشور در اثر تصادف سگ تو روحشان حالا اماراتی بودن یا از مزدوران داعشی این عکس شاهین هستش شاهین مربوط به مناطق آسیای مرکزی

حمله اسرائیل به 'اهداف متعلق به حماس در نوار غزه'ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای گفته است که جنگنده‌هایش به شماری از اهداف گروه حماس در نوار غزه حمله کرده است. براساس این بیانیه این حمله به تلافی پرتاب راکت از سوی این گروه به خاک اسرائیل در اوایل امروز انجام شده است. تاکنون گزارشی در مورد تلفات احتمالی دو طرف منتشر نشده است.

یک کودک سوری در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدبر اثر حمله هوایی رژيم بشار اسد به مناطق مسکونی در ادلب سوریه یک کودک کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

حمله انتحاری طالبان به قرارگاه ارتش افغانستان در نزدیکی کابلدر حمله‌ای انتحاری به یک پایگاه نظامی ارتش افغانستان در نزدیکی کابل در روز پنجشنبه ۱۲ سپتامبر دستکم ۴ نظامی کشته و ۳ نظامی دیگر زخمی شدند.

اردوغان: عاملان حمله تروریستی در دیاربکر دستگیر خواهند شد

خودی در این ولایت کشته شدند.سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد.خودروی زرهی حامل آنها خبر دادند.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید EPA Image caption عکس آرشیوی است_ اسرائیل پیش از این هم اهداف متعلق به حماس را در نوار غزه هدف حمله قرار داده ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای گفته است که جنگنده‌هایش به شماری از اهداف گروه حماس در نوار غزه حمله کرده است.

به گزارش منابع خبری، این مقام‌ها اضافه کردند، دو سرباز پولیس افغان دیشب (شامگاه پنج شنبه) بالای همکاران اش تیراندازی کردند. از سوی دیگر، قاری یوسف احمدی، یکی از سخنگویان گروه طالبان مسئولیت این حمله را به عهده گرفته و مدعی است، دو نفر نفوذی این گروه بالای سربازان پولیس دولت افغانستان حمله کردند.09. احمدی در صفحه رسمی توییترش نوشت، این رویداد در ولسوالی «شاه ولیکوت» ولایت قندهار رخ داده که در نتیجه فرمانده سیف الله همراه 9 سرباز پولیس کشته شدند. فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات متحده عربی در بیانیه‌ای به «خانواده‌های این سربازان شجاع» تسلیت گفت. سخنگوی طالبان علاوه کرد، دو نفر نفوذی این گروه پس از انجام این حمله با مقداری جنگ افزار و یک عراده موتر دوباره به این گروه پیوستند. در این پیام آمده است:"حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم می کنیم. ولایت قندهار در جنوب افغانستان مرز مشترک با پاکستان دارد و یکی از ولایت های ناامن این کشور به شمار می‌رود. خبرگزاری فلسطینی وفا هم گفته که جنگنده‌های اسرائیلی شب گذشته"دست کم یک موشک به یک هدف خالی در منطقه‌ای در شرق شهر غزه شلیک کردند".

. گفتنی است روز گذشته بر اثر انفجار بمب جاسازی شده توسط گروه تروریستی پ.