سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم کرد

22/06/1398 03:03 ب.ظ

سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد. - خبرگزاری آناتولی

سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد. - خبرگزاری آناتولی سفارت آمریکا در آنکارا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود، حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد. در این پیام آمده است:"حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم می کنیم.

به خانواده‌های قربانیان این حمله تسلیت گفته و برای مجروحان طلب شفا می کنیم، خواهان پایان یافتن این حملات منفور هستیم".

ادامه مطلب:
aa_persian »

سفیر آمریکا مسؤولیت کشورش در حمله به مواضع حشد شعبی در عراق را تکذیب کردسفیر آمریکا در عراق مسؤولیت کشورش ازبابت حملات به برخی مواضع نظامی در عراق و انبارهای تسلیحاتی را تکذیب کرد.

آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شدوزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽

مقامات نظامی آمریکا برای بررسی منطقه امن در سوریه وارد شانلی اورفا شدند

آمریکا در آستانه مجمع عمومی سازمان ملل به کارزار مقابله با ایران شدت می‌بخشدآمریکا در آستانه مجمع عمومی سازمان ملل به کارزار مقابله با ایران شدت می‌بخشد مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، سه شنبه گفت ایران با امتناع از همکاری کامل با آژانس بین المللی انرژی اتمی می کوشد جهان را فریب دهد.

سقوط یک هواپیمای سبک در ایالت آریزونای آمریکااین هواپیما دو سرنشین داشت که هر دو به دلیل آسیب های ناشی از این سقوط به بیمارستان منتقل شدند.

سفارت آمریکا در آنکارا حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

سفارت آمریکا در آنکارا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود، حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در استان دیاربکر ترکیه را محکوم کرده و خواستار پایان این حملات شد.

در این پیام آمده است:"حمله تروریستی در دیاربکر را محکوم می کنیم. به خانواده‌های قربانیان این حمله تسلیت گفته و برای مجروحان طلب شفا می کنیم، خواهان پایان یافتن این حملات منفور هستیم".

گفتنی است روز گذشته بر اثر انفجار بمب جاسازی شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک در شهرستان کولپ استان دیاربکر ترکیه 7 نفر شهید و 10 نفر زخمی شدند.