کرونا در افغانستان؛ فوت 4 بیمار و شناسایی 7 مورد جدید

12/07/1399 02:55 ب.ظ

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 7 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 39 هزار و 297 نفر افزایش یافت.

وزارت صحت عامه «بهداشت عمومی» افغانستان امروز شنبه 3 اکتبر درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از ابتلا به کووید-19 در این کشور اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 59 نمونه‌ مشکوک به ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های این...

وزارت صحت عامه «بهداشت عمومی» افغانستان امروز شنبه 3 اکتبر درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از ابتلا به کووید-19 در این کشور اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 59 نمونه‌ مشکوک به ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های این وزارت‌خانه تست شده که نتایج آزمایش تنها 7 مورد آن مثبت بوده است.

موارد جدید در ولایت‌ کابل شناسایی شده و شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 39 هزار و 297 نفر رسیده است. همچنین شمار قربانیان «کووید19» در افغانستان با فوت 4 بیمار دیگر در بازه زمانی مذکور٬ به هزار و 462 نفر رسیده و آمار بهبودیافتگان نیز در این کشور به 32 هزار و 842 تن افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در افغانستان؛ شناسایی 5 مورد مثبت در شبانه‌روز گذشتهسلام پیرو هدایتگرترین پرچم به سوی امام مهدی ع باشیم. امام باقرع فرمودند: در میان پرچم ها، پرچمی هدایتگر تر از یمانی نیست... احمد_الحسن_فرستاده_امام_مهدی آمده ما را به‌سوی صاحبمان فرامی‌خواند وظیفه ماست دعوتش را لبیک بگوییم. تحقیق 👇 ایران

کرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدیدکرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدید

هنوز موج اول کرونا در کشور مهار نشده است/ کرونا آزمون و خطایی مدیریت نمی‌شودعضو کمیته اپیدمیولوژی ستاد کرونای تهران با اشاره به دلایل وقوع پیک سوم کرونا در تهران و اکثر استان‌های کشور، با انتقاد از بکارگیری برخی واژه‌های نادرست درباره اپیدمی، عنوان کرد: این روزها بیشمار از سوی افراد و برخی مسوولان و متخصصان می‌شنویم که کشور وارد موج سوم کرونا شده در حالیکه این مساله اظهارنظر غلطی است؛ ما هنوز موج اول کرونا را پشت سر نگذاشته‌ایم که بخواهیم وارد امواج بعدی شویم و این نوساناتی که در آمار ابتلای بیماری دیده می‌شود پیک‌های مختلف اپیدمی است که بر اساس آن کشور ما الان وارد پیک سوم شده است.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 285 نفر رسید

کرونا در ایران؛ هر ۱۱ دقیقه یک نفر در کرمانشاه بستری می‌شود

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 7 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 39 هزار و 297 نفر افزایش یافت.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

وزارت صحت عامه «بهداشت عمومی» افغانستان امروز شنبه 3 اکتبر درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از ابتلا به کووید-19 در این کشور اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 59 نمونه‌ مشکوک به ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های این وزارت‌خانه تست شده که نتایج آزمایش تنها 7 مورد آن مثبت بوده است.

موارد جدید در ولایت‌ کابل شناسایی شده و شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 39 هزار و 297 نفر رسیده است.

همچنین شمار قربانیان «کووید19» در افغانستان با فوت 4 بیمار دیگر در بازه زمانی مذکور٬ به هزار و 462 نفر رسیده و آمار بهبودیافتگان نیز در این کشور به 32 هزار و 842 تن افزایش یافته است.

گفتنی است که هنوز 4 هزار و 993 مورد فعال کرونا در افغانستان وجود دارد.