اردوغان: ما تا رسیدن به ثبات در مرزهای جنوبی خود به طور فعال در این منطقه حضور خواهیم داشت

12/07/1399 02:59:00 ب.ظ

🎥پخش زنده I اردوغان: ما تا رسیدن به ثبات در مرزهای جنوبی خود به طور فعال در این منطقه حضور خواهیم داشت

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی .

اردوغان: اجازه ایجاد کریدور ترور در طول مرزهای‌ جنوبی ترکیه را ندادیم و از سوی دیگر ثابت کردیم که برادران سوری‌ خود را تنها نمی‌گذاریم. اردوغان: مناطق تروریستی که کماکان در سوریه وجود دارند٬ یا طبق وعده‌های داده شده پاکسازی می‌شوند و یا ما خود اقدام خواهیم شد.

اردوغان: همه بدانند که مقابله علیه کسانی که با کشور و ملت مان خصومت دارند ادامه خواهد یافت. اردوغان: هر اقدامی که باعث وقوع یک فاجعه انسانی دیگر در ادلب شود٬ پذیرفتنی نیست. اردوغان: کسانی که همیشه در برابر اقدامات تروریست‌ها و حامیان آن‌ها سکوت می‌کنند٬ وقتی موضوع ترکیه پیش می‌آید٬ هر گونه اصول اخلاقی و قانونی را کنار می‌گذارند. اما آن‌ها نخواهند توانست ما را از مسیرمان منحرف کنند.

اردوغان: سود اقتصادی سالانه سد شهرستان مرزی ریحانلی استان حتای برای کشور ما در آبیاری 350 میلیون لیر و سهم آن در تولید انرژی 80 میلیون لیر است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 285 نفر رسید

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.

شمار مبتلایان به کووید-19 در آفریقای جنوبی به بیش از 676 هزار نفر رسید

نرخ بیکاری در آمریکا در ماه سپتامبر به 7.9 درصد کاهش یافت

هشدار ایران نسبت به تعرض هر یک از طرف‌های درگیر در منطقه به خاک کشورمانهشدار ایران نسبت به تعرض هر یک از طرف‌های درگیر در منطقه به خاک کشورمان سخنگوی وزارت خارجه: ضمن اعلام غیر قابل تحمل بودن هرگونه تعرض از سوی هر یک از طرف‌های درگیر در منطقه به خاک کشورمان، به همه طرف‌ها در زمینه مراقبت لازم در این خصوص هشدار جدی می‌دهیم. به قفقاز حمله کنید،...تمام مردم و حتی مخالفان از شما حمایت خواهند کرد !!! و طرفداران بومی ایران بزرگ در قفقاز...با راحتی میتونید استان آذربایجان( آران) و استان ارمنستان را در عرض ۱۵ ساعت باز پس بگیرید،. و به آغوش وطن برگردانید.شما اصطیلای اینجام این کار رو به اندازه کافی دارید. مطمعن باشید همین الان وقتش،..چون بمب اتم هم ندارید که از وقوع جنگ اتمی بترسید. اگر قدرت اتمی بشید دیگر هرگز نمیتونید به جنگ برید و ایران را پس بگیرید.. این یک فاجعه برای آینده و “ امنیت “ ایران خواهد بود، نگذارید قره باغ بدست آذربایجان بیافته...بخاطر موضوع اقتصاد دست به سینه ننشینید..این مسعله همیشه بوده و خخخخخواهد بود..

اصابت پنج خمپاره به روستایی در خداآفرین