کرونا در افغانستان؛ شناسایی 5 مورد مثبت در شبانه‌روز گذشته

11/07/1399 02:28:00 ب.ظ

کرونا در افغانستان؛ شناسایی 5 مورد مثبت در شبانه‌روز گذشته

02.10.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت صحت عامه «بهداشت عمومی» افغانستان امروز جمعه دوم اکتبر درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از ابتلا به کووید-19 در این کشور اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 211 نمونه‌ مشکوک به ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های این وزارت‌خانه تست شده که نتایج آزمایش تنها 5 مورد آن مثبت بوده است.

موارد جدید در ولایت‌های کابل، دایکندی و زابل شناسایی شده و شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 39 هزار و 290 نفر رسیده است. بر اساس آمار وزارت‌خانه مذکور٬ تاکنون 111 هزار و 521 تن غربالگری شدند. در مدت یاد شده هیچ مورد مرگ ناشی از کرونا ثبت نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سلام پیرو هدایتگرترین پرچم به سوی امام مهدی ع باشیم. امام باقرع فرمودند: در میان پرچم ها، پرچمی هدایتگر تر از یمانی نیست... احمد_الحسن_فرستاده_امام_مهدی آمده ما را به‌سوی صاحبمان فرامی‌خواند وظیفه ماست دعوتش را لبیک بگوییم. تحقیق 👇 ایران

کرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدیدکرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدید

شناسایی 1767 مورد جدید ابتلا به کرونا در آفریقای جنوبی طی یک روز

کرونا در ایران؛ مدارس، خانه جدید ویروس کرونا

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 285 نفر رسید

کرونا در ایران؛ هر ۱۱ دقیقه یک نفر در کرمانشاه بستری می‌شود

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.