کرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدید

11/07/1399 01:55 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

سیما لاری سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد: طی شبانه‌روز گذشته 3 هزار و 552 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 شناسایی شده وش شمار مبتلایان به 464 هزار و 596 نفر رسید.او افزود: شمار قربانیان کرونا در ایران با فوت 187 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 26 هزار و 567 تن افزایش یافت.

سیما لاری سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد: طی شبانه‌روز گذشته 3 هزار و 552 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 شناسایی شده وش شمار مبتلایان به 464 هزار و 596 نفر رسید.

او افزود: شمار قربانیان کرونا در ایران با فوت 187 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 26 هزار و 567 تن افزایش یافت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در ایران؛ مدارس، خانه جدید ویروس کرونا

کرونا در ایران؛ هر ۱۱ دقیقه یک نفر در کرمانشاه بستری می‌شود

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.

تاثیر کرونا در ایران بر دانش‌آموزان افغانستانی؛ عدم توانایی خرید گوشی‌های هوشمند و اینترنت

کرونا و توهم توطئه در ایران؛ نگاه آیت‌الله خامنه‌ای و حکومت به یک ویروس

مجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت/۴۰۹۳ بیمار در وضعیت شدیدمجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۳۵۸۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۸۳ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۵۷۲۱۹ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۸۰۹۵۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۶۱۶۹ نفر