کرونا در ایران؛ تمدید تعطیلی تهران

18/07/1399 04:51:00 ب.ظ

با افزایش شمار مبتلایان وفوتی‌ها کرونا، خبرهایی درخصوص تکمیل ظرفیت بیمارستانهای سراسر کشور منتشر میشود. برخی منابع از ایجاد صفهای طولانی در بیمارستانها و سالنهای انتظار اورژانس خبر داده‌اند. گزارش از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی

ایرج حریرچی براساس اظهارات حریرچی، از این پس مبتلایان به کرونا که وضعیت آن‌ها حاد نباشد، باید در...

ایرج حریرچی براساس اظهارات حریرچی، از این پس مبتلایان به کرونا که وضعیت آن‌ها حاد نباشد، باید در خانه خود را قرنطینه کنند و بیمارستان‌ها تنها اجازه پذیرش بیماران با وضعیت شدید را دارند. روز جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹، در پی دستور «سیدعلی خامنه‌ای»، رهبر ایران، همه امکانات و ظرفیت‌های درمانی نیروهای مسلح به خدمت‌رسانی بیماران کرونایی درآمد.

رمضان شریف هم‌چنین او تقویت اقدامات دفاع زیستی و سازمان‌دهی و نقش آفرینی‌های بسیجیان در مقابله با موج جدید کرونا برای ارایه خدمات بهداشتی پیش‌گیرانه و تامین و توزیع اقلام مورد نیاز مردم مانند ماسک و مواد ضد عفونی را از موضوعات مورد تاکید فرمانده کل سپاه در این دستور عنوان کرد.

انوشیروان محسنی بندپی در ناوگان حمل و نقل تهران نیز این گشت‌زنی‌ها از روز شنبه ۱۹ مهر۱۳۹۹ آغاز خواهد شد اما نه توسط بسیج. معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اعلام کرد که ورود بدون ماسک از روز شنبه به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران؛ وضعیت بحرانی در چهارگوشه ایران

کرونا در ایران؛ رکورد جدید ابتلا، احتمال تمدید محدودیت‌ها | DW | 08.10.2020برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود.

کرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدید

کرونا در ایران؛ صف طویل مبتلایان برای تخت‌های پر بیمارستانی

کرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشته

کرونا در ایران: ۲۳۹ نفر قربانی؛ بالاترین آمار از شروع همه‌گیری - BBC News فارسیآمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا در ایران، امروز هم به گفته منابع دولتی بالای ۴ هزار نفر بود.