کرونا در ایران؛ تمدید تعطیلی تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با افزایش شمار مبتلایان وفوتی‌ها کرونا، خبرهایی درخصوص تکمیل ظرفیت بیمارستانهای سراسر کشور منتشر میشود. برخی منابع از ایجاد صفهای طولانی در بیمارستانها و سالنهای انتظار اورژانس خبر داده‌اند. گزارش از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی

با افزایش شمار مبتلایان و فوتی‌ها در اثر ویروس کرونا، خبرهایی در خصوص تکمیل ظرفیت بسیاری از بیمارستان‌های سراسر کشور منتشر می‌شود. این روند تا آن‌جا ادامه پیدا کرده است که برخی منابع از ایجاد صف‌های طولانی بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها و سالن‌های انتظار اورژانس خبر داده‌اند.

روز جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹، در پی دستور «سیدعلی خامنه‌ای»، رهبر ایران، همه امکانات و ظرفیت‌های درمانی نیروهای مسلح به خدمت‌رسانی بیماران کرونایی درآمد.

براساس اعلام قبلی، از روز شنبه استفاده از ماسک در استان تهران اجباری است. قرار بود میزان جریمه‌ای برای متخلفان در نظر گرفته شود اما تاکنون خبری در این خصوص منتشر نشده است.

به گفته لاری، وضعیت استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد قرمز است و استان‌های کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وضعیت بحرانی در چهارگوشه ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ رکورد جدید ابتلا، احتمال تمدید محدودیت‌ها | DW | 08.10.2020برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ صف طویل مبتلایان برای تخت‌های پر بیمارستانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران: ۲۳۹ نفر قربانی؛ بالاترین آمار از شروع همه‌گیری - BBC News فارسیآمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا در ایران، امروز هم به گفته منابع دولتی بالای ۴ هزار نفر بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »