کرونا در ایران: ۲۳۹ نفر قربانی؛ بالاترین آمار از شروع همه‌گیری - BBC News فارسی

16/07/1399 06:17:00 ب.ظ

کرونا در ایران: ۲۳۹ نفر قربانی؛ بالاترین آمار از شروع همه‌گیری

آمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا در ایران، امروز هم به گفته منابع دولتی بالای ۴ هزار نفر بود.

وزارت بهداشت ایران همچنین گفته در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۹ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند. با وخیم‌تر شدن وضعیت شیوع ویروس در پایتخت ایران دولت حالا به فکر اجباری کردن استفاده از ماسک افتاده است. با طرحی به نام 'ماسک از خانه تا خانه' که قرار است فعلا در تهران به اجرا گذاشته شود..Share via Email..06.10.2020.

شیدا هوشمندی گزارش می‌دهد...علی‌رغم آمار بالای کرونا در ایران، یک ماه پیش مراسم محرم در شهرهای مختلف این کشور برگزار شد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 15 مهر 1399سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند. استان های سنی نشین وضع بهتری دارن!!!!!؟؟؟؟

کرونا در ایران؛ 227 نفر طی یک روز جان باختندکرونا در ایران؛ 227 نفر طی یک روز جان باختند

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 215 هزار نفر فراتر رفت

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان از مرز 10 هزار نفر گذشت

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 27 میلیون نفر گذشت