کرونا در ایران؛ رکورد جدید ابتلا، احتمال تمدید محدودیت‌ها | DW | 08.10.2020

17/07/1399 05:52:00 ب.ظ

برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود.

برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود. سیما سادات لاری گفت در این بازه زمانی ۲۳۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و شمار...

سیما سادات لاری گفت در این بازه زمانی ۲۳۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و شمار قربانیان به ۲۷ هزار و ۸۸۸ نفر رسید. این سومین روز پیاپی است که تعداد مبتلایان از چهار هزار نفر بیشتر بوده و چنین روندی از حدود ۲۰۰ روز پیش که شیوع کرونا در ایران به طور رسمی تائید شد تا کنون سابقه نداشته است. به این ترتیب تعداد مبتلایان کرونا در ایران به ۴۸۸ هزار و ۲۳۶ نفر رسید.

در پی موج جدید شیوع کرونا در ایران که بسیار شدیدتر از دو موج قبلی است وضعیت برخی مناطق، به خصوص کلان‌شهر تهران بحرانی و نگران‌کننده ارزیابی می‌شود. درخواست تمدید محدودیت‌ها در استان تهران با افزایش هشدار مسئولان بهداشتی درباره بالا رفتن شدید تعداد مبتلایان و پر شدن ظرفیت تخت‌های مراقبت ویژه، ستاد ملی مدیریت کرونا پس از مدتی تعلل بالاخره با اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت برخی فعالیت‌ها در استان تهران از روز شنبه و برای یک هفته موافقت کرد.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران در آستانه پایان محدودیت‌ها در نامه‌ای به وزیر بهداشت، سعید نمکی خواستار تمدید آن برای یک هفته دیگر شد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۲۳۰ فوتی جدید کرونا در کشور/ ۴۳۹۲ تن دیگر مبتلا شدند۲۳۰ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۴۳۹۲ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۳۰ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۸۸۲۳۶ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۹۹۳۰۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۷۸۸۸ نفر اگر دستگاه بهداشت فرسوده و خسته شده مهم نیست؟؟مهم دستگاه پروپاگاندا،دستگاه سرکوب اعدام و دستگاه غارت و چپاول هستند که با جدیت وظایفشون را انجام میدهند؟؟؟اگر شرف داشتید از غصه دق میکردید که جزیی از این دستگاهها هستید؟

کرونا در افغانستان؛ فوت یک بیمار و شناسایی 68 مورد جدید

کرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 230 بیمار دیگر و ثبت 4392 مبتلای جدید

کرونا در آلمان؛ ابتلای چهار هزار نفر در ۲۴ ساعت | DW | 08.10.2020در شبانه‌روز گذشته بیش از ۴۰۸۵نفر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و این رقم بالاترین تعداد مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ از ماه آوریل تاکنون است. مقامات به مردم توصیه کرده‌اند از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

کرونا در ایران؛ وضعیت بحرانی در چهارگوشه ایران

کرونا در ایران؛ فوت 239 بیمار طی شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 239 بیمار طی شبانه‌روز گذشته