چند خودکشی در ناو هواپیمابر آمریکا؛ بیش از ۲۰۰ نفر از خدمه منتقل شدند

13/02/1401 09:14:00 ب.ظ

نیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد محیط و شرایط فرماندهی در این ناو از نوع «نیمیتز» آغاز کرده است.

نیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد محیط و شرایط فرماندهی در این ناو از نوع «نیمیتز» آغاز کرده است. در بیانیه آمده است: «برنامه انتقال تا زمان خروج همه ملوانانی که می‌خواهند از کشتی خارج شوند، ادامه خواهد داشت.

» هنوز بین ۲ تا ۳ هزار نفر در طول فرآیند تعمیرات زیربنایی در کشتی زندگی می‌کنند، اما این کشتی به طور معمول به حدود ۵ هزار نفر خدمه نیاز دارد.

فرماندهی کشتی در حال شناسایی آن دسته از پرسنل است که مایلند از خدمات پشتیبانی و برنامه‌های رفاهی و تفریحی موجود در تأسیسات محلی نیروی دریایی بهره ببرند. نیروی دریایی در حال ایجاد «اسکان موقت» برای این ملوانان است.

ویژگی های ناو هواپیمابر جدید نیروی دریایی آمریکا چیست؟ بخش هوایی نیروی دریایی آتلانتیک آمریکا پیش‌تر گفته بود: «مدیریت به طور فعال پیگیر این موارد است و برای تقویت روحیه، تأمین رفاه شخصی و خدمات حمایتی بیشتر پرسنل یواس‌اس جورج واشنگتن، اقداماتی را انجام می‌دهد.» headtopics.com

فكر كنم خفتگيرى بوده 😂

بهتون قول میدم چند کشور نیمه قوی به آمریکا حمله کنند از هم میپاچه. این کشور جلوی بزرگترین دشمنش که مردم خودش شکست خورده

از پوتین ترسیدن

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

اینجا ماکارونی گرون میشه، اونجا خودکشی میکنن به 🥚م حتمن این خبر را با شوق و ذوق توئیت کردی.

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.

تصاویری از درگیری پلیس و معترضان در تظاهرات روز کارگر در استانبولدر جریان تظاهرات روز یک مه در ترکیه، پلیس و شماری از معترضان چپ‌گرا درگیر شدند.

سقوط دوباره ایران در جدول رتبه‌بندی آزادی رسانه‌ در جهان؛ ایران بدتر از ترکمنستانگزارشگران بدون مرز در گزارش سالانه خود از آزادی رسانه در سال ۲۰۲۲ از میان ۱۸۰ کشور جهان، ایران را در رتبه ۱۷۸ قرار داد. ایران تهِ جدول در کنار کره‌ شمالی و اریتره قرار دارد. اون دو تای دیگه یعنی سودان و اریتره اصلا' رسانه ندارند. برای حکومت مسجدـ روسپی‌خانه شیعی این رتبه بسیار هم خوب است!

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شدیکی از اهالی شانگهای که از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

انتشار رده‌بندی سالانه آزادی رسانه‌ها در جهان: ایران در بین ۱۸۰ کشور از آخر سوم شدسازمان گزارشگران بدون مرز روز سه‌شنبه ۳ مه (۱۳ اردیبهشت) تازه‌ترین رده‌بندی سالانه خود از وضعیت آزادی رسانه‌ها در جهان را منتشر کرد که در این فهرست ایران از میان ۱۸۰ کشور جهان، رتبه ۱۷۸ را به خود اختصاص داد. این آمارهای کسشر بزارید در کوزه آبشو بخورید میشه بگین چرا توییتر ترامپ بسته شد؟؟ یا میشه بگین چرا نمیشه درباره هولوکاست صحبت کرد؟ و یا میشه بگین چرا تصاویر سردار رو حذف می‌کنن؟؟ آزادی_بیان خداروشکر وقتی قراره با معیارهای غربی که تو جنگ اوکراین معلوم شد چقدر احمقانه و پوسیده است سنجیده بشه بهتر که از آخر سوم بشیم!!

گرد و خاک در خوزستان: ۸۲۱ نفر در بیمارستان، ۱۸ شهر در وضعیت خطرناکمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه ۸۲۱ بیمار دارای علائم تنفسی به مراکز درمانی خوزستان در پی وقوع گرد و غبار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. اخبار_ایران