مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرده‌ای که در حال انتقال از یک خانه سالمندان در شانگهای بود، زنده شد جزئیات بیشتر🔽

کارکنان یک شرکت کفن و دفن در چین که در حال حمل یک جسد بودند، پس از تکان خوردن کیسه مخصوص حمل جسد متوجه شدند که فرد داخل آن هنوز زنده است.

یک مقام رسمی منطقه شانگهای که این حادثه در آنجا اتفاق حادثه افتاده، با تأیید این خبر گفت که در پی بروز این اشتباه، پنج مقام مسئول مجازات شده‌ و مجوز یک پزشک نیز لغو شده است.در فیلمی که از این حادثه در روز یکشنبه اول مه همرسان شده، چند کارگر کفن و دفن با لباس‌های مخصوص دیده می‌شوند که یک کیسه زردرنگ مخصوص حمل جسد را از درون خودرو نعش‌کش بیرون می‌آورند.

یکی از اهالی شانگهای که پنهانی از این صحنه فیلمبرداری کرده، هنگام صحبت پشت دوربین می‌گوید که خانه سالمندان «گند بالا آورده» است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقف دوباره تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل؛ بیش از سه هزار اوکراینی در جنگ کشته شده‌اندایرینا وروشچوک معاون رئیس‌جمهوری اوکراین وضعیت ماریوپل را یک «فاجعه انسانی» خوانده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات رسانه‌های اسرائیل از «بازجویی موساد» از یک «مامور» نیروی قدس در ایرانبر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیل، «بازجویی» از «منصور رسولی» در خاک ایران، رویدادی بوده که حدود پنج ماه پیش انجام شده است اما اکنون برملا می‌شود. همه گل واژه یکی به این اسرائیلی های احمق بگه آخه جلبک‌ها نیروی سپاه قدس شیش تیغه میکنه؟ ایندفعه خواستین سناریو بنویسید به ریزه کاری ها بیشتر دقت کنید که یکم باور پذیر تر باشه همه که مثل شما و آمریکای ها احمق نیستن با یه صوت چند ثانیه ای خر بشن.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سقوط دوباره ایران در جدول رتبه‌بندی آزادی رسانه‌ در جهان؛ ایران بدتر از ترکمنستانگزارشگران بدون مرز در گزارش سالانه خود از آزادی رسانه در سال ۲۰۲۲ از میان ۱۸۰ کشور جهان، ایران را در رتبه ۱۷۸ قرار داد. ایران تهِ جدول در کنار کره‌ شمالی و اریتره قرار دارد. اون دو تای دیگه یعنی سودان و اریتره اصلا' رسانه ندارند. برای حکومت مسجدـ روسپی‌خانه شیعی این رتبه بسیار هم خوب است!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از درگیری پلیس و معترضان در تظاهرات روز کارگر در استانبولدر جریان تظاهرات روز یک مه در ترکیه، پلیس و شماری از معترضان چپ‌گرا درگیر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فاطمه بهمنی، فعال صنفی فرهنگیان در خانه خود بازداشت شد؛ افزایش شمار معلمان بازداشت‌شدهفاطمه بهمنی، معلم و فعال صنفی فرهنگیان روز یکشنبه، ۱۱ اردیبهشت با شورش ماموران امنیتی به خانه خود در شازند استان مرکزی بازداشت شد. حکومت کمونیستی ملایان شروع واستمرارش با جنایت وتوحش بوده .حتی درمیان بشربدوی هم کسی که اهل علم و تجربه بوده احترام داشته . ملایان شروعشون با اعدام فجیع وزیر آموزش و پرورش دکترفرخ روپارسا بود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روایت دو کودک‌همسر از زندگی‌هایی که جهنم شدند۱۲ ساله بودم و یک شب فهمیدم باید عروس شوم. مادرم فقط به من گفت: «‌تو قرار است زن پسر عمویت بشوی و باید به من قول بدهی به حرف شوهرت گوش کنی و همیشه از تو راضی باشد.» حقوق‌_کودکان گزارش شهروند‌خبرنگار ایران‌وایر👇
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »