پخش تصاویر رهبران مجاهدین خلق در جریان هک چند شبکه صداوسیمای جمهوری اسلامی

07/11/1400 05:18 ب.ظ

چند شبکه تلویزیون حکومتی ایران عصر روز پنج‌شنبه، هفتم بهمن ماه هک شد. هم‌زمان تصاویری از رهبران سازمان مجاهدین خلق و نیز بخش‌هایی از سخنرانی مسعود رجوی پخش شده است.

چند شبکه تلویزیون حکومتی ایران عصر روز پنج‌شنبه، هفتم بهمن ماه هک شد. هم‌زمان تصاویری از رهبران سازمان مجاهدین خلق و نیز بخش‌هایی از سخنرانی مسعود رجوی پخش شده است. share نسخه چاپی چند شبکه تلویزیون حکومتی ایران عصر روز پنج‌شنبه، هفتم بهمن ماه هک شد.

بر اساس این گزارش‌ها در پی این حمله به مدت چند ثانیه پخش برنامه‌ از چند شبکه تلویزیونی ایران ازجمله شبکه‌های یک، قرآن، پیام و جوان متوقف و هم‌زمان نمایش تصاویری از مریم رجوی و مسعود رجوی از رهبران گروه مجاهدین خلق و تصویری از رهبر جمهوری اسلامی ایران با ضربدر قرمز در حالی‌که روی آن شعار «مرگ بر خامنه‌ای، درود بر رجوی» دیده می‌شود، پخش شده است.

هم‌زمان با پخش این تصاویر بخش‌هایی از سخنرانی مسعود رجوی نیز پخش شده است. در واکنش به این حمله، سازمان مجاهدین خلق تاکنون به طور رسمی مسئولیت آن را بر عهده نگرفته، اما در خبری که در سایت این سازمان منتشر شده، آمده است که برخی کانال‌های رادیویی نیز از جمله رادیو تهران، رادیو اقتصاد و رادیو تلاوت نیز مورد این حمله قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

FNajmaie تلویزیون عرب زبان رژیم بنام العالم نیز هک و سخنان مسعود و مریم رجوی با شعار سرنگونی رژیم آخوندی پخش شد درود_بر_مجاهد مجاهدین_خلق WeSupportMEK youngpap31 صفا کردیم بخدا🤣🤣🤣 درود_بر_مجاهد مجاهدين_خلق WeSupportMEK باور کنید از قصد این کارو کردن که مردم بحث روسیه و آذربایجان رو بیخیال بشن و بحث رو عوض کنن خود مریم رجوی جنده گفت کار ما نبوده

ما ایرانی‌ها چقدر بدبختیم که قویترین آپوزیسیون ما از رژیمی که رو کاره لجن تره. دورغ میگویند کار خودشان بوده دارند جام زهر می خورند Déjà vue. The opposition Derafsh Kaviani or FFO did this in 1986. سازمان‌درفش‌کاویانی این کار‌را‌با‌پیام ۱۱ دقیقه ای از رضا‌پهلوی در سال ۱۹۸۶ انجام داده بود رقص و پایکوبی ترامپ وقتی شنید مجاهدین رادیو و تلویزیون رژیم جنایتکار آخوندها را هک کردن

youngpap31 WeSupportMEK

از سرگیری روابط عربستان و تایلند ۳۰ سال پس از پرونده دزدی جواهرات سلطنتیتنش بین دو کشور در سال ۱۹۸۹ و زمانی آغاز شد که یک تایلندی شاغل در کاخ یک شاهزاده سعودی، سنگ‌های قیمتی به ارزش میلیون‌ها دلار را به سرقت برد. در میان این جواهرات یک الماس آبی ۵۰ قیراطی بسیار کمیاب نیز وجود داشت، از آن پس رسانه‌ها برای پرونده روابط عربستان و تایلند نام «پرونده الماس آبی» را برگزیدند.

اینها برای چه در تلاشند .در ایران از رجوی و گروهش بیزارند درود بر مجاهدین خلق ایران درود_برمجاهد WeSupportMEK مرگ_بر_رجوی مرگ_بر_منافقین مرگ_برمنافق آها ، هک شد . جان عاغا این تازه اولش است تبریک به مردم درود بر مجاهد مجاهدین_خلق بابا حرف ندارید، در صحنه نبرد و عزم سرنگون کردن آخوند یکه تازید. درود_بر_مجاهد WeSupportMEK

درود_بر_رجوی مرگ_بر_خامنه‌ای ✌🏼✌🏼 علیدادی معاون فنی صدا و سیمای رژیم: همکاران ما درگیر کار هستند و دارند بررسی می‌کنند جزییات امر را این اتفاقی که افتاده یک کار ساده‌یی نیست یک کار فوق‌العاده پیچیده‌یی است که به احتمال خیلی زیاد کسانی که صاحب این تکنولوژی هستند بله این ذره ای از توانمندیهای مجاهد_خلق است

FardayT استقبال مردم ایران از اینکار بیانگر نفرت مردم از حکومت ضد بشری خامنه ای است WeSupportMEK درود_بر_مجاهدین درود_بر_مجاهد میدونید رجوی ها هم کنار مذهبی ها و گروهای دیگه بر ضد شاه وافتخارات دوره ایران ساز پهلوی شورش کردند؟و واقعا فکر میکنید مردم این شوعاف ها رو باورشون میشه؟ مرگ_بر_خامنه‌ای No2ChinaIR25YrsTreaty

صندوق بین‌المللی پول از السالوادور خواست بیت کوین را از مبادلات قانونی و دولتی حذف کندالسالوادور در ماه سپتامبر به اولین کشور جهان تبدیل شده بود که به ساکنانش اجازه می‌داد در کنار دلار آمریکا، از ارز دیجیتالی بیت کوین نیز در معاملات و پروسه‌های انتقال پول استفاده کنند.

rbrb1392 این هنوز از نتایج سحر است WeSupportMEK مجاهدین_خلق دورد_بر_مجاهد هنوز جمهوری اسلامی از گیجی چک اتش زدن مجسمه حاج کتلت در نیومده چک بعدی محکمتر از قبلی قشنگ نشست. درود_بر_مجاهد مجاهدین_خلق درود به كانونهاي شورشي 🌹 زنده باد کانونهای شورشی✌ درود بر مجاهدین عالیییی

وکیل مدافع: کیوان صمیمی را از اوین خارج کرده‌اند و خبری از او نیستمصطفی نیلی می‌گوید: کیوان صمیمی صبح سه‌شنبه تماس گرفت و گفت که به زندان اوین بازگردانده شده است، اما عصر همان روز وی را از اوین خارج کردند و بعد از آن تاکنون تماس نداشته ‌است. به 🥚چپم 😂زن تو گاییدم هومن خارکسته😂😂🍆🍆

سخنگوی کاخ کرملین: ولادیمیر پوتین از دعوت رجب طیب اردوغان به ترکیه استقبال کردسخنگوی کاخ کرملین: ولادیمیر پوتین از دعوت رجب طیب اردوغان به ترکیه استقبال کرد

ایران - عراق؛ جنگ صعود، با لشگری از کرونا‌زده‌ها

روانچی: اگر منابع مالی جدید نرسد قادر به ادامه حمایت از پناهجویان افغان نخواهیم بودنماینده ایران در نشست شورای امنیت در مورد وضعیت افغانستان گفت: جمهوری اسلامی ایران در چهل سال اخیر تمام توان خود را برای حمایت از مردم افغانستان بکار گرفته داده است. این سیاست رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، که مورد تایید مقام معظم رهبری است.

هک چند شبکه رادیو و تلویزیونی جمهوری اسلامی هم‌زمان با پخش تصاویر رهبران مجاهدین خلق

share

نسخه چاپی

چند شبکه تلویزیون حکومتی ایران عصر روز پنج‌شنبه، هفتم بهمن ماه هک شد.

بر اساس این گزارش‌ها در پی این حمله به مدت چند ثانیه پخش برنامه‌ از چند شبکه تلویزیونی ایران ازجمله شبکه‌های یک، قرآن، پیام و جوان متوقف و هم‌زمان نمایش تصاویری از مریم رجوی و مسعود رجوی از رهبران گروه مجاهدین خلق و تصویری از رهبر جمهوری اسلامی ایران با ضربدر قرمز در حالی‌که روی آن شعار «مرگ بر خامنه‌ای، درود بر رجوی» دیده می‌شود، پخش شده است.

هم‌زمان با پخش این تصاویر بخش‌هایی از سخنرانی مسعود رجوی نیز پخش شده است.

در واکنش به این حمله، سازمان مجاهدین خلق تاکنون به طور رسمی مسئولیت آن را بر عهده نگرفته، اما در خبری که در سایت این سازمان منتشر شده، آمده است که برخی کانال‌های رادیویی نیز از جمله رادیو تهران، رادیو اقتصاد و رادیو تلاوت نیز مورد این حمله قرار گرفته‌اند.

در همین رابطه رضا علی‌دادی، معاون فنی صداوسیما در گفت‌وگو با شبکه خبر ایران ضمن تأیید این حمله هکری آن را «کاری فوق‌العاده پیچیده‌» خوانده و گفته است «احتمالاً کسانی که صاحب این تکنولوژی هستند، می‌توانند از امکاناتی که از قبل روی سیستم‌ها در نظر گرفته‌اند، بهره‌برداری کنند و به زیرساخت‌ها صدمه بزنند».

به گفته آقای دادی، جزئیات این حمله هکری و دامنه آن در حال بررسی است.

در سال‌های گذشته حملات هکری به زیرساخت‌های مهم و حساس در ایران افزایش قابل توجهی یافته است که از آن جمله می‌توان به حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت در روز ۴ آبان اشاره کرد که در پی آن سامانه سوخت کشور تا چند روز دچار مشکل شد.

پیشتر بیلبوردهای دیجیتال شهری نیز با حمله هکری و شعار «خامنه‌ای بنزین ما کو؟» هک شده بودند.

رادیو فردا

رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.