روانچی: اگر منابع مالی جدید نرسد قادر به ادامه حمایت از پناهجویان افغان نخواهیم بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تخت‌روانچی: *اگر منابع مالی جدید نرسد قادر به ادامه حمایت از پناهجویان افغانستانی نخواهیم بود *افغانستان با یک بحران انسانی بی‌سابقه مواجه است *بیش از ۲۴ میلیون نفر به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند *بیش از ۹ میلیون نفر آواره هستند

به گزارش ایسنا، مجید تخت روانچی گفت آزادسازی دارایی‌های مسدود شده افغانستان برای احیای اقتصاد افغانستان و نجات جان مردم ضروری است و به هیچ وجه نباید سیاسی و مشروط گردد.

نماینده ایران در نشست شورای امنیت اظهار داشت: ایران تاکنون محموله‌ها کمک‌های بشردوستانه، شامل کالاهای اساسی از جمله غذا، دارو، و تجهیزات پزشکی به افغانستان ارسال کرده است. پس از تسلط طالبان، ایران به منظور کمک به مردم افغانستان، مرز های خود را با افغانستان خود را باز نگه داشته و در حال حاضر تجارت عادی بین دو طرف جریان دارد.

وی در ادامه به اهمیت تلاش‌های سازمان ملل متحد در کمک به افغانستان اشاره کرد و گفت: ایران همواره از تلاش ها و نقش سازمان ملل حمایت می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سعودی مجددا بر حمایت از امارات در پی حملات حوثی‌ها به ابوظبی تاکید کردشورای وزیران پادشاهی عربی سعودی مجددا بر حمایت ریاض از امارات متحده عربی در پی حملات اخیر شبه‌نظامیان حوثی‌ به ابوظبی تاکید کرد.به گزارش خبرگزاری رسمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به بلاروس درباره حمله به اوکراین از خاک این کشور | DW | 26.01.2022دولت آمریکا به بلاروس هشدار داد که در صورت کمک به روسیه در حمله به اوکراین، اقدامات تلافی جویانه‌ای انجام خواهد داد. بلاروس و روسیه سرگرم برگزاری مانور مشترک نظامی هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: غرب تا کجا حاضر است از اوکراین در مقابل روسیه حمایت کند؟ در حالی که حمله روسیه به اوکراین اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد سوالی که باقی می‌ماند این است که غرب تا چه حد حاضر است در حمایت از اوکراین در برابر روسیه پیش رود؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

از ۱۴۲۴ شهر ایران تنها شش شهر شهردار زن دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عضو کمیسیون امنیت ملی: بازرسی کارشناسان آژانس از مراکز هسته‌ای ایران قابل پذیرش نیستابوالفضل عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت که طبق قانون اقدام راهبردی مصوب مجلس، ورود کارشناسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تعریف و تمجید هماهنگ مقام‌های رژیم سوریه از ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »