ایران - عراق؛ جنگ صعود، با لشگری از کرونا‌زده‌ها

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 73 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امروز (پنج‌شنبه) شاید تکلیف ایران برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، روشن شود. ایران باید از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی مقابل تیم ملی عراق، قرار بگیرد. اگر کرونا، بگذارد! اطلاع_رسانی

امروز شاید تکلیف ایران برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، روشن شود. ایران باید از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی مقابل تیم ملی عراق، برای رقم زدن سریع‌ترین صعود تاریخ خود به رقابت‌های جام جهانی فوتبال قرار بگیرد. اگر کرونا، بگذارد!

با پیروزی ایران مقابل سوریه و شکست لبنان و عراق، اگر ایران در بازی امروز مقابل میهمان خود پیروز شود، بدون در نظر گرفتن سایر نتایج به جام جهانی قطر خواهد رسید؛ سه بازی آینده تیم ملی ایران تشریفاتی خواهد بود و این تاریخی‌ترین صعود ایران در ادوار جام جهانی خواهد شد.حتی در صورتی که ایران برابر عراق به تساوی برسد و سوریه موفق شود در مسابقه‌ای که از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز خواهد شد، امارات را در خانه امارات مغلوب کند، تیم ملی ایران به صورت مستقیم راهی جام جهانی فوتبال خواهد شد.

تا پیش از سفر تیم ملی عراق به ایران، تست کرونا «غیث مهنا» مدیر اجرای تیم ملی عراق و «علی فایز» ملی‌پوش این تیم مثبت اعلام شده بود و آن‌ها اجازه پرواز به تهران را نداشتند. در تیم ملی ایران، غیبت مجید حسینی و احسان حاج صفی، شاید در معادلات «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی ایران تاثیری نگذارد. اما نبود سردار آزمون به عنوان یکی از ارکان اصلی خط حمله تیم ملی ایران و غیبت احمد نوراللهی در خط میانی، ترکیب تیم ملی ایران را تغییر خواهد داد.

عراق اما دچار اشتباه فدراسیون ایران برای رزرو بلیط بازیکنانش نشد. پس از آن‌که ۵ بازیکن تیم ملی ایران به دلیل شرایط بد جوی در ترکیه، موفق نشدند به موقع خود را به اردوی تیم ملی برسانند، فدراسیون فوتبال عراق مسیر پرواز بازیکنان لژیونر خود را تغییر داد. سوم بهمن ماه و در فاصله چهار روز مانده به دیدار ایران و عراق، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در گفت‌وگو با خبرگزاریاز صدور مجوز حضور تماشاگران در بازی پنج‌شنبه هفته جاری ایران و عراق خبر داد. او حضور زنان در ورزشگاه آزادی را هم تایید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خیز عربستان برای جایگزینی برق ایران در عراق | DW | 26.01.2022عربستان و عراق تفاهم‌نامه اتصال شبکه برق دو کشور را امضا کردند. با توجه به متصل بودن شبکه‌های برق همه اعضای شورای همکاری خلیج فارس، این قرارداد به معنی جایگزینی برق ایران از سوی کشورهای عربی در عراق است. بهتر الحمد ا... شر خاموشی تابستان امسال انشالله کم میشه والسلام
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مسابقه فوتبال ایران و عراق احتمالاً بدون تماشاگر برگزار می‌شودفرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در وزارت کشور، از احتمال برگزاری مسابقه پیش روی تیم ملی کشورمان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم ملی عراق، با حضور محدود یا حتی بدون حضور تماشاگران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی هلال احمر ایران برای راه‌اندازی کارخانه‌های تولید دارو در عراقرئیس جمعیت هلال‌احمر ایران در دیدار با وزیر بهداشت عراق، گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران چهار کارخانه تولید دارو دارد که در صورت اعلام نیاز عراق می‌تواند شعب و کارگاه‌های تولیدی مشترکی را در این کشور ایجاد و راه‌اندازی کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شدقطعی؛ ایران - عراق با تماشاگر شد دیدار تیم‌های ملی ایران و عراق به طور قطعی با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. قطعی با موج جدید کرونا مواجه خواهیم بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسمی: بازی ایران و عراق باتماشاگر برگزار می‌شودمسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازی ایران و عراق با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شودبازی ایران و عراق با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شود با مجوز دولت ایران 10 هزار تماشاگر می‌توانند برای بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق از سری رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر حضور داشته باشند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »