هیچ مدرسه ای حق دریافت رضایت نامه از والدین ندارد/ تذکر به چند مدرسه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش: هیچ مدرسه ای حق دریافت رضایت نامه از والدین ندارد

علی باقرزاده، رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به این موضوع اظهار کرد: گزارشی به دست ما رسید که چند مدرسه در استان البرز اقدام به اخذ رضایت نامه کرده اند که به آنها تذکر داده شده است.

رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه با این اوصاف تکلیف آموزش بر حسب سناریوهای سه گانه و شرایط زرد و قرمز چه می شود و همه باید به مدرسه بروند؟ گفت: برنامه های تلویزیونی برای همه در همه شرایط پخش می شود و شبکه شاد برقرار است. وقتی زمان آموزش از 100 دقیقه به 35 دقیقه کاهش می یابد معنایش این است که روی برخی عناوین مهم پایه ای مقاطع تحصیلی متمرکز می شویم و مابقی در قالب آموزش های تکمیلی ارائه می شود.

رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش افزود: اما چون سطح دسترسی بچه ها مختلف است و آنها نیازهای عاطفی و اجتماعی هم دارند؛ نگرانی مان فقط از افت آموزشی نیست بلکه مسائل عاطفی و سلامت آنها برایمان مهم است و دائم در خانه ماندن هم آفت هایی چون کم تحرکی و به هم ریختن برنامه زندگی سلامت محور به دنبال دارد و می تواند سلامت یک نسل را با مخاطره روبرو کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عارفه پیکار؛ از ساخت مدرسه دخترانه در زمان طالبان تا کاخ ریاست‌جمهوری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تمدید دورکاری ادارات استان تهران در هفته آینده/تعطیلی بوفه مدارس در سال تحصیلی جدیدجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ روند ابتلا در قم صعودی و نگران‌کننده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رکود در دوران کرونا؛ اقتصاد ایران در بهار امسال باز هم کوچک‌تر شد - BBC News فارسیمرکز آمار ایران روز سه‌شنبه ۱۱شهریورماه، گزارش عملکرد اقتصاد ایران در بهار امسال را منتشر کرد که نخستین گزارش رسمی آماری از اقتصاد ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا به حساب می‌آید. براساس این گزارش نرخ رشد اقتصادی ایران در بهار ۱۳۹۹ منفی ۳.۵ درصد بوده است. اقتصاد غیرنفتی نیز در همین دوره رشدی منفی را تجربه کرد و نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت منفی ۱.۷ درصد اعلام شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »