هیچ مدرسه ای حق دریافت رضایت نامه از والدین ندارد/ تذکر به چند مدرسه

14/06/1399 03:28:00 ب.ظ

رئیس مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی آموزش و پرورش: هیچ مدرسه ای حق دریافت رضایت نامه از والدین ندارد

اخیرا برگه های رضایت نامه ای در فضای مجازی منتشر و دست به دست می شود که در آن مدیر مدرسه از والدین خواسته مسئولیت سلامتی فرزندشان را برای حضور در کلاس درس در ایام کرونا بپذیرند و امضا کنند . وی افزود: مدرسه حق ندارد چنین رضایت نامه ای از اولیا اخذ کند.

هیچ مدرسه ای حق ندارد چنین تعهدی از خانواده ها بگیرد. مدرسه همان مدرسه قبلی است و مدیر مدرسه در مقابل دانش آموز و سلامت وی بر اساس آنچه که با او سپرده شده مسئول است و باید مراقب باشد.

باقرزاده با بیان اینکه خانواده ها نیز باید به فرزندانشان آموزش هایی بدهند که بتوانند در محیط های پرریسک از خودشان محافظت کنند گفت: برخی تجهیزات بهداشت فردی باید توسط خانواده ها فراهم شود و بیاموزند که تا حد ممکن فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. ما نیز از آن سو مدارس را ضدعفونی کرده ایم و مدارس نحوه ورود بچه ها را به مدرسه مدیریت می کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عارفه پیکار؛ از ساخت مدرسه دخترانه در زمان طالبان تا کاخ ریاست‌جمهوری

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند

تمدید دورکاری ادارات استان تهران در هفته آینده/تعطیلی بوفه مدارس در سال تحصیلی جدیدجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency

کرونا در ایران؛ روند ابتلا در قم صعودی و نگران‌کننده است

رکود در دوران کرونا؛ اقتصاد ایران در بهار امسال باز هم کوچک‌تر شد - BBC News فارسیمرکز آمار ایران روز سه‌شنبه ۱۱شهریورماه، گزارش عملکرد اقتصاد ایران در بهار امسال را منتشر کرد که نخستین گزارش رسمی آماری از اقتصاد ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا به حساب می‌آید. براساس این گزارش نرخ رشد اقتصادی ایران در بهار ۱۳۹۹ منفی ۳.۵ درصد بوده است. اقتصاد غیرنفتی نیز در همین دوره رشدی منفی را تجربه کرد و نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت منفی ۱.۷ درصد اعلام شد.

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.