دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد که روز اول مدرسه در سراسر این کشور حضوری برگزار و اگر تعداد دانش آموزان بیش از حد مجاز باشد، گروه بندی انجام خواهد گرفت.

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش ایران امروز پنجشنبه در حاشیه رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموزی در جمع خبرنگاران درباره وضعیت بازگشایی مدارس در روز شنبه 5 سپتامبر گفت: ''روز اول مدرسه در سراسر کشور حضوری برگزار می‌شود و اگر تعداد دانش آموزان بیشتر باشد از حد مجاز باشد، آنها را گروه بندی می‌کنیم''.

وزیر آموزش و پرورش ایران اظهار داشت: ''زمان حضور هر دانش‌آموز در کلاس و تدریس معلم حداکثر 35 دقیقه است و تلاش می‌کنیم ورود و خروج هم به گونه ای باشد که تراکم ایجاد نشود''. حاجی‌میرزایی درباره نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموزی گفت: ''این نسخه شاد دارای ظرفیت و امکانات جدیدی است و معلمان می‌توانند ارتباط زنده صوتی و تصویری در حین تدریس داشته باشند، تکالیف را کنترل کنند و آزمون‌های با کیفیت بگیرند، همچنین با سایر معلمان تبادل اطلاعات داشته باشند و دانش آموزان را با دقت بیشتری حضور و غیاب کنند''.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چادرهای موقت برای آزمایش رایگان کرونا در پاریساستان ایل دو فرانس به مرکزیت پاریس از نظر شیوع کرونا همچنان در وضعیت قرمز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشایی مدارس در ایران و نگرانی از شیوع کرونا - BBC News فارسیسخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید درشبانه روز گذشته ۱۰۱ بیمار مبتلا به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رکود در دوران کرونا؛ اقتصاد ایران در بهار امسال باز هم کوچک‌تر شد - BBC News فارسیمرکز آمار ایران روز سه‌شنبه ۱۱شهریورماه، گزارش عملکرد اقتصاد ایران در بهار امسال را منتشر کرد که نخستین گزارش رسمی آماری از اقتصاد ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا به حساب می‌آید. براساس این گزارش نرخ رشد اقتصادی ایران در بهار ۱۳۹۹ منفی ۳.۵ درصد بوده است. اقتصاد غیرنفتی نیز در همین دوره رشدی منفی را تجربه کرد و نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت منفی ۱.۷ درصد اعلام شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مقام‌های علوم پزشکی در آستانه پاییز: تخت آی‌سی‌یو نداریمدر حالی که مقام‌های دولت ایران هرگونه کمبود امکانات در بحران کرونا را رد می‌کنند؛‌ مسئولان و مقام‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی درباره کمبود تجهیزات و تخت بیمارستانی هشدار می‌دهند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: ایالت‌ها آماده توزیع واکسن کرونا در اواخر ماه اکتبر باشندمرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC) در نامه‌ای به مقامات بهداشتی ایالت‌های مختلف این کشور از آن‌ها خواسته است آماده توزیع واکسن احتمالی ویروس کرونا در اواخر ماه اکتبر باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »