کرونا در ایران؛ روند ابتلا در قم صعودی و نگران‌کننده است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: «روند ابتلا به کرونا در قم صعودی و نگران‌کننده است. این در حالی است که این آمار در استان‌های دیگر نزولی است.» گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران کرونا_در_ایران راستی_آزمایی

که تا وقتی در کشور واحدهای خدماتی و اداری تعطیل نشدند، مدرسه نیز باز است اما حضور در مدرسه اجباری نیست: «خانواده می‌تواند دانش‌آموز را به مدرسه بفرستد یا بنا به تشخیص خود از سرویس‌های دیگری مثل آموزش تلویزیونی یا آموزش مجازی شبکه شاد و بسته‌های آموزشی استفاده کند.»

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا روز چهارشنبه ۱۲شهریور ماه، تنها در شهر تهران ۱۰۶۸۴ شهروند تهرانی بر اثر کرونا فوت شده و به «بهشت‌ زهرا» منتقل شده‌اند. «ناهید خداکرمی»، عضو «شورای شهر تهران»، با اعلام این آمار: «تعداد جان‌باختگان کرونایی در تهران کمتر شده و بر اساس جوازهای دفن صادرشده با عنوان کرونا یا مشکوک به کرونا در سازمان بهشت زهرا به عنوان منبع آمار ما، سیر نزولی داشته است. البته، این به معنای این نیست که همه ۱۰۶۸۴نفر در بهشت زهرا دفن شده باشند.

بر اساس آخرین آمار ۳۶۹۳ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.: «روند ابتلا به کرونا در قم صعودی و نگران‌کننده است.» او توضیح داده است: «در حالی رقم ابتلا به کرونا صعودی است که این آمار در استان‌های دیگر نزولی است. قرار بود تا به امروز ۴۰۰ هزار ماسک از طریق تهران به قم اختصاص یابد که تا کنون حتی یک عدد ماسک هم به قم اختصاص نیافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ توپ مسئولان در زمین مسافران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 10 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛‌ فوت 101 بیمار طی یک روزایران:‌ با فوت 101 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان_باختگان کرونا به 21 هزار 672 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 125 بیمار دیگر و ثبت 1858 مورد جدید ابتلاکرونا در ایران؛ فوت 125 بیمار دیگر و ثبت 1858 مورد جدید ابتلا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 12 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بازگشایی مدارس در ایران و نگرانی از شیوع کرونا - BBC News فارسیسخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید درشبانه روز گذشته ۱۰۱ بیمار مبتلا به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »