نماینده پارلمان اروپا: کمپ مهاجران در یونان توهین به ارزشهای اروپاست

21/06/1399 06:05:00 ب.ظ

نماینده پارلمان اروپا به یورونیوز: کمپ مهاجران در یونان توهین به ارزش‌های اروپاست بیشتر بخوانید🔽

«اگر حتی می‌خواستیم تمامی پناهجویان را از سراسر جزیره جمع کنیم تنها کافی بود از هر شهر اروپایی بالای سی‌هزار نفر بخواهیم یک نفر را قبول کند. تنها یک نفر.» بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان طعمهٔ حریق شد آقای لمبرتس با انتقاد از وضع موجود گفت: «لازم نبود تا آتش‌سوزی اتفاق بیافتد تا به این نتیجه برسیم که کمپ موریا و دیگر کمپ‌های جزیره یونان در کل توهینی به حقوق بشر و در مورد ویژه توهینی به ارزش‌های...

بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان طعمهٔ حریق شد آقای لمبرتس با انتقاد از وضع موجود گفت: «لازم نبود تا آتش‌سوزی اتفاق بیافتد تا به این نتیجه برسیم که کمپ موریا و دیگر کمپ‌های جزیره یونان در کل توهینی به حقوق بشر و در مورد ویژه توهینی به ارزش‌های اروپایی است.»

پیشتر مارگاریتیس اسکیناس، معاون کمیسیون اروپا و مسئول امور مهاجران در این کمیسیون اعلام کرده بود که به نخست وزیر یونان اطمینان داده که اتحادیه اروپا حاضر است‌ فورا در تمامی سطوح به یونان کمک کند. همچنین ایلوا جوهانسن، کمیسر امور داخلی اتحادیهٔ اروپا نیز گفته بود با هزینهٔ انتقال فوری ۴۰۰ کودک و نوجوان بی‌سرپرست از این جزیره موافقت کرده است.

اردوگاه موریا در جزیرهٔ لسبوس بزرگترین اردوگاه مهاجران در یونان به‌شمار می‌رود و براساس آمار وزارت کشور یونان فقط بیش از ۴۰ هزار مهاجر در جزایر یونان از جمله لسبوس به‌سر می‌برند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

آتش‌سوزی‌های مهیب بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان اورگن را فراری داد - BBC News فارسیبه گفته مقامات رسمی بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان ایالت اورگن در آمریکا در حال فرار از آتش‌سوزی مهلکی هستند که سراسر شمال غربی اقیانوس آرام را فرا گرفته است.

آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد🔺آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد ⚡️ژنرال فرنک مکنزی، فرمانده «فرماندهی مرکزی ایالات متحده»، روز چهارشنبه در جریان سفری به عراق گفت که شمار نیروهای آمریکایی در آن کشور از ۵۲۰۰ نفر به ۳ هزار نفر کاهش خواهد یافت.

آمریکا نیروهای خود در عراق را به سه هزار نفر کاهش می‌دهدفرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد در ماه جاری میلادی نیرو‌های این کشور در عراق را از پنج هزار و ۲۰۰ نفر به سه هزار نفر کاهش دهد.

آمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کردآمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کرد این بیانیه می‌گوید که روسیه برای نفوذ در انتخابات از روش‌های مختلف، از جمله هدف قرار دادن کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، استفاده می‌کند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 28 میلیون نفر گذشت

بیش از 3900 نفر دیگر در اسرائیل به کرونا مبتلا شدند